Proginių popierinių dėžučių gamyba ir greita spauda

Gaminame progines rankų darbo popierines dėžutes vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams ir kitoms asmeninėms šventėms. Šios dėžutės naudojamos kaip dovanėlės svečiams, į kurias įdedami saldainiai, šokoladukai, smulki bižuterija ar kiti panašūs daiktai. Jei turite parengtus maketus – atspausdinsime ir suklijuosime dėžutes, jei reikia, pagelbėsime ir su maketavimo paslaugomis.

Žemiau rasite mūsų siūlomus ruošinius. Norėdami užsakyti patinkantį šabloną, atsiųskite jo numerį, pridėkite nuotraukas, tekstus ir visą kitą medžiagą. Pritaikę maketą Jums, atsiųsime bendrą vaizdą patvirtinimui ir kai suderinsime užsakymą – atspausdinsime reikiamą dėžučių kiekį.

  • Vestuvinius proginių dėžučių pavyzdžius rasite čia.
  • Krikštynoms skirtus proginių dėžučių pavyzdžius rasite čia.
  • Gimtadieniams skirtus proginių dėžučių pavyzdžius rasite čia.

Jei nerandate Jums patinkančio varianto, galite atsiųsti savo pavyzdį arba jo aprašą. Pagal Jūsų pageidavimus sukursime specialiai Jums pritaikytą dizainą. Platesnė informacija apie paslaugą: maketavimas ir dizainas.

Mūsų pateikto pavyzdžio pritaikymas Jums 3,00 €
Naujo maketo pagal Jūsų patiektą pavyzdį sukūrimas nuo 5,00 €
Dėžutės išklotinės, telpančios į A5 formato (148x210mm) lapą, spauda 0,25 €
Dėžutės išklotinės, telpančios į A4 formato (210x297mm) lapą, spauda 0,40 €
Dėžutės išklotinės, telpančios į A3 formato (297x420mm) lapą, spauda 0,75 €
Dėžutės iškarpymas ir suklijavimas 1,50 €

Dėžutės spaudos kaina priklauso nuo jos išklotinės dydžio. Aukščiau pateiktos dėžučių spaudos kainos su storu 300 g/m2 kreiduotu (slidžiu) popieriumi. Esant poreikiui, spaudai galime naudoti spalvotą, perdirbtą, dekoratyvinį ar kitas popieriaus rūšis. Atkreipiame dėmesį, kad dėžutes galime atiduoti pilnai paruoštas arba dėžutės karpymą ir klijavimą palikti Jums.

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas su proginių dėžučių gamyba susijusias paslaugas: parengsime maketą, padėsime išsirinkti tinkamiausias medžiagas, atspausdinsime, iškarpysime, suklijuosime ir atliksime visus kitus apdailos darbus. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengime suteikti visą papildomą informaciją.