Darbo kalendoriai ir darbo knygos

  • Darbo kalendorių ir darbo knygų spausdinimas nuo 1 vieneto.
  • Individualūs viršeliai su standartiniais arba personalizuotais lapais.
  • Darbo kalendorių maketavimas ir gamybos kainos.
  • Užsakymas internetu, pristatymas visoje Lietuvoje.

Darbo kalendoriai – asmeninės užrašų knygelės. Siūlome individualius viršelius su Jūsų užrašais ar logotipu, bei standartizuotus arba personalizuotus vidinius lapus. Darbo knygas gaminame nuo 1 vieneto. Net ir užsakant didesnį tiražą kiekviena knyga gali būti unikali - vardinė. Darbo kalendoriai dažniausiai užsakomi kaip originali ir praktiška verslo dovana.

Darbo kalendoriai gaminami kaip kieto įrišimo knygos: sulankstyti ir parinkti lapai tarpusavyje susiuvami, prie jų iš abiejų pusių priklijuojami priešlapiai ir marlė, kuri dar labiau sutvirtina lapus. Puslapiai apipjaunami, uždedama apdailos medžiagėlė, paslepianti klijus, priklijuojamas skirtukas ir gautas blokas įstatomas į kietą viršelį.

Darbo kalendorių gamybos kainos

Darbo kalendorių gamyba skirstoma į du pagrindinius etapus: kalendoriaus maketo parengimo ir kalendoriaus spausdinimo bei įrišimo darbus.

Pirmajame etape aptariami techniniai kalendoriaus-knygos duomenys, sudedamas ir sutvarkomas turinys, suderinamas dizainas ir pagal technologinius reikalavimus parengiamas kompiuterinis maketas. Šio etapo darbų kainą vertiname individualiai. Jei maketą parengiate Jūs – jis nieko nekainuoja, tuo pačiu siūlome ir savo šablonus, renkantis iš jų darbas greitesnis. Leidinio paruošimo kaina nepriklauso nuo užsakomo tiražo dydžio.

Antrojo, kalendorių spausdinimo ir kalendorių įrišimo, etapo kaina tiesiogiai priklauso nuo pageidaujamų techninių parametrų ir naudojamų medžiagų pasirinkimo. Šio etapo kainai įvertinti mums reikės tokių duomenų:

  • Formatas.
  • Apimtis ir spalvingumas.
  • Tiražas.
  • Popieriaus rūšis ir storumas.
  • Papildomi sumanymai.

Turėdami aukščiau išvardintus duomenis galėsime tiksliai įvertinti darbų kainą ir trukmę. Jei nesate tikri dėl kažkurių duomenų, susisiekite ir padėsime išsirinkti optimalų variantą.

Darbo kalendorių techninės charakteristikos

Formatas. Darbo kalendoriaus plotis ir aukštis milimetrais. Planavimo kalendoriai gali būti statūs arba gulsti. Gaminame mažesnio ir didesnio formato leidinius tol, kol nugarėlės aukštis neviršija 330 mm. Dažniausiai užsakomi statūs A5 (210x148 mm) formato darbo kalendoriai.

Apimtis ir spalvingumas. Jei kiekvienai metų dienai, nuo pirmadienio iki penktadienio, skirtume po pilną puslapį, o šeštadienį su sekmadieniu sudėtume kartu gautume apie 312 puslapių. Pridėję papildomos informacijos lapų skaičių gauname pilną darbo kalendoriaus apimtį. Dažniausiai gaminame 320, 336 ar 352 puslapių kalendorius. Kaip priedai dažniausiai įterpiami vizualiniai tarpai tarp mėnesių, pridedama papildomų lapukų užrašams, suvedami busimų metų kalendoriai, surašoma kita papildoma informacija.

Dažniausiai darbo kalendoriaus vidiniai puslapiai spausdinami viena arba dvejomis spalvomis, taip sumažinant leidinio savikainą. Jums pageidaujant galime gaminti ir pilnai spalvotą kalendorių ar spalvotais padaryti tik tam tikrą dalį lapų.

Tiražas. Darbo kalendorius spausdiname įvairiais tiražais nuo 1 vieneto iki…

Popierius. Įprastai lapeliai spausdinami ant šiek tiek storesnio 90 g/m2 ofsetinio popieriaus. Tai pakankamai tvirta, balta, mažai persišviečianti popieriaus rūšis, tinkama rašymui įvairių tipų rašikliais. Jums pageidaujant, lapelius galima gaminti iš knyginio (gelsvo), perdirbto (ekologiško) ar spalvoto popieriaus.

Viršelis gaminamas storo knyginio kartono lapus apdengiant popieriumi, oda, jos pakaitalu baladeku, drobe ar kitu techniniu audeklu. Įprastai viršeliui gaminti naudojamas popierius, kuris papildomai padengiamas laminatu (matiniu arba blizgiu). Laminatas viršeliui suteikia papildomo tvirtumo, padaro jį ilgaamžiškesnį ir atsparesnį pažeidimams.

Papildomi sumanymai. Galime pagaminti darbo kalendorių aplankus, įklijuoti juosteles (skirtukus), pasiūlyti įvairių priklijuojamų priedų: kišenes CD diskams, vizitinėms kortelėms. Kalendorius rišame ne tik automatizuotai, bet ir rankiniu būdu, tai leidžia gaminti kalendorius knygas su atlenkiamais lapais. Taip pat siūlome jungtinio tipo tiražus (skirtingi viršeliai).