Spauda ant marškinėlių. Marškinėliai su nuotrauka, užrašu ar logotipu.

Gaminame personalizuotus marškinėlius („maikutes“) su Jūsų nuotraukomis, užrašais, iliustracijomis, logotipais ir kitais grafiniais elementais. Jei turite idėją – kreipkitės, pagal Jūsų pateiktą medžiagą sukursime kompiuterinį maketą, kurį atspausdinsime ant pasirinktos spalvos marškinėlių.

Marškinėlius galite įsigyti ir pas mus. Siūlome 100% medvilninius arba 100% poliesterio vyriškus ir moteriškus S, M, L, XL, XXL ir XXXL dydžių gaminius. Medvilniniai marškinėliai gali būti balti, juodi, raudoni, žali, mėlyni, geltoni ir kitų atspalvių, o poliesteriniam variantui siūlome tik baltą spalvą. Ruošdami užsakymą parašykite, kiek kokio dydžio ir kokios spalvos marškinėlių norėsite, taip mes galėsime pasirūpinti, kad sandėlyje turėtume reikiamą kiekį gaminių.

Marškinėlių su nuotraukomis ir užrašais maketavimas.

Spausdinti galime ir ant Jūsų pateiktų marškinėlių, tačiau turėkite omenyje, kad gamybai naudojama aukšta temperatūra, todėl jų tinkamumu turėtumėte pasirūpinti patys. Naudodami Jūsų medžiagas ne visada galėsime užtikrinti spaudos kokybę.

Į aukščiau pateiktas gamybos kainas nėra įskaičiuoti maketavimo darbai. Nuotraukų ar logotipo įkėlimas, užrašų ir kitų grafinių elementų sudėjimas kainuoja papildomai. Kiekvienu atveju maketavimo kainą vertiname individualiai. Smulkiems pataisymams dažniausiai užtenka nuo 1 iki 5 eurų, sudėtingesnio ar naujo maketo kaina prasideda nuo 5 eurų.

Maketą galite susikurti ir patys. Kurdami maketą patys, nepamirškite turimą vaizdą konvertuoti į PDF formatą su CMYK spalvų nustatymu. Jei nesate profesionalus maketuotojas – nesirūpinkite, atsiųskite turimą vaizdą bet kurioje programoje – kartu peržiūrėsime, ką reikėtų patobulinti ar pakeisti, kad galutinis vaizdas atitiktų Jūsų sumanymą ir visus techninius parametrus.

Marškinėlių su spauda pristatymas

Marškinėlius su spauda atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus. Atsiskaityti už paslaugas galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.