FotoDrobės: paveikslas ar nuotraukos ant drobės

Mes spausdiname fotodrobes – paveikslus ar nuotraukas ant drobės. Fotodrobė su Jūsų pasirinktu vaizdu, gali papuošti Jūsų namų ar darbo aplinką arba tapti puikia ir originalia dovana Jūsų artimiems žmonėms.

Fotodrobes pagaminame per 1 darbo dieną. Didelės raiškos spausdintuvai su specialiai jiems pritaikytomis medžiagomis užtikrina išskirtinę vaizdo kokybę ir fotodrobės ilgaamžiškumą. Aplinkai draugiški dažai lemia, kad fotodrobė gali būti saugiai kabinama vaikų ar alergiškų žmonių kambariuose.

Nuotrauką ant drobės atiduodame užtrauką ant porėmio, su visais apdailos darbais, jums tereikės ją pasikabinti. Žemiau rasite smulkesnį paveikslų ant drobės gamybos aprašymą. Jei turite klausimų ar norėtumėt pasikonsultuoti – susisiekite su mumis.

Paveikslas ar nuotrauka ant drobės

Fotodrobės vaizdas gali būti bet kuris Jums brangus gyvenimo kadras. Tai gali būti Jūsų ar Jūsų šeimos nuotrauka, Jums brangių žmonių, mielo augintinio ar įsimintinos akimirkos įamžinimas. Tai gali būti gamtos ar tiesiog abstraktus vaizdas, derantis prie Jūsų interjero. Tai gali būti maketas su Jums prasmingais žodžiais. Galų gale tai gali būti kompozicija iš keleto nuotraukų, talpinanti savyje daugybę gerų prisiminimų.

Jūsų pateiktą nuotrauką atspausdinsime ant drobės, pagaminsime porėmį, drobę aptrauksime ir supakuosime, Jums teliks fotodrobę pasikabinti ar įteikti brangiam žmogui.

Jei pageidausite, galime profesionaliai nuskenuoti ir retušuoti nuotraukas. Taip pat galime parengti nuotraukų koliažą, šalia vaizdų įkomponuoti palinkėjimą. Atliksim visas reikiamas korekcijas, kad galutinis vaizdas džiugintų Jus ilgus metus.

Fotodrobių formatai ir kainos

Fotodrobių kaina priklauso nuo jų dydžio – kuo didesnė drobė, tuo brangiau ji kainuoja.

Renkantis formatą siūlome bent vieną kraštinę pasirinkti 540 mm dydžio, tokiu būdu išvengsite atraižų ir visos gamybinės medžiagos bus panaudotos optimaliai. Žemiau surašytos populiariausių formatų gamybos kainos. Į kainą įskaičiuoti visi gamybos darbai. Norėdami sužinoti kitų dydžių gamybos kainą, susiekite su mumis.

 200 x 300 mm  17 €
 300 x 400 mm  19 €
 400 x 540 mm  25 €
 540 x 540 mm  29 €
 540 x 800 mm  35 €
 540 x 1000 mm  39 €
 540 x 1200 mm  45 €

Kainos pateiktos be maketavimo darbų. Kosmetiniai koregavimai: akių raudonumo pašalinimas, objektų prikirpimas, pozicionavimas, vaizdo padidinimas ar pamažinimas papildomai nekainuoja. Tačiau jei norėsite parengti kompoziciją iš keleto nuotraukų, sukurti koliažą ar stipriai retušuoti vaizdą – maketavimo darbai kainuos papildomai. Kaina priklauso nuo darbo sudėtingumo.

Kiek laiko užtrunka fotodrobės gamyba?

Fotodrobės gamyba (spausdinimas ir aptraukimas) užtrunka 1 darbo dieną.

Nuotraukų kompozicijos parengimas ar jų retušavimas reikalauja papildomo laiko. Trukmė priklauso nuo darbo sudėtingumo, maketavimo derinimas gali užtrukti 1–5 darbo dienas. Jei darbas „dega“ ir Jums reikalinga skubi spauda – maketą, esant galimybei, paskubinsim.

Išskirtinė fotodrobių spausdinimo kokybė

Fotodrobes spausdiname itin aukštos raiškos aštuonių spalvų spausdintuvu. Be įprastinių keturių CMYK spalvų naudojami ir 4 spalviniai pustoniai, kurie kartu su 1440 dpi skiriamąja geba užtikrina labai aukštą spausdinimo kokybę ir leidžia išgauti maksimaliai natūralius atspalvius. Šiame spausdintuve taip pat naudojami 3 rūšių juodos spalvos tonai, kuriais galima pagaminti išskirtinės kokybės nespalvotas reprodukcijas. Todėl tiek spalvotos, tiek ir juodai baltos nuotraukos ant drobės atrodys nepriekaištingai.

Fotodrobių gamybai naudojama profesionali Tecco rūšies drobė. Jos suderinamumas su spausdintuvo savybėmis ir pritaikymas pigmentiniams dažams užtikrina vaizdo stabilumą ir ilgaamžiškumą. Gamintojo teigimu ir po 20 metų džiaugsitės sodriomis ir neišblukusiomis, nuotraukos atspausdintos ant drobės, spalvomis.

Fotodrobes spausdiname pigmentiniais vandens pagrindo dažais. Šie dažai yra draugiški aplinkai, todėl tokiu būdu atspausdintas paveikslas ant drobės gali būti saugiai kabinamas vaikų ar alergiškų žmonių kambariuose.

Medinius porėmius gaminame patys, todėl galime pagaminti ir nestandartinio dydžio fotodrobes. Atspausdintą nuotrauką ar paveikslą rankiniu būdu kruopščiai ištempiame ant medinio porėmio.

Didžiuojamės savo Fotodrobių kokybe, todėl drąsiai rekomenduojame norintiems papuošti savo interjerą ar ieškantiems išskirtinės dovanos.