Spauda ant marškinėlių ir spaudos paslaugos

Gaminame personalizuotus marškinėlius su Jūsų nuotraukomis, užrašais, iliustracijomis ir kitais grafiniais elementais. Jei turite idėją – kreipkitės, pagal Jūsų pateiktą medžiagą sukursime kompiuterinį maketą, kurį atspausdinsime ant pasirinktos spalvos marškinėlių.

Marškinėlius galite įsigyti ir pas mus. Siūlome 100% medvilninius vyriškus ir moteriškus S, M, L, XL, XXL ir XXXL dydžių, baltos, juodos, raudonos, žalios, mėlynos, geltonos ir kitų spalvų marškinėlius. Ruošdami užsakymą parašykite, kiek kokio dydžio ir kokios spalvos marškinėlių norėsite, taip mes galėsime pasirūpinti, kad sandėlyje turėtume reikiamą kiekį gaminių. Mūsų siūlomų marškinėlių kaina 5 euro.

Užrašai ant marškinėlių ir kiti spaudos darbai

Spausdinti galime ir ant Jūsų pateiktų gaminių, tačiau rūbas turi būti ne akytu paviršiumi ir kiek įmanoma natūralesnės sudėties: gamybai naudojama aukšta temperatūra, todėl visiškai sintetiniai produktai gali susigadinti.

Marškinėlių su spauda gamybos kainą sudaro patys marškinėliai ir spaudos perkėlimo kaštai, kurie skaičiuojami pagal spausdinamą plotą.

Marškinėlių kaina (nepriklausomai nuo dydžio ar spalvos) 5,00 €
Spaudos plotas nuo 1% iki 50% (maždaug iki 20x30 cm) 4,50 €
Spaudos plotas nuo 50% iki 100% (maždaug iki 30x40 cm) 8,50 €

Marškinėlius gaminame nuo 1 vieneto, aukščiau pateiktos vienetinių gaminių kainos, didesniems kiekiams taikome nuolaidas. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.