Sveikinimo aplankai – vinjetės. Maketavimo ir spausdinimo paslaugos.

  • Sveikinimo aplankai – vinjetės tipo atvirutės nuo 1 vieneto.
  • Individualus dizainas su Jūsų nuotraukomis ir palinkėjimu.
  • Gamybos kaina - 25 €, aplankų pavyzdžiai.
  • Užsakymas internetu, pristatymas visoje Lietuvoje.

Ieškantiems išskirtinių atviručių vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, jubiliejams ar kitoms asmeninėms šventėms, siūlome sveikinimo aplankus. Sveikinimo aplankas – tai didesnio formato (200x270 mm) vinjetės tipo atvirutė su Jūsų nuotraukomis, tekstu ir Jūsų progai pritaikytu dizainu.

Sveikinimo aplankai gaminami du storo kartono lapus aplenkiant laminatu dengtais popieriaus lapais ir padarant sulenkimo vietą. Laminatas gali būti matinis arba blizgus, kaina nuo pasirinkimo nepriklauso. Sveikinimo aplankas tvirtas ir išskirtinis gaminys, kurį nesunku išsaugoti ilgus metus ir kurio sveikinimas skirtas perskaityti prieš įteikimą.

Sveikinimo aplankų užsakymas

Žemiau rasite mūsų siūlomus ruošinius. Norėdami užsakyti patinkantį šabloną, atsiųskite jo numerį, nuotrauką ir tekstą, kuriuos norite įdėti. Mes pritaikysime maketą Jums, įdėsime Jūsų sveikinimą ir atsiųsime bendrą vaizdą patvirtinimui, kai suderinsime užsakymą – pagaminsime sveikinimo aplanką.

  • Vestuvinius sveikinimo aplankų pavyzdžius rasite čia.
  • Krikštynų sveikinimo aplankų pavyzdžius rasite čia.
  • Gimtadienių ir jubiliejų sveikinimo aplankų pavyzdžius rasite čia.

Jei nerandate Jums patinkančio varianto, galite atsiųsti Jums priimtiną vaizdą ar jo aprašą. Pagal Jūsų pageidavimus sukursime specialiai Jums pritaikytą dizainą.

Sveikinimo aplanko gamybos kaina 25 €

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas su sveikinimo aplankų gamyba susijusias paslaugas: parengsime maketą, padėsime išsirinkti tinkamiausias medžiagas, atspausdinsime ir atliksime visus apdailos darbus. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengime suteikti visą papildomą informaciją.

Per kiek laiko pagaminame sveikinimo aplankus?

Įprastai šventinių vinječių maketo parengimui ir atspausdinimui reikia skirti 1-3 darbo dienas. Esant poreikiui ir atskirai tariantis, darbus galime paskubinti ir atlikti per keletą valandų.

Sveikinimo aplankų pristatymas

Sveikinimo aplankus (šventines vinjetes) atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus. Atsiskaityti už aplankus galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.