Pastatomi foto kalendoriai su nuotraukomis ir vartomais lapeliais

  • Trikampių stalo kalendorių su lapeliais spausdinimas nuo 1 vieneto.
  • Parengiame maketą su Jūsų nuotraukomis, pažymime datas.
  • Pastatomų kalendorių su lapeliais kainos ir šablonų pavyzdžiai.
  • Užsakymas internetu, pristatymas visoje Lietuvoje.

Tai didesnės apimties, reprezentatyvus, nedaug vietos reikalaujantis suvenyrinis kalendoriaus tipas. Kiekvienam mėnesiui skiriamas atskiras lapas, todėl gaunama daugiau vietos nuotraukoms ir papildomiems prierašams. Dažniausiai pastatomus kalendorius su nuotraukomis užsako mokyklos, darželiai, būreliai, įvairios įstaigos ir organizacijos savo veiklos ir vystytų projektų pristatymui. Stalinio fotokalendoriaus turinį pritaikius verslui, tai gali tapti išskirtiniu reklaminiu produktu, o parinkus asmenines nuotraukas pagaminama miela dovana artimiesiems švenčių proga.

Pastatomų foto kalendorių (su lapeliais) gamybos kainos

Pastatomus foto kalendorius su nuotraukomis spausdinime įvairiais tiražais nuo 1 vieneto. Žemiau surašytos vienpusių, 13 lapelių apimties kalendorių, kurių pagrindas be spaudos ir lygus lapeliams, gamybos kainos. Didesniems kiekiams kainas skaičiuojame individualiai. Kainos pateiktos be maketavimo paslaugų ir be PVM.

Kiekis 1 vnt. 5 vnt. 10 vnt. 20 vnt. 50 vnt. 100 vnt. 200 vnt.
A6 (148 x 105 mm) 6,50 € 4,50 € 3,30 € 2,40 € 1,80 € 1,55 € 1,35 €
1/3 (200 x 100 mm) 6,70 € 4,70 € 3,50 € 2,50 € 1,90 € 1,65 € 1,49 €
A5 (210 x 148 mm) 6,90 € 4,90 € 3,90 € 2,70 € 1,99 € 1,75 € 1,59 €

Įprastai foto kalendorių pagrindui naudojamas 250 g/m2 kartonas, o lapelių gamybai 150 g/m2 kreiduotas (matinis arba blizgus) popierius. Galimi ir kiti popieriaus pasirinkimai: ofsetinis (patogus rašymui), perdirbtas (ekologiškas), spalvotas, dekoratyvinis.

Pastatomų kalendorių su nuotraukomis struktūra

Pastatomi foto kalendoriai su nuotraukomis segami spirale: kalendoriaus pagrindas sulankstomas, kad įgautų stovelio formą, tada prie pagrindo prisegami eilės tvarka parinkti lapeliai. Dažniausiai gaminami 13 lapelių kalendoriai, kur kiekvienam mėnesiui skiriama po vieną lapą ir pridedamas viršelis, tačiau apimčiai apribojimų nėra. Lapai vartomi, t. y. pirmoji lapo pusė matoma vienoje kalendoriaus pusėje, o antroji – kitoje. Antrąją lapelių pusę paliekant tuščią parengiamas vienpusis kalendorius.

Pagrindas gali būti didesnis arba lygus lapeliams. Išsikišančios pagrindo dalys – visada matoma vieta reklamai, įmonės ar įstaigos rekvizitams, nuotraukoms, visų metų kalendoriui ar kitai informacijai. Pagrindas gali būti spausdinamas iš vienos arba abejų pusių arba paliekamas tuščias.

Gaminame įvairių dydžių stalinius fotokalendorius, tiek stačius, tiek ir gulsčius, stačiakampio arba kvadrato formos. Kuo didesnis formatas, tuo brangiau kainuoja jį pagaminti. Dažniausiai užsakomi A6 arba A5 dydžiai, tačiau iš esmės apribojimų išmatavimams netaikome.

Papildomi sumanymai: pastatomi vartomi kalendoriai segami spirale, tačiau vietoje spiralės lapelius paklijavus gaunamas kalendorius su nuplėšiamais lapeliais. Įmanoma įvairiai derinti pagrindo ir vartomų lapelių dydį. Esant poreikiui, galima pagaminti kalendorių su daugiau nei viena vartoma dalimi, paruošti vietą vizitinių kortelių dėkliukui ir pan.

Pastatomų foto kalendorių (su lapeliais) maketavimas

Pastatomo foto kalendoriaus su nuotraukomis gamyba prasideda nuo kompiuterinio maketo parengimo. Maketą galite pasiruošti patys arba šį darbą patikėti mums.

Jei maketą pasiruošiate patys 0 €
Jei pasirenkate vieną iš mūsų siūlomų šablonų apie 15-25 €
Naujo maketo pagal Jūsų reikalavimus sukūrimas nuo 25 €

Kurdami stalinį foto kalendorių patys, nepamirškite palikti 2 mm užlaidas ir turimą vaizdą konvertuoti į PDF formatą su CMYK spalvų nustatymu. Jei nesate profesionalus maketuotojas – nesirūpinkite, atsiųskite turimą vaizdą bet kurioje programoje – kartu pasižiūrėsime, ką reikėtų patobulinti ar pakeisti, kad galutinis vaizdas atitiktų Jūsų sumanymą ir visus techninius parametrus.

Jei maketo kūrybą norite patikėti mums, atsiųskite visą informaciją, kurią norite patalpinti: tekstą, logotipą, nuotraukas, paveikslėlius, datas, kurias norite išskirti, palinkėjimus ar sentencijas. Nepamirškite aprašyti ir galutinio vaizdo pageidavimų, jei turite, prisekite ir Jums patinkančius pavyzdžius. Kuo tiksliau apibrėšite norus, tuo lengviau bus pasiūlyti tinkamą maketą. Parengę maketą, atsiųsime jį peržiūrai, pagal pageidavimus pakoreguosime, o suderinę atspausdinsime. Žemiau rasite keletą mūsų siūlomų šablonų variantų.

Stalinių foto kalendorių gamybos trukmė ir pristatymas

Įprastai kompiuterinio maketo parengimui ir derinimui reikėtų skirti 1-3 darbo dienas, o gamybai dar 1-3 darbo dienas. Konkretus terminas priklauso nuo darbų apimties ir spaustuvės apkrovimo konkrečiu metu. Esant poreikiui ir atskirai tariantis, darbus galime paskubinti.

Pastatomus kalendorius su nuotraukomis atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su garantuotu įteikimu į rankas) kainuoja nuo 5 eurų (priklauso nuo bendro svorio).

Atsiskaityti už paslaugas galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, (arba įmonės rekvizitus), adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.