Spaudos paslaugos verslui ir valstybinėms įstaigoms

Ieškantiems būdų paviešinti vykdomą projektą, pristatyti teikiamas paslaugas ir siūlomas prekes, norintiems padidinti prekinio ženklo žinomumą ar tiesiog ieškantiems originalių verslo dovanų, siūlome specialiai Jūsų įmonei ar įstaigai pritaikytus gaminius su Jūsų logotipu, Jūsų šūkiu ar kitu tekstu ir pagal Jūsų pageidavimus parengtu dizainu.

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas spausdinimo paslaugas po vienu stogu: patarsime dėl gamybos eigos, padėsime išsirinkti tinkamiausias medžiagas, pataisysime Jūsų turimą maketą arba pagal pateiktą medžiagą pasiūlysime naują dizainą, atspausdinsime reikiamą tiražą ir atliksime visus knygų įrišimo darbus.

Siūlome spaudą nuo 1 vieneto! Nesvarbu, ar Jums tereikia kelių didesnio formato plakatų, ar kelių tūkstančių skrajučių, pagaminsime tokį tiražą, kokio Jums iš tiesų reikia.

Vizitinės kortelės. Vizitines korteles spausdiname tiek didesniais, tiek ir labai mažais (nuo 10 vnt.) tiražais. Gaminame vienpuses, dvipuses, spalvotas ir vienspalves vizitines. Siūlome platų dekoratyvinio popieriaus pasirinkimą, jei neturite maketo – parengsime ir jį. 

Skrajutės ir lankstukai. Gaminame įvairių dydžių ir formatų skrajutes bei lankstukus. Spausdiname iš vienos arba abiejų pusių, tiek didesniais tiek ir mažais tiražais. Siūlome platų popieriaus bei įvairių lankstymo būdų pasirinkimą. Esant poreikiui atliekame ir kitus papildomus knygų įrišimo procesus. 

Plakatai - afišos. Gaminame reklaminius, renginių viešinimo, paslaugų pristatymo, mokomuosius, fotografinius, politinės agitacijos ir kitus plakatus. Spausdiname ne tik didelius, bet ir vidutinius bei mažus tiražus nuo A4 iki A1 formatu. Esant poreikiui, afišas padengiame laku arba laminatu. 

Blankai ir sąskaitos. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite užsisakyti firminius blankus, sąskaitas faktūras, važtaraščius, pinigų priėmimo kvitus, kitus darbui su klientais ar įmonės viduje skirtus dokumentus. Siūlome individualiai Jūsų verslui pritaikytus ruošinius su Jūsų rekvizitais ir Jūsų prekių ženklu. Firminiai blankai tinkami pakartotiniam spausdinimui. 

Aplankai. Gaminame reprezentacijai ir darbui skirtus aplankus. Firminiai aplankai su Jūsų įmonei pritaikytu dizainu dažniausiai naudojami kaip verslo dovana arba smulkūs katalogai, o darbui skirti aplankai – kaip segtuvai dokumentams laikyti. 

Bloknotai ir užrašų knygutės. Siūlome įvairių dydžių ir apimčių, klijuotus ir rištus spirale bloknotus bei užrašų knygutes, su vartomais arba plėšomais lapeliais. Bloknotai ir užrašų knygutės – praktiški ir reprezentatyvūs gaminiai. Pasirinkus vienspalvę lapelių spaudą – nebrangūs (ir prie mažų tiražų). 

Kalendoriai. Gaminame specialiai Jūsų įmonei ar įstaigai pritaikytus kalendorius su Jūsų logotipu, nuotraukomis ir Jūsų užrašais. Kalendorius spausdiname nuo 1 vieneto. Siūlome:

Puodeliai su logotipu. Gaminame puodelius su logotipu ir Jūsų užrašais. Siūlome baltus, spalvotus, magiškus (nuo temperatūros keičiančius spalvą), standartinių ir kūgio formos (latte) puodelius. Puodelius spausdiname nuo 1 vieneto. Viskas, ko reikia gamybai – tai atsiųsti logotipą, tekstą bei aprašyti galutinio vaizdo pageidavimus. Puodeliai su logotipu – reprezentacinis gaminys, kurį galima panaudoti kaip verslo dovaną klientams ar tiesiog juo pabrėžti įmonės stilių. Laukiame Jūsų idėjų - atspausdinsime.

Popieriniai maišeliai. Prekiaujame įvairių dydžių ir spalvų popieriniais (KRAFT) maišeliais su spauda arba su pagal Jūsų pageidavimus parengtais lipdukais. Maišeliai dažniausiai naudojami kaip verslo dovana. Maišelius parduodame nuo 1 vieneto. 

Katalogai. Knygos ir brošiūros – mūsų specializacija. Katalogai, bukletai ir meniu – tai knygos su komercinės paskirties turiniu ir į produkto reklamą akcentuotu dizainu. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas su katalogų gamyba susijusias paslaugas po vienu stogu, nuo teksto rinkimo iki kruopštaus rankinio darbo nestandartinių sumanymų įgyvendinimui. 

Lauko reklama. Gaminame reklaminius tentus, informacinius ir viešinimo stendus, pjaustytus (ploteriuotus) bei spausdintus lipdukus, tinkamus klijuoti ant automobilių, sienų, durų, langų ir kitų lauko objektų. Siūlome įvairių dydžių lauko reklamos gaminius, kuriuos spausdiname nuo 1 vieneto.