Knygų leidyba ir susijusios paslaugos

Knygų leidyba, knygų maketavimas ir spaudos darbai

Mes galime padėti išleisti knygą: užregistruoti jūsų leidybines teises, surinkti tekstą, atlikti teksto korektūrą, redagavimą, nuskanuoti nuotraukas ir iliustracijas, sukurti leidinio dizainą, parengti kompiuterinį maketą, atspausdinti knygas ir jas įrišti.

Siūlome visas žemiau išvardintas paslaugas tiek komplektu, tiek kiekvieną atskirai. Jei turite klausimų ar norėtumėte pasikonsultuoti – susisiekite, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.

Leidybinių teisių įregistravimas

Pasirūpiname tinkamu leidinio įregistravimu bibliografinėje tarnyboje. Užregistruotas leidinys gauna ISBN numerį ir barkodą, taip kūrinys įtraukiamas į Lietuvos ir pasaulio bibliografinių tarnybų duomenų bazę, tuo pačiu leidiniui pradeda galioti autorinių teisių apsauga. Printėja pasirūpins visais formalumais, susijusiais su jūsų leidybinių teisių registravimu, ir išsiųs privalomuosius egzempliorius į svarbiausias Lietuvos bibliotekas.

Teksto rinkimas

Perrenkame rankraščius, sutvarkome pateiktą medžiagą, parengiame kompiuterinį leidinio variantą, tinkamą korektūrai, redagavimui bei tolimesniam knygų maketavimui.

Teksto korektūra ir redagavimas

Siūlome profesionalias teksto korektūros ir redagavimo paslaugas. Mūsų specialistai pasirūpins, kad tekste neliktų klaidų, kad jis būtų tvarkingas, taisyklingas, vientisas, aiškus ir tikslus.

Teksto korektūra apima rašybos, skyrybos ir žodžių tvarkos klaidų taisymą. Redagavimas, be korektūros darbų, apima visus gramatinius, kalbos kultūros ir stilistinius aspektus.

Skenavimas ir retušavimas

Galime profesionaliai nuskanuoti Jūsų turimas iliustracijas, nuotraukas, skaidres, fotojuostas ar kitą medžiagą, kurią norite panaudoti leidinyje. Skenuodami atstatome išblukusias spalvas, pagal poreikį retušuojame vaizdą, turinį sutvarkome ir paruošiame tolimesniems knygų maketavimo darbams. Skanuojame:

  • Nuotraukas ir iliustracijas iki A3 (297x420 mm) formato;
  • Skaidres;
  • Įvairaus pločio fotojuostas ir negatyvus.

Smulkesnė informacija apie šias paslaugas: skenavimas ir retušavimas.

Knygų maketavimas ir dizainas

Mes galime parengti kompiuterinį Jūsų knygos maketą. Ruošdami maketą paisome ne tik spaudai keliamų reikalavimų, tačiau atsižvelgiame ir į knygrišyklinius procesus. Knygų maketavimo darbus patikėdami mums būsite tikri, kad maketas bus parengtas atsakingai, profesionaliai ir sutartu laiku.

Taip pat galime pasiūlyti dizainą Jūsų leidiniui. Išklausę Jūsų norų ir aptarę Jūsų viziją pasiūlysime bandomuosius variantus, Jums teliks išsirinkti tinkamiausius elementus.

Smulkesnė informacija apie šias paslaugas: maketavimas ir dizainas.