Vizitinės kortelės

Vizitinių kortelių gamyba ir spausdinimas

  • Vizitinių kortelių spausdinimas nuo 10 vienetų.
  • Vizitinių kortelių gamybos kainos.
  • Galime profesionaliai parengti kompiuterinį maketą.
  • Užsakymas internetu, pristatymas visoje Lietuvoje.

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite užsisakyti vizitines korteles. Jas pagaminame per keletą valandų nuo maketo suderinimo. Jei neturite maketo – parengsime ir jį. Atspausdinsime tiek vizitinių kortelių, kiek Jums reikia, net jei tenorėsite 10 vienetų. Pagamintas vizitines korteles galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu.

Siūlome platų popieriaus vizitinėms kortelėms pasirinkimą: standartinį – kreidinį matinį, įvairių atspalvių ir tekstūrų dekoratyvinį, perdirbtą, padidinto baltumo ar spalvotą. Taip pat esant poreikiui vizitines korteles padengiame laminatu, užapvaliname kampus ar net iškarpome figūriškai.

Mūsų pasiūlymus ir smulkesnę informaciją rasite žemiau. Jei turite klausimų ar norėtumėte pasikonsultuoti – visada galite susisiekti su mumis, pasistengsime padėti išsirinkti optimalų variantą.

Vizitinių kortelių gamybos kainos

Vizitinės kortelės gali būti vienpusės arba dvipusės. Žemiau surašytos vizitinių kortelių gamybos kainos, spausdinant iki 1000 vienetų ant standartinio 350 g/m2 kreiduoto popieriaus. Kainos pateiktos be PVM. Didesniems kiekiams kainas skaičiuojame individualiai.

Kiekis Vienpusės Dvipusės
10 vnt. 7 € 8 €
50 vnt. 8 € 9 €
100 vnt. 9 € 12 €
200 vnt. 13 € 18 €
300 vnt. 15 € 21 €
500 vnt. 20 € 29 €
1000 vnt. 35 € 49 €

Dekoratyvinis popierius, laminavimas ar kampų apvalinimas kainuoja papildomai:

Dvipusis laminavimas (matinis arba blizgus) +0,03 €/vnt. + PVM
Perdirbtas (ekologiškas) arba „pagerintas“ popierius +0,01 €/vnt. + PVM
Dekoratyvinis popierius +0,05 €/vnt. + PVM
Kampų apvalinimas +0,02 €/vnt. + PVM
Kortelių pristatymas pasirinktu adresu 5 € + PVM

Standartinis vizitinės kortelės dydis yra 90x50 mm. Galimi ir kiti išmatavimai, pavyzdžiui, 85x55 ar 45x95 mm. Vizitinės kortelės dydis turėtų būti artimas 90x50 mm formatui ir nuo šių išmatavimų nesiskirti daugiau nei 5 mm. Kaina nuo formato dydžio nekinta.

Vizitinių kortelių maketavimas

Vizitinės kortelės gamyba prasideda nuo kompiuterinio maketo parengimo. Maketą galite pasirengti patys arba šį darbą patikėti mums.

Kurdami vizitinę kortelę patys, nepamirškite palikti 1,5 mm užlaidas ir turimą vaizdą konvertuoti į PDF formatą su CMYK spalvų nustatymu. Jei nesate profesionalus maketuotojas – nesirūpinkite, atsiųskite turimą vaizdą bet kurioje programoje – kartu pasižiūrėsime, ką reikėtų patobulinti ar pakeisti, kad galutinis vaizdas atitiktų Jūsų sumanymą ir visus techninius parametrus.

Jei maketo kūrybą norite patikėti mums, atsiųskite visą informaciją, kurią norite patalpinti vizitinėje kortelėje: tekstą, logotipą, nuotraukas, paveikslėlius. Nepamirškite aprašyti ir galutinio vaizdo pageidavimų, jei turite, prisekite ir Jums patinkančius pavyzdžius. Kuo tiksliau apibrėšite norus, tuo lengviau bus pasiūlyti tinkamą maketą. Parengę maketą, atsiųsime jį peržiūrai, pagal pageidavimus pakoreguosime, o suderinę atspausdinsime.

