Kvietimų ir atvirukų gamyba, spausdinimas ir maketavimas

Gaminame įvairioms progoms skirtus, verslui, valstybinėms įstaigoms ir privatiems žmonėms pritaikytus kvietimus bei atvirutes. Nepriklausomai nuo to, ar Jums reikia keliolikos vestuvių kvietimų, ar kelių šimtų atvirukų organizuojamo renginio viešinimui, mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas pagrindines kvietimų ir atviručių gamybos paslaugas po vienu stogu.

Kvietimai ir atvirukai gali būti įvairių dydžių, vienpusiai arba dvipusiai, pagaminti naudojant skirtingų rūšių popierių, turėti lenkimus arba būti kortelės tipo. Nesvarbu, kiek ir kokių gaminių Jums reikia, galite drąsiai kreiptis į mus. Pagal Jūsų pateiktą medžiagą pasiūlysime dizainą, profesionaliai parengsime kompiuterinį maketą, atspausdinsime tiek gaminių, kiek reikia, ir atliksime visus apdailos darbus. Žemiau rasite smulkesnį kvietimų ir atviručių gamybos pasiūlymą. Jei turite klausimų – susisiekite, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.

Per kiek laiko pagaminame kvietimus ar atvirukus?

Įprastai kvietimų bei atvirukų maketo suderinimui prireikia nuo vienos iki trijų darbo dienų, o spausdinimui reikėtų paskirti dar vieną arba dvi dienas. Kitaip tariant, dažniausiai gamybai užtenka vienos savaitės. Esant poreikiui ir atskirai tariantis, darbus galime paskubinti ir atlikti per keletą valandų.

Kvietimų ir atvirukų pristatymas

Kvietimus arba atvirutes atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus ir užtrunka 1 darbo dieną. Išsiuntus kvietimus ar atvirutes antradienį, trečiadienį kurjeris gaminius pristatys. Prieš siunčiant siuntą visada paskambiname, Jūsų nurodytu numeriu, pasitikslinti ar sekančią dieną galėsite siuntą priimti.

Atsiskaityti už paslaugas galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.