Spaustuvės pasiūlymai šventėms

Spaudos paslaugos vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, jubiliejams ir kitoms progoms

Organizuojantiems asmenines šventes (vestuves, krikštynas, gimtadienius ar jubiliejus) siūlome personalizuotus gaminius su Jūsų nuotraukomis, Jūsų tekstu ir pagal Jūsų pageidavimus parengtu dizainu. Gaminame kvietimus, stalo korteles, saldainių popierėlius, laikraštukus, šventines etiketes, albumus, dovanų dėžutes ir maišelius, puodelius. Visus produktus spausdiname nuo vieno vieneto!

Kvietimai. Gaminame įvairiai susilankstančius, skirtingų formų ir dydžių kvietimus. Kiekvienu atveju maketą rengiame pagal kliento poreikius, surenkame Jūsų tekstą, parenkame tinkamiausias spalvas, prideriname kitus grafinius elementus. Esant poreikiui iškart įrašome ir adresatų vardus. Siūlome platų dekoratyvinio popieriaus pasirinkimą. Kvietimus spausdiname nuo vieno vieneto. 

Stalo kortelės. Patogiam ir apgalvotam svečių susodinimui prie šventinio stalo siūlome stalo korteles. Kortelių maketą parengiame pagal kliento pageidavimus, dažniausiai jas gaminame tokio paties stiliaus kaip kvietimai ir pasirinkta šventės spalva. Korteles atiduodame užbaigtas, atspausdiname ne tik pasirinktą dizainą, tačiau iškart įrašome ir Jūsų svečių vardus.

Saldainių popieriukai. Gaminame proginius saldainių popieriukus su Jūsų nuotraukomis ir užrašais šventinio stalo papuošimui. Atkreipiame dėmesį, kad saldainių popieriukai pritaikyti vaflinio tipo saldainiams „ananasinis“, „meška šiaurėje“ ir pan. Siūlome daug įvairioms progoms pritaikytų šablonų.

Butelių etiketės. Gaminame progines butelių etiketes. Siūlome medaus, šampano, vyno, alaus, brendžio, degtinės ir kitų gėrimų etiketes. Jei turite parengtus maketus – etiketes atspausdinsime, jei reikia, pagelbėsime ir su maketavimo paslaugomis. Mūsų siūlomus etikečių pavyzdžius ir platesnį produkto aprašą rasite: proginės butelių etiketės.

Proginiai laikraštukai. Gaminame proginius, specialiai Jūsų šventei pritaikytus  krikštynų laikraštukus, vestuvinius laikraštukus, bei  gimtadienio laikraštukus. Siūlome laikraštukų spaudą su arba be maketavimo paslaugų. Mūsų galerijose rasite įvairius proginių laikraštukų ruošinius.

 

Dovanų dėžutės. Gaminame progines, Jūsų šventei pritaikytas, rankų darbo popierines dėžutes, į kurias įdedami saldainiai, šokoladukai, smulki bižuterija ar kiti panašūs daiktai. Dažniausiai šie gaminiai naudojami kaip nedidelė dovana - atsiminimas šventės svečiams. Siūlome įvairius proginių dėžučių ruošinius.

 

Popieriniai maišeliai. Prekiaujame įvairių dydžių ir spalvų popieriniais (KRAFT) maišeliais su pagal Jūsų pageidavimus parengtais lipdukais. Maišeliai naudojami kaip dovana ar atsiminimas svečiams. Maišelius parduodame nuo 1 vieneto. Lipdukas gali būti vientisas arba iš kelių dalių, stačiakampis arba išpjaustytas bet kokia kita figūra, klijuojamas iš vienos arba abiejų pusių.

Puodeliai su nuotrauka. Gaminame puodelius su nuotraukomis, logotipu ir Jūsų užrašais. Siūlome baltus, spalvotus, magiškus (nuo temperatūros keičiančius spalvą), standartinių ir kūgio formos (latte) puodelius. Puodelius spausdiname nuo 1 vieneto. Viskas, ko reikia gamybai – tai atsiųsti nuotraukas, tekstą bei aprašyti galutinio vaizdo pageidavimus. Puodeliai su nuotrauka – miela dovana šventės dalyviams, o originalūs užrašai ant puodelių kiekvienam pakels nuotaiką ir privers nusišypsoti. Laukiame Jūsų idėjų - atspausdinsime. 

Albumai. Fotoalbumas ar fotoknyga gali tapti dovana artimiesiems, maloniu prisiminimu patiems ar smulkmena, papildančia Jūsų šventę. Gaminame vestuvinius fotoalbumus, palinkėjimų knygas, krikštynų fotoknygas, vaikystės knygas, vardines užrašų knygeles, šeimos istorijos fotoalbumus ir tradicinius albumus su vardiniu viršeliu, bet tuščiais puslapiais.