Diplomų ir padėkų gamyba bei spausdinimo paslaugos

Gaminame diplomus ir padėkas, skirtas verslui, sporto klubams, mokymo įstaigoms, valstybinėms įmonėms, įvairių renginių dalyviams, bendradarbių pasveikinimui, švenčiantiems krikštynas, vestuves ar kitas šventes. Siūlome:

  • Diplomų ir padėkų ruošinius, tinkamas pakartotiniam spausdinimui.
  • Užbaigtus gaminius su asmenų vardais ir pavardėmis.

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas diplomų ir padėkų gamybos paslaugas po vienu stogu:

Žemiau smulkesnis šios produktų grupės aprašas, jei turite klausimų ar norite pasikonsultuoti – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.

Spaustuvės siūlomi diplomų ir padėkų ruošiniai

Gaminame diplomų ir padėkų ruošinius, tinkamus pakartotiniam spausdinimui arba rašymui ranka. Ruošiniai gali būti įvairių lygių, siūlome:

Abstrakčius ruošinius. ruošinius. Tai gamtos, sporto, muzikos, pasakų ar kitų motyvų spalvingi diplomų ruošiniai be jokio teksto, juose visa informacija atspausdinama vėliau. Dažniausiai abstrakčius diplomų ruošinius siūlome darželiams ir pradinių klasių mokykloms. Mūsų siūlomų mokymo įstaigoms skirtų šablonų katalogą rasite čia.

Firminius diplomus. Tai ruošiniai su konkrečiai įmonei ar įstaigai pritaikytu dizainu. Rengdami maketą įdedame logotipą, parenkame firmines spalvas, apibrėžiame diplomo ar padėkos struktūrą (pažymime vietą vardui, aprašui, datai, parašui ir t. t.), tačiau galutinį informacijos atspausdinimą paliekame klientams.

Pilnai paruoštus diplomus ir padėkas. Šie gaminiai užbaigti, juose ne tik įmonei pritaikytas dizainas, tačiau ir konkrečios progos aprašas, pažymėta, už ką įteikiamas gaminys, tereikia įrašyti vardą ir įteikti asmeniui.

Diplomai krikštynoms ir vestuvėms. Taip pat gaminame proginius diplomus vestuvėms arba krikštynoms. 

Gamybos etapai ir kainos

Diplomų ir padėkų gamyba skirstoma į du pagrindinius etapus: maketo parengimą ir spaudos bei apdailos darbus.

Maketo parengimui mums reikės Jūsų pageidavimų aprašo ir visos medžiagos: teksto, logotipo ir nuotraukų. Jei renkatės iš šablonų – šablono numerio. Pagal pateiktą medžiagą parengsime maketą ir atsiųsime jį peržiūrai, kai patvirtinsite – atspausdinsime.

Spaudos ir knygų įrišimo darbų etapo kaina tiesiogiai priklauso nuo užsakomo tiražo dydžio, diplomų spalvingumo ir popieriaus rūšies pasirinkimo. Šio etapo kainai įvertinti mums reikės tokių duomenų:

  • Formatas. Diplomų plotis ir aukštis milimetrais.
  • Apimtis. Ar vienspalvė, ar spalvota spauda, iš vienos ar iš abiejų pusių.
  • Tiražas. Užsakomų diplomų skaičius vienetais.
  • Popieriaus rūšis.
  • Papildomi duomenys. Numeravimas, laminavimas, perforavimas.

Ruošiniai, kurie bus pakartotinai spausdinami, dažniausiai gaminami naudojant vidutinio storumo (170 g/m2 visiems spausdintuvams. Diplomai, kurie bus rašomi ranka, gaminami naudojant storesnį (250 g/m2) ofsetinį (baltą ir neslidų) popierių, nes šis popierius tinkamas beveik) kreiduotą (slidų) arba dekoratyvinį popierių.

Turėdami aukščiau išvardintus duomenis galėsime tiksliai įvertinti darbų kainą ir trukmę. Jei nesate tikri dėl kažkurių duomenų – drąsiai kreipkitės, padėsime išsirinkti optimalų variantą.