Proginių popierinių dėžučių maketavimas, spausdinimas ir gamyba

  • Proginių dėžučių spausdinimas nuo 1 vienetų.
  • Individualaus dizainas su Jūsų nuotraukomis ir užrašais.
  • Užsakymas internetu, pristatymas visoje Lietuvoje.
  • Proginių dėžučių kainos ir šablonų pavyzdžiai.

Gaminame progines rankų darbo popierines dėžutes vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams ir kitoms asmeninėms šventėms. Šios dėžutės naudojamos kaip dovanėlės svečiams, į kurias įdedami saldainiai, šokoladukai, smulki bižuterija ar kiti panašūs daiktai. Jei turite parengtus maketus – atspausdinsime ir suklijuosime dėžutes, jei reikia, pagelbėsime ir su maketavimo paslaugomis.

Proginių dėžučių užsakymas

Žemiau rasite mūsų siūlomus ruošinius. Norėdami užsakyti patinkantį šabloną, atsiųskite jo numerį, pridėkite nuotraukas, tekstus ir visą kitą medžiagą. Pritaikę maketą Jums, atsiųsime bendrą vaizdą patvirtinimui ir kai suderinsime užsakymą – atspausdinsime reikiamą dėžučių kiekį.

  • Vestuvinius proginių dėžučių pavyzdžius rasite čia.
  • Krikštynoms skirtus proginių dėžučių pavyzdžius rasite čia.
  • Gimtadieniams skirtus proginių dėžučių pavyzdžius rasite čia.

Jei nerandate Jums patinkančio varianto, galite atsiųsti savo pavyzdį arba jo aprašą. Pagal Jūsų pageidavimus sukursime specialiai Jums pritaikytą dizainą. Platesnė informacija apie paslaugą: maketavimas ir dizainas.

Mūsų pateikto pavyzdžio pritaikymas Jums 4,90 €
Naujo maketo pagal Jūsų patiektą pavyzdį sukūrimas nuo 5,00 €
Dėžutės išklotinės, telpančios į A5 formato (148x210mm) lapą, spauda 0,25 €
Dėžutės išklotinės, telpančios į A4 formato (210x297mm) lapą, spauda 0,40 €
Dėžutės išklotinės, telpančios į A3 formato (297x420mm) lapą, spauda 0,75 €
Dėžutės iškarpymas ir suklijavimas 1,50 €

Dėžutės spaudos kaina priklauso nuo jos dydžio. Aukščiau pateiktos dėžučių spaudos kainos su storu 300 g/m2 kreiduotu (slidžiu) popieriumi. Esant poreikiui, galime naudoti spalvotą, perdirbtą, dekoratyvinį ar kitas popieriaus rūšis. A5 formato dėžutės apytikslė talpa 5x5x5 cm, A4 talpa ~7x7x7cm, A3 talpa ~9,5x9,5x9,5 cm. Dėžutes galime atiduoti pilnai paruoštas arba dėžutės karpymą ir klijavimą palikti Jums.

Per kiek laiko pagaminame progines dėžutes?

Įprastai proginių dėžučių maketo parengimui ir atspausdinimui reikia skirti 1-3 darbo dienas. Esant poreikiui ir atskirai tariantis, darbus galime paskubinti ir atlikti per keletą valandų.

Proginių dėžučių pristatymas

Progines dėžutes atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba jas galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus. Atsiskaityti už dėžutes galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.