Saldainių popieriukai krikštynoms, vestuvėms ir kitoms šventėms

Gaminame vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ar kitoms asmeninėms šventėms pritaikytus saldainių popieriukus su Jūsų nuotraukomis ir Jūsų užrašais. Esant poreikiui, saldainių maketus galime pritaikyti ir verslui ar valstybinėms įmonėms. Atkreipiame dėmesį, kad saldainių popieriukai tinka vaflinio tipo saldainiams „ananasinis“, „meška šiaurėje“ ir pan. 

Saldainių popieriukų užsakymas

Žemiau rasite mūsų siūlomus saldainių popierėlių ruošinius. Norėdami užsakyti patinkantį šabloną, atsiųskite jo numerį, pridėkite nuotrauką ir tekstą, aprašykite papildomus pataisymus, jei tokių turite. Gavę Jūsų laišką maketą pritaikysime Jums ir atsiųsime bendrą vaizdą patvirtinimui. Kai suderinsime užsakymą – atspausdinsime Jūsų pasirinktą saldainių popierėlių kiekį.

  • Vestuvinius saldainių popieriukų pavyzdžius rasite čia.
  • Krikštynų saldainių popieriukų pavyzdžius rasite čia.
  • Gimtadienių saldainių popieriukų pavyzdžius rasite čia.

Jei nerandate Jums patinkančio varianto, galite atsiųsti Jums priimtiną vaizdą ar jo aprašą. Pagal Jūsų pageidavimus sukursime specialiai Jums pritaikytą dizainą.

Saldainių popieriukų maketavimo kainos

Saldainių popierėlių maketą galite pasirengti patys arba šį darbą patikėti mums. Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų šventei galime pritaikyti ne vieną, o kelis skirtingus saldainių popieriukų maketus. Užsakant maketavimo paslaugą be spaudos, maketo kaina gali būti didesnė.

Jei renkatės 1 saldainių popierėlių maketą 5,90 €
Jei renkatės 2 saldainių popierėlių maketus 9,90 €
Jei renkatės 3 saldainių popierėlių maketus 13,90 €
Jei renkatės 4 saldainių popierėlių maketus 17,90 
Jei maketą pasiruošiate patys nemokamai
Naujo maketo pagal Jūsų patiektą pavyzdį sukūrimas nuo 9 

 

Saldainių popieriukų spausdinimo kainos

Saldainių popieriukus spausdiname po 6 vienetus, taigi, bendras užsakomas kiekis privalo dalintis iš 6. Standartiškai saldainių popieriukus spausdiname ant plono (115 g/m2) todėl nesunkiai sulankstomo blizgiai kreiduoto (slidaus) popieriaus. Popierėlius apipjauname į gatavą formatą.

Kiekis 6 vnt. 30 vnt. 60 vnt. 90 vnt. 120 vnt. 180 vnt. 240 vnt. 300 vnt. 360 vnt.
Kaina 5,90 € 6,90 € 7,90 € 8,90 € 10,50 € 13,90 € 14,90 € 15,90 € 16,90 €

 

Saldainių popieriukų gamybos trukmė

Įprastai kompiuterinio maketo parengimui ir derinimui reikėtų skirti 1-2 darbo dienas, o gamybai dar 1 darbo dieną. Konkretus terminas priklauso nuo darbų apimties ir spaustuvės apkrovimo konkrečiu metu. Esant poreikiui ir tariantis iš anksto, darbus galime paskubinti ir atlikti per keletą valandų.

Saldainių popieriukų pristatymas

Saldainių popieriukus atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus. Atsiskaityti už saldainių popierėlius galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.