Spausdinimo paslaugos studentams

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas diplominių darbų spausdinimo paslaugas po vienu stogu. Spaudos ir knygų įrišimo darbus atliekame nuo 1 vieneto! Siūlome:

  • Vienpusę ir dvipusę, spalvotą ir nespalvotą spaudą.
  • Įvairius formatus nuo A5 iki A3, tame tarpe ir standartinį A4 dydį.
  • Plačiaformatę brėžinių spaudą iki A1 formato.
  • Platų popieriaus pasirinkimą nuo biuro popieriaus iki dekoratyvinio.
  • Nuotraukų bei kitos medžiagos skenavimą iki A3 formato.
  • Įrišimą spirale ir klijavimą, kietus ir minkštus viršelius.

Failus spausdinimui galite persiųsti elektroniniu paštu arba atvežti patys. Siūlome prieš važiuojant susisiekti su mumis ir pasitikslinti, ar galėsime greitai atspausdinti Jūsų darbus. Atkreipiame dėmesį, kad nespausdiname tiesiai iš AutoCad, WORD, EXCEL at Power Point programų, todėl prašome spaudai failus pateikti PDF formatu.

Formatas Spalvota spauda (4+0) Juodai Balta spauda (1+0)
A4 (210 x 297 mm) 0,25 € 0,10 €
A3 (297 x 420 mm) 0,49 € 0,19 €
A2 (420 x 594 mm) 2,60 € 2,30 €
A1 (594 x 840 mm) 5,20 € 4,55 €

Kainos pateiktos vienetiniams ir mažiems tiražams, užsakant didesnius kiekius – taikome nuolaidas. Kainos su PVM, į kainą neįtraukti skanavimo ir maketavimo darbai.

Įrišimas spirale. Diplominius darbus galime įrišti naudodami plastikinę arba metalinę spirales. Įprastai viršuje dedamas permatomas plastiko viršelis, o apačioje storesnio kartono pagrindas. Įrišimui naudojame baltos spalvos spirales. Spiralės skersmuo parenkamas atsižvelgiant į surišam lapų skaičių. Spiralinio įrišimo kaina 2,95 euro su PVM. Didesniems kiekiams taikome nuolaidas.

Termo įrišimas. Dokumentus, ataskaitas ar baigiamuosius darbus galime įrišti ir į UNIBIND sistemos termo viršelius. Viršelio nugarėlės storis parenkamas pagal rišamų lapų kiekį. Pati nugarėlė yra metalinė, kurios viduje yra į karštį reaguojantys klijai. Specialaus įrenginio pagalba nugarėlė pakaitinama, klijai suskystėja ir suriša lapus atvėjus gaunamas tvirtas, kokybiškai atrodantis įrišimas. Viršutinis ir apatinis viršeliai skaidrūs. Termo įrišimo kaina 2,95 euro su PVM. Didesniems kiekiams taikome nuolaidas.

Įrišimas KIETU viršeliu. Naudojant kanalinį kietviršį, tarpusavyje paklijuoti lapai įstatomi į metalinį griovelį, kuris presu suspaudžiamas ir taip lapų blokas surišamas su viršeliu. Tokiu būdu gaunamas tvirtas, prabangiai atrodantis kieto viršelio įrišimas. Galimi penki viršelio spalvų variantai: pilkas, juodas, raudonas, žalias ir mėlynas. Iš anksto susitarus, Jūsų darbus įrišime per keliolika minučių. Įrišimo kietu viršeliu kaina 7,90 su PVM. Didesniems kiekiams taikome nuolaidas.

Dokumentų skenavimas. Skenuojame įvairių formatų dokumentus, brėžinius ir nuotraukas. Skenuotus failus galime padauginti arba įrašyti į jūsų laikmeną, persiųsti elektroniniu paštu. Standartinių A4, A3 dydžių dokumentų skenavimo kaina 19 euro centų su PVM. Šalia skenavimo atliekame ir maketavimo bei retušavimo darbus, galime pataisyti failus, sujungti keletą dokumentų. Maketavimo paslauga kainuoja papildomai.