Vizitinės kortelės maketo sukūrimas (priklausomai nuo darbo sudėtingumo) – 5–20 € + PVM

Popierius vizitinėms kortelėms

Įprastai vizitines korteles spausdiname ant kreidinio matinio 350 g/m2 popieriaus. Tai kreiduotas (slidus), storas, baltas ir nedaug blizgus popierius, tinkamas didžiajai daliai maketų.

Vizitines korteles galime spausdinti ir ant „pagerinto“ - padidinto baltumo ar standesnio popieriaus. Padidinto baltumo efektui siūlome DCP premium white 350 g/m2 popieriaus rūšį, tai nekreiduotas visiškai matinis itin baltas popierius, o didesniam standumui - premium 300 g/m2 Invercote creato daugiasluoksnį kartoną.

Norintiems vizitinėms kortelėms suteikti daugiau išskirtinumo, siūlome naudoti dekoratyvinį popierių. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite platų šios rūšies popieriaus pasirinkimą. Siūlome įvairius metalizuotus atspalvius imituojančius blizgius ir įvairiausių tekstūrų bei spalvų nelygaus paviršiaus popierius.

Tausojantiems gamtą ir norintiems tą pabrėžti, siūlome storą 350 g/m2 „Nautilus Offset“ rūšies perdirbtą (ekologišką) popierių. Šis popierius nėra kreiduotas, todėl jo paviršius nėra slidus, taip pat jis turi pilkšvai gelsvą atspalvį ir nedideles dėmeles. Tai nėra standartinis pasirinkimas vizitinėms kortelėms gaminti, tačiau tinkamai parinkus maketą galutinis vaizdas nedaug nusileidžia dekoratyviniam popieriui.

Vizitinių kortelių laminavimas

Vizitines korteles galime padengti laminatu. Laminuotos kortelės bus ilgaamžiškesnės, mažiau susidėvės, o sutepus – lengvai nusivalys. Laminatas prideda papildomo tvirtumo ir apsaugos kortelės kraštus nuo aptrupėjimo, tai ypač svarbu, jei vizitinės kortelės yra ryškaus fono. Laminatas gali būti blizgus arba matinis. Blizgus laminatas pagyvina spalvas, matinis – neturi blizgesio ir veikia daugiau kaip apsauginis sluoksnis.

Dvipusis vizitinės kortelės laminavimas vizitinę kortelę pabrangina 0,02 €/vnt. + PVM

Vizitinių kortelių kampų apvalinimas

Jei pageidaujate – užapvalinsime vizitinių kortelių kampus. Galima pasirinkti iš trijų peilio spindulių (3.5, 6, 10 mm). Kuo didesnis spindulys, tuo didesnis kampo apvalumas. Nepriklausomai nuo to, kiek kampų norėsite apvalinti (vieną, du, tris ar visus keturis) kaina už šią paslaugą nekinta. Atkreipiame dėmesį, kad norint pagaminti ovalo formos vizitinę reikalingas kirtimas.

Kampų apvalinimas vizitinę kortelę pabrangina 0,02 €/vnt. + PVM

Kiti sumanymai vizitinėms kortelėms

Standartinė vizitinė kortelė yra stačiakampio formos, tačiau kirtimu galima pakeisti jos figūrą, pavyzdžiui, į delną, debesį, paukštį ar bet kurį kitą objektą. Kirtimui atlikti reikia kirtimo formos, todėl šis procesas ekonomiškai naudingas tik didesniems tiražams.

Vizitinė kortelė gali turėti ir sulenkiamas ar nuplėšiamas dalis. Norint sutalpinti didelį kiekį informacijos, vizitinę kortelę galima paversti lankstuku ar nedidele brošiūrėle, kuri išlaikytų standartinį 90 x 50 mm formatą.

Apskritai įmanoma sugalvoti ir įgyvendinti daug įvairių patobulinimų, kurie suteiktų išskirtinumo ir papildomo funkcionalumo. Jeigu turite idėją, kurią norėtumėte įgyvendinti – susisiekite su mumis, pasistengsime padėti realizuoti Jūsų sumanymą. Taip pat galite rinktis iš mūsų pasiūlymų verslui ir valstybinėms įmonėms.

Vizitinių kortelių pristatymas

Vizitines korteles atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja ~5 eurus. Atsiskaityti už vizitines korteles galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu.

Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.