Spaustuvės klientų atsiliepimai

Atvažiavus į Printėją į akis kliūva šviežiai atspausdintų knygų kalnai! Laurynas maloniai pasitinka nepaisant užsakymo apimčių. Dažniausiai spausdinu lipdukus kompaktiniams diskams, viršelius dėžutėms. Visuomet sulaukiu malonių patarimų ir pasiūlymų. Ši įmonė išsiskiria savo lankstumu ir operatyvumu. Rekomenduoju!

Fotografas Viktoras Pinkevičius

Su spaustuve „Printėja“ bendraujame jau ne pirmus metus. Labai džiaugiamės, turėdami tokį nuoširdų, operatyvų, atsakingą ir draugišką partnerį čia, Kaišiadoryse. Geranoriškas, atviras požiūris į klientą ir jo problemas, kokios didelės ar mažos jos bebūtų, - tai pagrindinis motyvas,neleidžiantis abejoti savo pasirinkimu – „Printėja“ gali tai padaryti!

Atskira, didelė padėka Laurynui, kuris visada dėmesingas, atviras ir paslaugus. Sėkmės Jums ir įdomių darbų!

UAB Agrochemijos paslaugų centras

Printėjos“ paslaugomis esame naudojęsi daugelį metų (nuo 2010 m.). Per tą laiką išleista puikių spaudinių apie pasieniečių veiklą. Imponuoja „Printėjos“ specialistų profesionalumas, siūlomos idėjos, nepriekaištinga jos pagamintų produktų kokybė.

VSAT Viešųjų ryšių skyriaus viršininkas

Visuomet kreipiamės į „Printėją“, kai darbus reikia atlikti greitai ir kokybiškai, o mūsų užsakomi kiekiai nedideli. Šie žmonės operatyviai sureaguoja ir padeda įgyvendinti mūsų idėjas, neformaliai patardami ir pagelbėdami. „Printėjos“ aptarnavimas neretai viršija lūkesčius - viskas būna ne tik laiku atspausdinta, bet kartais ir pristatyta ant mūsų darbo stalo, kas maloniai nustebina :) O mes, užsukdami į Kaišiadorių senamiestį pasiimti leidinių, savotiškai pailsime nuo dienos bėgimo - užėjus į šią spaustuvę apima ramybė, jautiesi lyg patekęs į Šeimos namus...

Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras

Žaslių lopšelis-darželis daugiau kaip penkeri metai yra leidyklos ,,Printėja" klientai. Mūsų vaikų piešiniai čia virsta žaismingais įvairaus formato atvirukais, kvietimais į šventes. Pedagogų vykdomi edukaciniai projektai tęsia gyvenimą knygelėse, kuriose ,,Printėjai" maketuojant ir išleidžiant, mes ir mūsų vaikai - knygų autoriai ir herojai. Švenčių ir kasdienybės akimirkos neužsibūna elektroninėse laikmenose, nes labai mėgstame leidykloje spausdintas fotografijas - tikras, popierines, draugams ir tėveliams parodomas. Visi leidiniai - puikios kokybės, net tie, kurie su prierašu ATLIKTI SKUBIAI :)

Erlanda Vitkauskienė

Labai džiaugiuosiu suradęs įmonę, kuri greitai ir kokybiškai atlieka spausdinimo, maketavimo darbus, įveikia net A1 formatą. Puikiai susitvarko su ekstra užsakymais. Dėkoju Printėjos kolektyvui už suteiktas paslaugas.

Rolandas Zazerskis

Esu labai patenkinta bendradarbiavimu su spaustuve Printėja. Labai malonus bendravimas, darbai atliekami laiku ir visada atsižvelgiama į visus mano moteriškus ;) pageidavimus. O svarbiausiai, tai ta spaustuvė, kuri tikrai priima užsakymus nuo 1 vieneto!

Odeta Virpšienė

UAB „Printėja“ - atsakinga ir profesionaliai dirbanti įmonė, su kuria bendradarbiaujame ne vienerius metus. Mūsų užsakymai visada atliekami laiku ir kokybiškai. Džiaugiamės, kad galime gauti spaustuvės paslaugas savo mieste.

Loreta Meilutienė

Esu be galo laiminga, kad mūsų mieste yra tokia įmonė kaip Printėja. Joje visada įgyvendinu visas savo idėjas, darbai atliekami greitai ir kokybiskai. Didelis ačiū visam kolektyvui, o labiausiai Laurynui, kuris pranoksta net mane pačią :). Ačiū jums. Pagarbiai, Jurgita.

Jurgita Baranauskienė

Su Prinėja spaustuve atsitiktinai susidūriau prieš 2 metus ir nuo to laiko nuolatos bendrauju ir nežinau ar dar galėtų būti kantresnių ir taip prisitaikančių prie kliento kaprizų paslaugų teikėjų. Esu labai patenkinta ne tik savo užsakytais ir Printėjos pagamintais įvairiausiais spaudiniais: vizitinėmis kortelėmis, vestuvių kvietimais, užrašų knygelėmis, lankstinukais, lipdukais, bet ir bendravimu maketų derinimo proceso metu, siūlomais grafiniais sprendimais, darbų atlikimo terminais ir kaina!

Agnė Dailydienė

UAB ''Printėja'' atliktais darbais esame labai patenkinti. Vertiname puikią darbų kokybę, operatyvumą, profesionalumą, geranorišką bendravimą. Įmonės specialistai , viską atlieka kruopščiai ir atsakingai. Dėkui Jums!

Gudobelė

Su UAB "Printėja" personalu malonu bendradarbiauti. Darbai atliekami laiku, kokybiškai. Palankios mokėjimo sąlygos ir įkainiai.

UAB Gabija