Spausdinimo paslaugos studentams

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas diplominių darbų spausdinimo paslaugas po vienu stogu. Spaudos ir knygų įrišimo darbus atliekame nuo 1 vieneto! Siūlome:

  • Vienpusę ir dvipusę, spalvotą ir nespalvotą spaudą.
  • Įvairius formatus nuo A5 iki A3, tame tarpe ir standartinį A4 dydį.
  • Plačiaformatę brėžinių spaudą iki A1 formato.
  • Platų popieriaus pasirinkimą nuo biuro popieriaus iki metalizuoto dekoratyvinio.
  • Nuotraukų bei kitos medžiagos skenavimą iki A3 formato.
  • Įrišimą spirale ir klijavimą, kietus ir minkštus viršelius.

Failus spausdinimui galite persiųsti elektroniniu paštu arba atvežti patys. Siūlome prieš važiuojant susisiekti su mumis ir pasitikslinti, ar galėsime greitai atspausdinti Jūsų darbus. Atkreipiame dėmesį, kad nespausdiname tiesiai iš AutoCad, WORD, EXCEL at Power Point programų, todėl prašome spaudai failus pateikti PDF formatu.

Įrišimas spirale. Diplominius darbus galime įrišti naudodami plastikinę arba metalinę spirales. Įprastai viršuje dedamas permatomas plastiko viršelis, o apačioje storesnio kartono pagrindas. Įrišimui naudojame baltos spalvos spirales.

Įrišimas KIETU viršeliu. Naudojant kanalinį kietviršį, tarpusavyje paklijuoti lapai įstatomi į metalinį griovelį, kuris presu suspaudžiamas ir taip lapų blokas surišamas su viršeliu. Galimi penki viršelio spalvų variantai: pilkas, juodas, raudonas, žalias ir mėlynas. Iš anksto susitarus, Jūsų darbus įrišime per keliolika minučių. Didesniems kiekiams taikome nuolaidas.