Butelių etiketės krikštynoms, vestuvėms ir gimtadieniams

Gaminame progines butelių etiketes vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, jubiliejams ir kitoms asmeninėms šventėms. Siūlome medaus, širšių medaus, šampano, vyno, alaus, brendžio, degtinės, mineralinio vandens ir kitų gėrimų etiketes. Jei turite parengtus maketus – butelių etiketes atspausdinsime, jei reikia, pagelbėsime ir su maketavimo paslaugomis.

Originalios įvairių gėrimų butelių etiketės papuoš Jūsų šventinį stalą ir pagyvins šventę, na o gėrimo butelis su jubiliato nuotrauka ir prie šventės priderintu užrašu gali tapti puikia ir išskirtine dovana. Proginės butelių etiketės gali būti klijuojamos ne tik ant alkoholinių gėrimų, tačiau ir ant sulčių pakelių, mineralinio vandens buteliukų ar kitų pakuočių.

Šampano ir kitų butelių etikečių užsakymas

Žemiau rasite mūsų siūlomus ruošinius. Norėdami užsakyti patinkantį šabloną, atsiųskite jo numerį ir pridėkite nuotrauką kurią norite įkelti. Ant etiketės taip pat galime atspausdinti sveikinimus, palinkėjimus, įrašyti šventės datą ir pan. Gavę Jūsų laišką etikečių maketus pritaikysime Jums ir prieš spausdindami atsiųsime patvirtinimui.

  • Vestuvėms skirtų butelių etikečių pavyzdžius rasite čia.
  • Krikštynoms skirtų butelių etikečių pavyzdžius rasite čia.
  • Gimtadieniams ir jubiliejams skirtų butelių etikečių pavyzdžius rasite čia.

Jei nerandate Jums patinkančio varianto, galite atsiųsti savo pavyzdį arba jo aprašą. Pagal Jūsų pageidavimus sukursime specialiai Jums pritaikytą dizainą. Platesnė informacija apie paslaugą: maketavimas ir dizainas.

Butelių etikečių maketavimas

Butelių etikečių maketus galite pasirengti patys arba šį darbą patikėti mums. Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų šventei galime pritaikyti ne vieną, o kelis skirtingus butelių etikečių maketus. Užsakant maketavimo paslaugą be spaudos, maketo kaina gali būti didesnė.

Jei renkatės 1 butelių etiketės maketą 5,90 €
Jei renkatės 2 butelių etikečių maketus 9,90 €
Jei renkatės 3 butelių etikečių maketus 13,90 €
Jei renkatės 4 butelių etikečių maketus 17,90 
Jei maketą pasiruošiate patys 0 €
Naujo maketo pagal Jūsų patiektą pavyzdį sukūrimas nuo 9 

Butelių etikečių spausdinimas

Etiketes spausdiname A4 formato (210x297mm) lapais. Jei pasirenkate mažesnes butelių etiketes, tada jų į lapą telpa daugiau nei viena ir tuo pačiu mažėja vienos etiketės kaina. Butelių etiketes galime gaminti iš lipnaus popieriaus arba iš lipnios plėvelės. Abi medžiagos lipnios, skiriasi tik jų paviršius: lipdukas neblizgus, o plėvelė turi baltą perlamutrinį atspalvį. Įprastai atspausdintų etikečių nepjaustome, užsakovai jas išsikarpo patys, tačiau Jums pageidaujant už papildomą mokestį etiketes galime ir išploteriuoti.

A4 formato (210x297mm) lapas atspausdintas ant lipnaus popieriaus 0,75 €
A4 formato (210x297mm) lapas atspausdintas ant lipnios plėvės 0,95 €
A4 formato (210x297mm) lapo figūrinis pjaustymas (ploteriavimas) +0,90 €

Butelių etikečių gamybos trukmė

Įprastai kompiuterinio maketo parengimui ir derinimui reikėtų skirti 1-2 darbo dienas, o gamybai dar 1 darbo dieną. Konkretus terminas priklauso nuo darbų apimties ir spaustuvės apkrovimo konkrečiu metu. Esant poreikiui darbus galime paskubinti ir atlikti per keletą valandų.

Butelių etikečių pristatymas

Šampano ir kitas Butelių etiketes atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus. Atsiskaityti už etiketes galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.