Spaustuvės produktai

Kai mūsų klausia, kokius produktus gaminame dažniausiai, atsakome, kad visus, kurie susiję su popieriumi, ir dar šiek tiek daugiau. Siekdami palengvinti Jūsų paiešką, savo gaminius suskirstėme į penkias grupes. Šiose grupėse rasite beveik visą mūsų asortimentą, suskirstytą pagal produktų paskirtį: knygas ir brošiūras, kalendorius, reklaminius ir reprezentacinius gaminius, šventinius ir proginius gaminius bei kitus popieriaus gaminius.

Atkreipiame dėmesį, kad visus produktus rengiame pagal individualų užsakymą. Pagal Jūsų poreikius pasiūlome gaminio struktūrą: formatą, apimtį, spalvingumą, popierių ir kitas medžiagas. Pagal Jūsų pageidavimus pasiūlome dizainą ir parengiame kompiuterinį maketą, sudedame Jūsų turinį: logotipą, nuotraukas, tekstą ir kitą medžiagą. Esame spaustuvė nuo 1 vieneto, todėl atspausdinsime tiek gaminių, kiek Jums iš tiesų reikia.

Knygos, brošiūros ir katalogai

Printėja – tai spaustuvė ir leidykla. Knygos ir brošiūros – pagrindiniai mūsų produktai. Gaminame poezijos, prozos, pasakų ir kitas grožinės literatūros knygas, taip pat vadovėlius, spalvinimo ir vaikų lavinimui skirtas knygeles, meno albumus, reprezentacinius leidinius, maldynėlius, instrukcijas, žurnalus, laikraščius, ir įstaigų veiklos ataskaitas, apžvalgas.

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas su knygų gamyba susijusias paslaugas nuo leidybinių teisių registravimo iki kruopštaus rankinio darbo nestandartinių sumanymų įgyvendinimui. Siūlome segtas, rištas spirale, klijuotas ir siūtas - klijuotas knygas bei brošiūras kietais arba minkštais viršeliais, su atvartais arba be jų.

Suprantame, kad ne visada lengva tilpti į griežtas biudžeto ribas, todėl stengiamės pasiūyti lanksčias gamybos paslaugas. Vienas iš būdų sumažinti išlaidas – jungtinio tipo tiražai. Tai gamybos būdas, kuriame bendras knygų kiekis išskirstomas į reprezentacinį ir ekonominį variantus.

Kalendoriai

Kalendoriai – reprezentatyvūs gaminai, dažniausiai naudojami kaip verslo dovana. Mes kalendorius gaminame nuo 1 vieneto. Siūlome ne tik verslo ar valstybinėms įstaigoms skirtus produktus, tačiau ir kalendorius su asmeninėmis nuotraukomis, skirtus artimųjų pasveikinimui švenčių proga. Gaminame:

Reklaminiai ir reprezentaciniai gaminiai

Ieškantiems reklaminių ar reprezentacinių gaminių siūlome specialiai Jūsų įmonei ar įstaigai pritaikytus gaminius su Jūsų logotipu, Jūsų šūkiu ar kitu tekstu ir pagal Jūsų pageidavimus parengtu dizainu. Gaminame:

Šventiniai bei proginiai gaminiai

Organizuojantiems asmenines šventes (vestuves, krikštynas, gimtadienius ar jubiliejus) bei ieškantiems išskirtinių dovanų siūlome personalizuotus gaminius su Jūsų nuotraukomis, Jūsų tekstu ir pagal Jūsų pageidavimus parengtu dizainu.

Gaminame: kvietimus ir atvirutes, albumus, foto drobes, nuotraukas, proginius laikraštukus, stalo korteles, saldainių popieriukus, šventines etiketes, dovanų dėžutes, sveikinimo aplankuspuodelius ir marškinėlius su spauda.

Kiti popieriaus gaminiai

Šioje, kitų popieriaus gaminių kategorijoje, sudėjome daugiausiai darbui skirtus produktus. Joje rasite registravimo žurnalus, brėžinius, bilietus, skirtukus, CD ir DVD viršelius, etiketes ir lipdukus. Taip pat prekiaujame įvairių rūšių popieriumi, įvairių dydžių ir atspalvių vokais bei popieriniais maišeliais, gaminame popierines (kartonines) pakuotes – dėžutes.