Kalendorių spausdinimas ir gamyba

Mes gaminame sieninius, stalinius, vartomus, kišeninius ir darbo kalendorius. Siūlome firminius ir personalizuotus foto kalendorius su Jūsų logotipu, nuotraukomis ir Jūsų užrašais. Galime ne tik atspausdinti, tačiau ir pasiūlyti kalendoriaus dizainą, parengti kompiuterinį maketą. Kalendorius spausdiname įvairiais kiekiais, nuo 1 vieneto iki didelių tiražų. Siūlome:

Žemiau rasite smulkesnį kalendorių gamybos aprašą. Jei turite klausimų – susisiekite, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.

Kalendorių gamybos paslaugos

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas su kalendorių gamyba susijusias paslaugas po vienu stogu.

Mes pagaminsime Jūsų kalendorių „nuo–iki“. Jums tereikia nuotraukas bei tekstus perduoti mums ir pasakyti kokio kalendoriaus tipo norite. Išklausę Jūsų viziją, pasiūlysime kalendoriaus dizainą ir parengsime kompiuterinį maketą. Patarsime, kokias medžiagas naudoti gamyboje. Suderinę vaizdą ir aptarę gamybinius niuansus, atspausdinsime, įrišime ir supakuosime Jūsų leidinius.

Kalendorių tipai

Kišeniniai kalendoriukai. Tai nebrangus gaminys, kurį žmonės įprastai pasilieka. Todėl tai paprastas ir efektyvus būdas pristatyti arba pareklamuoti savo įmonę, pritaikyti šį gaminį politinei agitacijai, paversti jį atmintine naudingai informacijai arba paruošti kišeninį kalendoriuką kaip mielą dovaną artimiesiems. Kišeninius kalendoriukus spausdiname nuo 9 vnt., siūlome šablonų pavyzdžius.

Sieniniai foto kalendoriai plakatai. Tai vienas paprastesnių sieninių kalendorių tipų savo struktūra primenantis plakatus (afišas). Dažniausiai šiuose foto kalendoriuose įkomponuojama viena didelė arba keletas mažesnių nuotraukų ir gaminami jie kaip dovana artimiems žmonėms arba kaip pasveikinimas įvairių projektų, būrelių, klubų ar organizacijų dalyviams.

Įprastai sieniniai vieno lapo kalendoriai - plakatai spausdinami A4 arba A3 formatu. Jei kalendorius tik apipjautas, tuomet jo pakabinimui reikės lipnios juostelės arba stendo. Pakabinimo klausimą galima spręsti kalendoriaus viršuje išmušant skylutę, papildomam tvirtumui į ją įdėti kniedę arba kalendoriaus viršuje bei apačioje užspaudžiant metalinės juostelės su kilpute. Dar daugiau kalendorių galime atspausdinti ir ant magnetinio popieriaus. Tokie gaminiai limpa prie bet kurio metalinio paviršiaus, pavyzdžiui, šaldytuvo.

Pastatomi kalendoriai (stoveliai). Tai daugiausia reprezentacijai skirti gaminiai. Šie kalendoriai užima nedaug vietos, tinkamai parinkus maketą yra puošnūs, palyginti su kitais kalendorių tipais – nebrangūs, todėl tai optimalus pasirinkimas norint su nedideliu biudžetu paviešinti prekių ženklą, pristatyti vykdomą veiklą ar pasigaminti didesnį kiekį verslo dovanų.

Gaminame įvairių dydžių stlo kalendorius, tiek stačius, tiek ir gulsčius, stačiakampio arba kvadrato formos. Dažniausiai pastatomus kalendorius spausdiname didesniais tiražais, tačiau Jums pageidaujant pagaminsime ir 5 vienetus. Nuorodoje rasite kainyną ir siūlomus šablonų pavyzdžius. Esant poreikiui galime atspausdinti ir vidinę kalendoriaus dalį.

Firminiai sieniniai kalendoriai. Vienas populiariausių kalendorių tipų. Tai reprezentatyvus gaminys su dideliu reklaminiu plotu, dažniausiai naudojamas kaip verslo dovana. Mes kalendorius gaminame nuo 1 vieneto. Siūlome ne tik verslo ar valstybinėms įstaigoms skirtus produktus, tačiau ir kalendorius su asmeninėmis nuotraukomis, skirtus artimųjų pasveikinimui švenčių proga. Kalendoriai susilanksto, todėl juos patogu siųsti paštu.

Gaminame 1 arba 3 dalių kalendorius, siūlome A arba B išmatavimo gaminius. Galime paruošti ir padidinto formato "MAXI" kalendorius, tokie produktai turi beveik dvigubai didesnį viršelį, taigi gerokai didesnį reklaminį plotą ir iš kitų kalendorių išsiskiria savo struktūra. Spausdiname kintamą informaciją, tai paranku norint bendrą kalendorių tiražą išskaidyti dalimis.

