Firminiai Aplankai ir „Papkės“ dokumentams. Maketavimas, spausdinimas ir gamyba.

Gaminame reprezentacijai ir darbui skirtus aplankus bei „papkes“. Firminiai aplankai su Jūsų įmonei pritaikytu dizainu dažniausiai naudojami kaip smulkūs katalogai ar reprezentaciniai gaminiai, o darbui skirti aplankai bei „papkės“– kaip segtuvai dokumentams laikyti.

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite pagrindines aplankų bei „papkių“ gamybos paslaugas po vienu stogu. Siūlome profesionalų ir greitą maketo parengimą. Spausdinimą įvairiais tiražais, nuo 10 vienetų! Platų popieriaus rūšių pasirinkimą. Laminavimą, kirtimą bei kitas knygrišyklos paslaugas.

Žemiau smulkesnis šios produktų grupės aprašas. Jei turite klausimų ar norite pasikonsultuoti – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.

Firminiai aplankai ir „papkės“ (skaitmeninė spauda)

Vienetinių ir mažų tiražų (maždaug iki 200 vienetų) gamybai siūlome aplankus su priklijuojama popierine juostele arba su priklijuojama plastikine kišenėle. Aplankai spausdinami skaitmeniniu būdu, taip išvengiant pritaisominiams darbams ir kirtimo formos gamybai skirtų išlaidų.

Žemiau surašytos A4 formato (210x297 mm) lapams sudėti skirtų aplankų ir „papkių“ gamybos kainos su pilnai spalvota vienpuse spauda (4+0), naudojant storą 350 g/m2 kreiduotą popierių arba tvirtą 300 g/m2 grafinį kartoną. Aplankai gali būti su nugarėle arba be jos. Kainos pateiktos be PVM.

Aplankų kiekis 10 vnt. 20 vnt. 30 vnt. 50 vnt. 100 vnt. 150 vnt. 200 vnt.
Aplankų gamybos kaina 19 € 29 € 39 € 55 € 95 € 129 € 149 €

Aplankus atiduodame sulenktus su priklijuotomis popierinėmis juostelėmis arba plastikinėmis kišenėlėmis, kaina nuo pasirinkimo nepriklauso. Maketavimo darbai, vidinės pusės spausdinimas, laminavimas, kiti papildomi pospaudiminiai sumanymai ar kitos rūšies popieriaus pasirinkimas gali kainuoti papildomai. Žemiau keli skaitmeninės spaudos aplankų pavyzdžiai.

Firminiai aplankai ir „papkės“ (ofsetinė spauda)

Didesni firminių aplankų bei „papkių“ tiražai (maždaug nuo 200 vienetų) gaminami naudojant ofsetinę spaudą ir kirtimą. Nors šis gamybos būdas turi papildomų pritaisymo išlaidų, tačiau didesni tiražai jas atperka ir gaunamas ekonomiškai naudingesnis gamybos variantas. Šie aplankai turi popierinius atvartus su iškirst vieta vizitinėms, gali būti su nugarėle arba be jos. esant poreikiui galima gamintis ir naują kirtimo formą.

Standartinė (4+0) spauda. Firminiai aplankai yra reprezentacinis gaminys, todėl ir standartinei spaudai siūlome kokybišką, dvipusio kreidavimo (vidinė pusė taip pat balta), storą 300 g/m2 Invercote arba Arctika tipo kartoną. Spauda pilnai spalvota (4+0) tinkama didžiajai daliai maketų, išskyrus variantus su vientisu vienspalviu fonu. Aplankai gali būti papildomai dengti laminatu, matiniu arba blizgiu. Laminatas suteikia aplankui tvirtumo, apsaugo kraštus nuo aptrupėjimo.

Aplankų kiekis 100 vnt. 200 vnt. 500 vnt. 1000 vnt.
(4+0) spauda be laminato 199 € 245 € 335 € 455 €
(4+0) spauda su laminatu 215 € 265 € 379 € 535 €

Spauda su vienspalviu foniniu dengimu (5+0). Standartinė spauda puikiai susitvarko su margais fonais ar nuotraukomis, tačiau keblumų kyla siekiant visą plotą tolygiai padengti vientisa spalva - gali atsirasti nelygumų, spalvos nuokrypių. Siekiant to išvengti fonas spausdinamas ne maišant įprastas keturias spalvas, o dedant papildomą penktą - pantoninę fono spalvą. Papildoma spalva lemia didesnes gamybos išlaidas. Pagal nutylėjimą šiam gamybos būdui iškart įtraukiame ir laminavimą, matinį arba blizgų. Laminatas suteikia aplankui tvirtumo, apsaugo kraštus nuo aptrupėjimo. Spaudai siūlome kokybišką, dvipusio kreidavimo (vidinė pusė taip pat balta), storą 300 g/m2 Invercote arba Arctika tipo kartoną. .

Aplankų kiekis 100 vnt. 200 vnt. 500 vnt. 1000 vnt.
(5+0) spauda be laminato 299 € 345 € 435 € 555 €
(5+0) spauda su laminatu 315 € 365 € 479 € 635 €

Firminius aplankus ir „papkes“ atiduodame iškirstus, tačiau nesunertus taip taupant transportavimo vietą. Maketavimo darbai, vidinės pusės spausdinimas, kiti papildomi pospaudiminiai sumanymai ar kitos rūšies popierius gali kainuoti papildomai. Kainos pateiktos be PVM.

Darbo aplankai (bylų viršeliai)

Gaminame darbo aplankus – puskiečius bylų viršelius medicininių ir kitų apskaitos formų ar dokumentų susegimui ir laikymui. Aplankai spausdinami ant 230-300 g/m2 kartono, gali būti su skylutėmis arba be jų, turėti keletą lenkimo vietų skirtingo dydžio nugarėlei išlankstyti. Esant poreikiui aplankus padengiame laminatu.

  • Darbo aplankus spausdiname nuo 10 vienetų.
  • Gaminame A4 arba A5 formato lapams skirtus darbo aplankus
  • Aplankų nugarėlė gali būti įvairių dydžių.
  • Įprastai spaudai naudojamas storas (~250 g/m2) kartonas.
  • Dažniausiai aplankai spausdinami vienspalve spauda iš vienos arba abejų pusių.
  • Maketą parengiame individualiai, pagal Jūsų poreikius.

Firminių aplankų gamybos trukmė ir pristatymas

Dažniausiai skaitmeninei spaudai užtenka 3 darbo dienų, ofsetinei 10 darbo dienų įskaitant kompiuterinio maketo parengimą ir derinimą. Konkretus terminas priklauso nuo darbų apimties ir spaustuvės apkrovimo konkrečiu metu. Esant poreikiui ir tariantis atskirai, darbus stengiamės paskubinti.

Firminius aplankus galite atsiimti patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja nuo 5 eurų. Konkreti kaina priklauso nuo siuntos svorio.

Atsiskaityti už aplankus bei „papkes“ galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną arba įmonės rekvizitus. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.