Registravimo žurnalų gamyba ir spaudos darbai

Gaminame darbų saugos, verslo apskaitos, medicininius, įkalinimo, sienos apsaugos ir kitų valstybinių įstaigų bei verslo registracijos žurnalus kietais ir minkštais viršeliais. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas su registravimo knygų ir registracijos žurnalų gamyba susijusias paslaugas po vienu stogu:

Žurnalus ir registracijos knygas gaminame nuo 1 vieneto. Žemiau rasite smulkesnį registracijos žurnalų gamybos aprašymą. Jei turite klausimų ar norėtumėte pasikonsultuoti – kreipkitės, pasistengime suteikti visą papildomą informaciją.

Gamybos etapai ir kainos

Registravimo žurnalų ir knygų gamyba skirstoma į du pagrindinius etapus: leidinio paruošimą spaudai ir spaudos bei apdailos darbus.

Pirmajame etape parengiamas kompiuterinis maketas. Tam mums reikės arba žurnalo pavyzdžio, arba aprašo, kokias grafas sudėti, koks grafų plotis ir aukštis, kokius tekstus surašyti. Pagal pateiktą medžiagą parengsime maketą, atsiųsime jį peržiūrai, jei patvirtinsite – atspausdinsime.

Antrojo, žurnalo spausdinimo ir knygų įrišimo darbų, etapo kaina tiesiogiai priklauso nuo puslapių skaičiaus, užsakomo tiražo dydžio, popieriaus ir įrišimo tipo pasirinkimo. Šio etapo kainai įvertinti mums reikės tokių duomenų:

  • Įrišimo tipas. Minkštas ar kietas viršelis.
  • Formatas. Leidinio plotis ir aukštis milimetrais.
  • Apimtis. Puslapių skaičius.
  • Tiražas. Žurnalų skaičius vienetais.
  • Popieriaus rūšis ir storumas.
  • Papildomi duomenys. Priklijuojami dėklai, spalvotos spaudos intarpai, atlenkiami puslapiai, laminavimas, visi papildomi sumanymai ir pageidavimai.

Turėdami aukščiau išvardintus duomenis, galėsime tiksliai įvertinti darbų kainą ir trukmę. Smulkesnį aprašą rasite žemiau. Jei nesate tikri dėl kažkurių duomenų – drąsiai kreipkitės, padėsime išsirinkti optimalų variantą.

Registravimo žurnalai minkštais viršeliais

Registravimo žurnalai minkštais viršeliais segami kabėmis. Tai vienas paprastesnių įrišimo variantų. Jame sulankstyti arba parinkti lapai kartu su viršeliu susegami metalinėmis kabėmis. Tai tvirtas ir nebrangus įrišimo būdas, kuriuo galima susegti įvairios apimties leidinius (iki 300 p.).

Formatas. Žurnalai gali būti statūs arba gulsti. Gaminame ir labai mažus A8 (74x52 mm), ir didesnio formato A3 (297x420 mm) žurnalus. Statūs žurnalai įprastai segami per vidurį (kaip sąsiuviniai), o gulsti iš viršaus, vėliau lipniu popieriumi paslepiant susegimo vietą.

Tiražas. Žurnalus spausdiname mažais ir dideliais tiražais, nuo 1 vieneto iki …

Popierius: Registravimo žurnalų vidiniams lapams dažniausiai naudojamas 80 g/m2 storumo ofsetinis popierius. Tai baltas, mažai persišviečiantis, nekreiduotas popierius, patogus skaitymui ir teksto rašymui įvairių tipų rašikliais.

Viršeliai įprastai spausdinami ant knyginio puskartonio arba aukštesnės gramatūros (~225 g/m2) spalvoto popieriaus. Renkantis spalvotą popierių – atspalvį parenkame pagal įmonės spalvas arba registravimo žurnalų paskirtį. Viršeliai gali būti papildomai dengiami laminatu (matiniu arba blizgiu). Laminatas šiek tiek pagyvina spalvas, viršeliui suteikia papildomo tvirtumo, padaro jį ilgaamžiškesnį ir atsparesnį pažeidimams.

Registravimo knygos ir žurnalai kietais viršeliais

Registravimo knygos ir žurnalai kietais viršeliais gaminami dviem būdais: lapus susiuvant ir įstatant į viršelį kaip kieto įrišimo knygas arba naudojant kanalinius kietviršius. Abiem atvejais gaunamas tvirtas įrišimo variantas su kietu viršeliu. Šiuo būdu galima įrišti tiek plonus, tiek ir storus žurnalus, tol ,kol apimtis neviršija 600 p.

Formatas. Žurnalai gali būti statūs arba gulsti. Įprastai gaminame A4 formato leidinius. Esant poreikiui, galime gaminti ir A5, A3 ar kitų išmatavimų žurnalus.

Tiražas. Žurnalus spausdiname mažais ir dideliais tiražais, nuo 1 vieneto iki …

Popierius: Registravimo žurnalų vidiniams lapams dažniausiai naudojamas 80 g/m2 storumo ofsetinis popierius. Tai baltas, mažai persišviečiantis, nekreiduotas popierius, patogus skaitymui ir teksto rašymui įvairių tipų rašikliais.

Kanaliniai kietviršiai – tai knygų įrišimo pusfabrikačiai. Žurnalo vidiniai lapai įstatomi į šiuos gaminius ir specialiu presu lapų blokas sutvirtinamas su viršeliu. Galima rinktis 5 skirtingus viršelio atspalvius: juodą, mėlyną, žalią, pilką arba raudoną.

Žurnalą rišant kaip knygą kietais viršeliais, spalvoms apribojimai netaikomi. Įprastai viršeliui gaminti naudojamas popierius, kuris papildomai dengiamas laku arba laminatu (matiniu arba blizgiu). Tiek lakas, tiek laminatas viršeliui suteikia papildomo tvirtumo, padaro jį ilgaamžiškesnį ir atsparesnį pažeidimams. Ruošiant viršelį galima naudoti ir kitas medžiagas: odą, jos pakaitalą – baladeką, drobę. Darbas su šiomis medžiagomis kiek sudėtingesnis, užrašams ir kitiems grafiniams elementams uždėti reikalingi šilkografiniai procesai, kuriems taikomi papildomi gamybiniai apribojimai.

Papildomi sumanymai

Registravimo žurnalai gali būti papildomai surišami siūlu. Tam lapuose išmušamos skylutės, per kurias perveriamas siūlas, kuris vėliau užklijuojamas lipduku ir uždedamas antspaudas.

Įprastai žurnalų viršelių vidinė pusė ir galinis viršelis paliekami tušti. Esant poreikiui, juose arba papildomuose lapuose galima įdėti reklaminę informaciją, įmonės rekvizitus, įvairiausių sertifikatų ir diplomų kopijas.

Žurnalus galima segti kabėmis su kilputėmis, tokius gaminius patogu kabinti stenduose arba susegti į aplankus. Taip pat siūlome priklijuojamas kišenėlės. Jums pageidaujant, galime parengi viršelį su atvartais, įdėti atlenkiamus ar nuplėšiamus lapus, įklijuoti juostelę (skirtuką).