Sieniniai foto kalendoriai su vartomais lapais. Dažniausiai vartomi sieniniai kalendoriai gaminami kaip asmeninė arba reprezentacinė dovana artimiesiems, įvairių klubų, būrelių, verslo ir visuomeninių organizacijų nariams. Kiekvienais metais spausdiname kalendorius, kuriuose sudedami vaikų piešiniai, muziejai pristato naujas ekspozicijas, verslo ir visuomeninių įstaigų kolektyvai prisimena praeitų metų akimirkas. Įprastai gaminame 13 lapų kalendorius, pirmą lapą skiriant viršeliui, o likusius dvylika kiekvienam mėtų mėnesiui. Vartomi sieniniai kalendoriai gali būti statūs arba gulsti, vienpusiai arba dvipusiai, rišti tiek per ilgąją, tiek ir per trumpąją kraštines. Spausdiname A3, A4, A5 ir kitų išmatavimų kalendorius.

Pastatomi kalendoriai su vartomais lapeliais. Tai didesnės apimties, reprezentatyvus, nedaug vietos reikalaujantis kalendoriaus tipas. Kiekvienam mėnesiui skiriamas atskiras lapas, todėl gaunama daugiau vietos nuotraukoms ir papildomiems prierašams. Dažniausiai pastatomus vartomus kalendorius spausdiname mokykloms, darželiams, būreliams, įvairioms įstaigoms ir organizacijoms jų veiklos ir vystytų projektų pristatymui. Kalendoriaus turinį pritaikius verslui, tai gali tapti išskirtiniu reklaminiu produktu, o parinkus asmenines nuotraukas – pagaminama miela dovana artimiesiems švenčių proga.

Stalo (planavimo) kalendoriai. Tai kasdieniam darbui ir kasdieniams užrašams skirtas kalendorius. Lapeliai gali būti vartomi arba plėšomi, juose atspausdinamas einamojo mėnesio arba savaitės kalendorius ir paruošiama vieta užrašams. Kalendoriaus viršelis skiriamas įmonės ar įstaigos reprezentacijai, jame sudedami rekvizitai, logotipas, kita papildoma informacija. Stalo kalendorius – neįprasta, tačiau praktiška verslo dovana.

Darbo kalendoriai. Darbo kalendoriai – asmeninės užrašų knygelės. Tai tvirto įrišimo knyga su kietu viršeliu, tinkama kasdieniam naudojimui. Kalendoriaus viršelis spausdinamas individualiai, pradedant dizainu, spalva, logotipais ir baigiant Jūsų rekvizitais, šūkiais ir kitais užrašais. Siūlome konkrečiai Jums arba Jūsų įmonei pritaikytus gaminius. Darbo kalendoriai dažniausiai gaminami kaip originali ir praktiška verslo dovana.

Kalendorių gamybos etapai ir kainos

Kalendorių gamyba skirstoma į du pagrindinius etapus: leidinių paruošimą spaudai ir spaudos bei apdailos darbus.

Paruošimas. Pirmajame etape aptariame, kokį kalendorių gaminsime, suderiname dizainą ir parengiame kompiuterinį maketą. Tam mums reikės visos informacijos, kurią norite patalpinti leidinyje: nuotraukų, iliustracijų, tekstų, logotipų ir, jei pageidaujate, sąrašo dienų, kurias norite išskirti. Nepamirškite aprašyti ir galutinio vaizdo pageidavimų, jei turite, prisekite ir Jums patinkančius pavyzdžius. Kuo tiksliau apibrėšite norus, tuo lengviau bus pasiūlyti tinkamą maketą.

Gamyba. Antrojo, kalendorių spausdinimo ir įrišimo darbų, etapo kaina ir trukmė tiesiogiai priklauso nuo to, kokį kalendoriaus tipą pasirenkate ir kokį tiražą užsakote. Šio etapo kainai įvertinti mums reikės tokių duomenų:

  • Kalendoriaus tipas. Sąrašas aukščiau.
  • Kalendoriaus formatas. Išklotinės dydis milimetrais.
  • Tiražas. Gaminių skaičius vienetais.
  • Apimtis ir spalvingumas. Ar visas kalendorius spalvotas, kiek puslapių jame?
  • Popieriaus rūšis ir storumas. Galime naudoti standartines medžiagas.
  • Papildomi duomenys. Laminavimas, kirtimas, perforavimas, skylučių išmušimas...

Turėdami aukščiau išvardintus duomenis galėsime tiksliai įvertinti darbų kainą ir trukmę. Jei nesate tikri dėl kažkurių duomenų, galime pakonsultuoti ir padėti išsirinkti optimalų variantą.