Mokomieji plakatai. Spausdinimas ir maketavimas

Gaminame mokomuosius plakatus darželiams, mokykloms, universitetams, įvairioms valstybinėms įstaigoms, verslui ar privatiems žmonėms. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite atsispausdinti savo sukurtus arba įsigyti mūsų siūlomus įvairioms temoms skirtus mokomuosius plakatus. Žemiau rasite mūsų šablonus. Norėdami užsakyti patinkantį pavyzdį atsiųskite jo numerį ir nurodykite kokio dydžio plakato norite (kainos lentelėje).

Jei nerandate patinkančio varianto, galite atsiųsti savo pavyzdį arba jo aprašą. Pagal Jūsų pateiktą medžiagą sukursime specialiai Jums ar Jūsų mokymo įstaigai pritaikytą mokomąjį plakatą. Taip pat Jums pageidaujant galime pakoreguoti ir bet kurį iš jau esančių maketų. Platesnė informacija apie paslaugą: maketavimas ir dizainas.

Galime atspausdinti ir Jūsų parengtus maketus. Kurdami maketą patys, nepamirškite palikti bent 2mm užlaidas ir turimą vaizdą konvertuoti į PDF formatą. Jei nesate profesionalus maketuotojas – nesirūpinkite, atsiųskite turimą vaizdą bet kurioje programoje – kartu pasižiūrėsime, ką reikėtų patobulinti ar pakeisti, kad galutinis vaizdas atitiktų Jūsų sumanymą ir visus techninius parametrus.

Mokomųjų plakatų gamybos kainos

Žemiau pateiktos vienetinių tiražų mokomųjų plakatų spausdinimo kainos. Plakatai spausdinami nt vidutinio storio - 200g/m2 popieriaus. Kainos su PVM. Užsakant didesnius kiekius taikome nuolaidas.

A2 (420x594 mm) mokomojo plakato kaina 4,90 €
A1 (594x840 mm) mokomojo plakato kaina 8,90 €

Jums pageidaujant plakatus galime paversti dalinama medžiaga. Kitaip tariant galime pasirinktą medžiagą atspausdinti mažesnio formato palaidais lapais arba galime parengti segtas ar kitu būdu surištas nedidelės apimties brošiūrėles.

Mokomųjų plakatų pristatymas

Mokomuosius plakatus atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus. Atsiskaityti už paslaugas galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.