Spaustuvės pasiūlymai

Kasdien bendraudami su Jumis pastebėjome, kad dauguma mums įprastų produktų mūsų klientams skamba kaip naujovė. Todėl nusprendėme sukurti pasiūlymus, suskirstytus pagal veiklos pobūdį ir į juos sudėti kiek galima daugiau tai grupei priklausančių gaminių. Tikimės, kad šie pasiūlymai ne tik palengvins Jūsų paiešką, juose atrasite ir kažką naujo.

Rašytojams ir leidžiantiems knygas

Printėja – tai spaustuvė ir leidykla. Gaminame poezijos, prozos, pasakų ir kitas grožinės literatūros knygas, taip pat vadovėlius, spalvinimo ir vaikų lavinimui skirtas knygeles, meno albumus, reprezentacinius leidinius, maldynėlius, instrukcijas, žurnalus, laikraščius, katalogus, informacinius leidinius, įmonių ir įstaigų veiklos ataskaitas. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas su knygų leidyba ir gamyba susijusias paslaugas. Platesnė informacija apie pasiūlymus: rašytojams ir leidžiantiems knygas.

Verslui ir valstybinėms įstaigoms

Ieškantiems būdų paviešinti vykdomą projektą, pristatyti teikiamas paslaugas ir siūlomas prekes, norintiems padidinti prekinio ženklo žinomumą ar tiesiog ieškantiems originalių verslo dovanų, siūlome specialiai Jūsų įmonei ar įstaigai pritaikytus gaminius su Jūsų logotipu, Jūsų šūkiu ar kitu tekstu ir pagal Jūsų pageidavimus parengtu dizainu.

Gaminame: vizitines korteles, skrajutes ir lankstukus, įvairių dydžių plakatus, sąskaitasfaktūras ir kitus blankus, taip pat aplankus, bloknotus, kalendorius, puodelius, popierinius maišelius, katalogus ir įvairias lauko reklamas. Platesnė informacija apie pasiūlymus: verslui ir valstybinėms įstaigoms.

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas spaudos paslaugas po vienu stogu: nuo konsultacijos iki maketo parengimo ir atspausdinimo. Spaudą siūlome nuo 1 vieneto! Nesvarbu, ar Jums tereikia kelių didesnio formato plakatų, ar kelių tūkstančių skrajučių, pagaminsime tokį tiražą, kokio Jums iš tiesų reikia.

Mokytojams

Bendraudami su mokytojais įsitikinome, kad šios profesijos žmonės turi daugybę kūrybiškų sumanymų, o mes turime galimybę susijusias su popieriumi idėjas paversti realybe. Gaminame nuotraukas, diplomus, mokomuosius plakatus, lipdukus, mokyklinius laikraščius, vaikų kurtus kvietimus, atvirutes ir knygas. Platesnė informacija apie pasiūlymus: mokytojams.

Ieškantiems originalios dovanos

Ieškantiems išskirtinės dovanos siūlome personalizuotus gaminius su Jūsų nuotraukomis, Jūsų tekstu ir pagal Jūsų pageidavimus parengtu dizainu. Visus produktus (fotodrobes, albumus, puodelius, marškinėlius ir sveikinimo aplankus) gaminame nuo vieno vieneto!

Organizuojantiems šventes

Organizuojantiems asmenines šventes (vestuves, krikštynas, gimtadienius ar jubiliejus) siūlome personalizuotus gaminius su Jūsų nuotraukomis, Jūsų tekstu ir pagal Jūsų pageidavimus parengtu dizainu. Gaminame kvietimus, stalo korteles, saldainių popierėlius, laikraštukus, šventines etiketes, albumus, dovanų dėžutes ir maišelius, puodelius. Visus produktus spausdiname nuo vieno vieneto!

Studentams

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite atsispausdinti ir įsirišti diplominius darbus. Siūlome spalvotą ir vienspalvę, vienpusę arba dvipusę spaudą įvairiais lapais nuo standartinio A4 formato iki brėžiniams skirto A1 (ar didesnio) dydžio. Diplominius darbus įrišame plastikine arba metaline spiralėmis (su plastiku viršuje ir kartonu apačioje) arba įstatome į kietus viršelius (pilkus, raudonus, juodus arba žalius). Visus darbus atliekame nuo 1 vieneto. Platesnė informacija apie pasiūlymus: studentams.