Firminiai vokai su logotipu ar kita spauda. Rankų darbo vokų gamyba ir spausdinimas

Firminius vokus spausdiname tiek didesniais, tiek ir mažais tiražais. Todėl mūsų spaustuvėje galite užsisakyti ne tik kasdienei korespondencijai skirtus vokus su logotipu, tačiau pasigaminti ir proginius vokus su šventės tematiką atspindinčia spauda. Vokus gaminame tiek verslui, tiek ir privatiems žmonėms. Personalizuoti vokai su spauda gali būti pritaikyti artimųjų pasveikinimui švenčių proga ar kvietimų išsiuntimui į organizuojamą renginį, vestuves, gimtadienį, krikštynas ar kitas šventes.

Įprastai firminiame voke atspausdinamas siuntėjo adresas ir logotipas. Jei reikia, pridedame sveikinimą, nuotraukas, voką papuošiame įvairiais ornamentais. Trumpai tariant, firminio voko maketą parengiame pagal Jūsų pageidavimus. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite įsigyti ir įvairių dydžių standartinius biuro vokus be spaudos, vokais prekiaujame nuo 10 vienetų.

Firminių vokų spausdinimo kainos

Žemiau surašytos firminių vokų spausdinimo kainos spalvota spauda iš vienos pusės (4+0) naudojant baltus biuro vokus, į kainą įskaičiuoti ir vokai. Kainos pateiktos be PVM spausdinant iki 1000 vienetų. Didesniems kiekiams ar kitoms vokų rūšims kainas skaičiuojame individualiai.

Vokų su spauda (4+0) kaina 10 vnt. 50 vnt. 100 vnt. 200 vnt. 300 vnt. 500 vnt. 1000 vnt.
C6 (162x114 mm) 5 € 13 € 21 € 39 € 51 € 73 € 95 €
C6/5 (114 x 229mm) 5 € 14 € 23 € 40 € 54 € 79 € 99 €
C5 (162 x 229mm) 5 € 15 € 24 € 45 € 59 € 83 € 109 €
C4 (229 x 324mm) 5 € 16 € 27 € 49 € 63 € 92 € 139 €

Spaudos darbus atliekame ant vokų iki C4 (324x229 mm) formato. Esant poreikiui spausdinti ant didesnio formato ar voko su paminkštintu vidumi siūlome spaudą ant lipdukų, vėliau juos perklijuojant ant voko. Atkreipiame dėmesį, kad dėl gamybinių ypatumų firminio voko plotas negali būti pilnai padengtas spalva, nuo visų kraštų privalo likti bent po 5 mm nespausdinamo ploto.

Firminių vokų su logotipu ar kita spauda užsakymas

Norėdami užsisakyti firminius vokus su spauda, atsiųskite logotipą, tekstą ir parašykite, kokio dydžio voko pageidaujate. Pridėkite pavyzdį ar jo aprašą. Pagal Jūsų pageidavimus sukursime specialiai Jums pritaikytą dizainą. Parengę maketą atsiųsime bendrą vaizdą patvirtinimui ir kai suderinsime užsakymą – atspausdinsime reikiamą vokų kiekį.

Galime atspausdinti ir Jūsų parengtus maketus. Kurdami maketą patys, nepamirškite turimą vaizdą konvertuoti į PDF formatą. Jei nesate profesionalus maketuotojas – nesirūpinkite, atsiųskite turimą vaizdą bet kurioje programoje – kartu pasižiūrėsime, ką reikėtų patobulinti ar pakeisti, kad galutinis vaizdas atitiktų Jūsų sumanymą ir visus techninius parametrus.

Firminių vokų gamybos trukmė ir pristatymas

Įprastai kompiuterinio maketo parengimui ir derinimui reikėtų skirti 1–3 darbo dienas, o vokų spausdinimui 1–2 darbo dienas. Konkretus terminas priklauso nuo darbų apimties ir spaustuvės apkrovimo konkrečiu metu. Esant poreikiui ir tariantis atskirai, darbus galime paskubinti.

Firminius vokus atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse, arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja nuo 5 eurų. Atsiskaityti už paslaugas galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu.

Individualios gamybos vokai

 Taip pat gaminame ir individualios gamybos vokus. Šiuos produktus ruošiame iš įvairiausių popieriaus rūšių, tame tarpe ir iš perdirbto, spalvoto ar dekoratyvinio popieriaus. Voko dydį, formą ir struktūrą pritaikome pagal Jūsų poreikius. Skirtingai nei spausdinant ant paruoštų vokų, individualios gamybos vokai gali būti visiškai padengti spalva. Maketą parengiame atsižvelgdami į Jūsų norus ir voko paskirtį. Mažus tiražus galime atlikti rankiniu darbu, didesniems kiekiams paruošiama kirtimo forma. Individualios gamybos vokas gali tapti reprezentaciniu gaminiu, kvietimo dalimi, prabangia etikete ar išskirtiniu artimųjų pasveikinimu įvairiausiomis progomis. Jei turite klausimų ar norėtumėte pasikonsultuoti – visada galite susisiekti su mumis, pasistengsim suteikti visą papildomą informaciją.