Sieniniai foto kalendoriai - plakatai. Maketavimas, gamyba ir spausdinimas

Tai pats paprasčiausias sieninių kalendorių tipas savo struktūra primenantis plakatus (afišas). Dažniausiai šie foto kalendoriai gaminami kaip asmeninė dovana artimiems žmonėms arba kaip pasveikinimas įvairių projektų, būrelių ir organizacijų dalyviams.

Sieniniai kalendoriai - plakatai spausdinami A4 arba A3 formatu, o pakabinimui išmušama skylutė (su kniede) arba kalendoriaus galuose užspaudžiamos metalinės juostelės su kilpute. Jums pageidaujant kalendorių galime atspausdinti ir ant magnetinio popieriaus. Tokie gaminiai limpa prie bet kurio metalinio paviršiaus, pavyzdžiui, šaldytuvo.

FotoKalendoriaus maketavimas

Sieninių kalendorių-plakatų maketus rengiame pagal kliento poreikius: įdedame nuotraukas, pažymime gimtadienius, įrašome palinkėjimus ar sentencijas. Įprastai šio tipo kalendoriuose įkomponuojama viena didelė arba keletas mažesnių nuotraukų.

Jei fotokalendoriaus maketą pasiruošiate patys 0 €
Jei pasirenkate vieną iš mūsų siūlomų šablonų nuo 5 €
Naujo maketo pagal Jūsų reikalavimus sukūrimas nuo 5-20 €

Žemiau rasite mūsų siūlomus sieninių kalendorių plakatų ruošinius. Norėdami užsakyti patinkantį šabloną, atsiųskite jo numerį, pridėkite nuotraukas ir aprašykite papildomus pataisymus. Gavę Jūsų laišką maketą pritaikysime Jums ir atsiųsime bendrą vaizdą patvirtinimui. Kai suderinsime užsakymą – atspausdinsime reikiamą kalendorių kiekį.

Jei nerandate Jums patinkančio varianto, galite atsiųsti Jums priimtiną vaizdą ar jo aprašą. Pagal Jūsų pageidavimus sukursime specialiai Jums pritaikytą dizainą.

Sieninių kalendorių plakatų spausdinimo kainos

Žemiau surašytos foto kalendorių su nuotraukomis spausdinimo kainos, gaminant iki 100 vienetų. Didesniems kiekiams kainas skaičiuojame individualiai. Kainos pateiktos be PVM. Sieniniai kalendoriai - plakatai spausdinami A4 arba A3 formatu ant storo 300 g/m2 kreiduoto (slidaus) popieriaus.

Kiekis 1 vnt. 3 vnt. 5 vnt. 10 vnt. 20 vnt. 50 vnt. 100 vnt.
A4 (210x297mm) kalendorius 1 € 1,8 € 2,5 € 4,5 € 8,5 € 17 € 29 €
A3 (297x420mm) kalendorius 1,2 € 3 € 4,5 € 8,5 € 15 € 29 € 49 €

Papildomi sumanymai sieniniams foto kalendoriams - plakatams

Kalendroius plakataus galime padengti laminatu. Taip jie bus ilgaamžiškesni, mažiau susidėvės, o sutepus lengvai nusivalys. Laminatas gali būti blizgus arba matinis. Blizgus laminatas pagyvina spalvas, matinis – neturi blizgesio ir veikia daugiau kaip apsauginis sluoksnis.

Įprastai sieniniai kalendoriai - plakatai spausdinami ant storo kreiduoto (slidaus) popieriaus, tačiau galimi ir kiti popieriaus pasirinkimai: ofsetinis (patogus rašymui), perdirbtas (ekologiškas), spalvotas, dekoratyvinis. Taip pat siūlome kalendorius, atspausdintus ant magnetinio popieriaus. Tokie gaminiai limpa prie bet kurio metalinio paviršiaus, pavyzdžiui, šaldytuvo...

Gamindami kalendorius plakatus pakabinimui išmušame skylutę ir į ją įstatome metalinę kniedę, tačiau Jums pageidaujant galime jos nedėti arba ją pakeisti metalinėmis juostelėmis. Metalinės juostelės užspaudžiamos kalendoriaus galuose, o viršutinėje iš jų įstatoma trikampio formos kilputė kalendoriaus pakabinimui.

Kalendorių formatas Metalinė kniedė Metalinės juostelės Dvipusis laminavimas Magnetinis popierius
A4 kalendoriai plakatai +0,20 € +0,45 € +0,20 € +0,95 €
A3 kalendoriai plakatai +0,20 € +0,45 € +0,30 € +1,90 €

Per kiek laiko pagaminame kalendorius - plakatus?

Įprastai kompiuterinio maketo parengimui ir derinimui reikėtų skirti 1-3 darbo dienas, o gamybai dar 1-2 darbo dienas. Konkretus terminas priklauso nuo darbų apimties ir spaustuvės apkrovimo konkrečiu metu. Esant poreikiui ir atskirai tariantis, darbus galime paskubinti.

Sieninių kalendorių plakatų pristatymas

Sieninius foto kalendorius plakatus atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas registruotu laišku (vieną kartą bandoma pristatyti į namus, nepavykus paliekamas gavimo pranešimas ir reikia atsiimti pašto skyriuje) kainuoja 3 eurus, siuntimas kurjeriu (su garantuotu įteikimu į rankas) kainuoja 4 eurus.

Atsiskaityti už kalendorius galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją ir atsakyti į Jums rūpimus klausimus.