Knygų leidyba ir spaudos paslaugos rašytojams ir leidžiantiems knygas

Printėja – tai spaustuvė ir leidykla. Gaminame poezijos, prozos, pasakų ir kitas grožinės literatūros knygas, taip pat vadovėlius, spalvinimo ir vaikų lavinimui skirtas knygeles, meno albumus, reprezentacinius leidinius, maldynėlius, instrukcijas, žurnalus, laikraščius, katalogus, informacinius leidinius, įmonių ir įstaigų veiklos ataskaitas. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas su knygų leidyba ir knygų spausdinimu susijusias paslaugas:

  • Leidybinių teisių registravimą.
  • Teksto, natų ir formulių rinkimą.
  • Teksto korektūrą ir redagavimą.
  • Nuotraukų, iliustracijų bei kitos medžiagos skanavimą ir retušavimą.
  • Profesionalų leidinio maketo ir dizaino parengimą.
  • Platų popieriaus bei kitų apdailos medžiagų pasirinkimą.
  • Spalvotą ir vienspalvę, didelių (ofsetinę) ir mažų tiražų (skaitmeninę) knygų spaudą.
  • Knygų segimą kabėmis, klijavimą, siuvimą bei įrišimą spirale.
  • Kietus ir minkštus viršelius, taip pat viršelius su atvartais.

Knygų ir brošiūrų tipai

Knygos ir brošiūros – pagrindiniai mūsų produktai. Turime platų knygų įrišimo procesų pasirinkimą ir daugelį jų galime atlikti tiek automatizuotai, tiek rankiniu būdu, todėl siūlome ne tik didelius, tačiau ir mažus bei vienetinius tiražus. Gaminame:

Dar daugiau – siūlome jungtinio tipo tiražus. Tai gamybos būdas, kai dalis leidinių gaminami reprezentacijai: spalvoti, naudojant brangesnes medžiagas ir įstatant į kietus viršelius, o likusi dalis spausdinama ekonomiškesniu variantu ir parenkant paprastesnį įrišimo būdą.

Kiti susiję gaminiai

Skirtukai. Dažniausiai skirtukus spausdiname kartu su knygomis, makete panaudodami leidinio citatą, nuotraukas, viršelio motyvą ar pristatydami kitas autorius knygas. Skirtukai gali būti vienpusiai arba dvipusiai, spalvoti arba vienspalviai, atspausdinti tiek dideliais, tiek ir mažais tiražais.

Vizitinės kortelės. Vizitines korteles spausdiname tiek didesniais, tiek ir labai mažais (nuo 10 vnt.) tiražais. Siūlome platų dekoratyvinio popieriaus pasirinkimą, jei neturite maketo – parengsime ir jį. 

Kvietimai ir atvirutės. Gaminame įvairioms progoms pritaikytus kvietimus ir atvirutes. Nepriklausomai nuo to, ar Jums reikia keliolikos kvietimų asmeninei šventei, ar kelių šimtų organizuojamo renginio viešinimui, mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas kvietimų ir atviručių gamybos paslaugas. 

Vokai su spauda. Siūlome spaudą ant įvairių dydžių vokų nuo C6 iki C4 formato. Vokus spausdiname tiek dideliais, tiek ir mažais tiražais. Galime atspausdinti siuntėjo adresą, logotipą, sveikinimą, voką papuošti įvairiais ornamentais ar nuotraukomis. 

CD viršeliai ir lipdukai. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite užsisakyti ir CD bei DVD dėžučių viršelius bei CD formą atitinkančius lipdukus kompaktinėms plokštelėms.