Mažų tiražų spaustuvė - leidykla Printėja

Printėja – tai spaustuvė ir leidykla Kaišiadoryse. Veiklą pradėjome 2007 metais, nuo to laiko kiekvienais metais po truputėlį augame, plečiame gaminamų produktų sąrašą, siūlome naujų paslaugų, papildome ir atnaujiname turimą įrangą, įsiklausome į klientų poreikius, ieškome naujų sprendimų ir stengiamės įgyvendinti savo verslo modelį, pagrįstą pasitikėjimu ir abipusės naudos principu.

Printėja – tai šeimos įmonė. Visa mūsų šeima dirba kartu, tuo pačiu ir kiti darbuotojai savaime tapo lyg šeimos nariais. Dirbame vieni kitiems padėdami, pasidalindami rūpesčiais, pasidžiaugdami gerai atliktu darbu ir pasiekimais. Branginame savo komandą, nes galime ja pasitikėti, esame tikri, kad darbus atliksime gerai ir laiku. Malonu, kai darbuotojai, kalbėdami apie Printėją, taria „Mūsų spaustuvė“. Tikimės, kad ir Jūs, bendradarbiaudami su mumis, ilgainiui Printėją laikysite sava.

Mūsų komanda nėra nauja spaudos srityje, turime didesnę nei 30 metų darbo patirtį. Mums svarbus veiklos tęstinumas, todėl stengiamės išsaugoti sukauptas žinias ir džiaugiamės savo gretose turėdami jau trečiosios kartos spaustuvininką.

Jūsų spaudos namai

Mūsų tikslas – Printėją paversti spaudos namais, kuriuose Jūs po vienu stogu rastumėte visas su spausdinimu ir leidyba susijusias paslaugas ir produktus. Stengiamės perimti Jūsų rūpesčius ir sutaupyti Jūsų laiką, kad Jums nereikėtų sukti galvos, kurioje įmonėje kokį spaudinį užsisakyti. Todėl siūlome Jums kompleksines paslaugas, nepriklausomai nuo to, ar Jums reikia didelio tiražo reklaminės spaudos, ar tiesiog atsispausdinti ir įsirišti diplominį darbą, ar prabangaus leidinio, pristatančio Jūsų organizaciją, ar vieno puodelio su Jūsų nuotrauka. O galbūt rašote eiles ir norite išleisti knygą, galbūt Jums reikia nuotraukų albumo ar foto drobės. Nesvarbu, kokių gaminių ieškote – mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite užsisakyti visus su spauda susijusius produktus nuo 1 vieneto iki keliolikos tūkstančių tiražo.

Pas mus esate laukiami! Išklausysim Jūsų poreikius, pakonsultuosim, patarsim, parodysim pavyzdžius, kartu surasim optimalų sprendimą, profesonaliai parengsime maketą, jei reikės, pasiūlysim ir dizainą, kokybiškai atliksim visus spaudos ir pospaudiminius darbus. Suprantame, kad skirtingais gyvenimo atvejais reikia skirtingos spaudos, todėl galite drąsiai kreiptis į mus tiek su dideliais darbais, tiek su smulkmenomis, pasistengsime įgyvendinti kiekvieną Jūsų sumanymą. Juk idėjoms reikia popieriaus ir patikimų rankų.

Socialiai atsakinga įmonė

Printėja – tai socialiai atsakinga įmonė. Daugiau nei pusė mūsų kolektyvo yra įvairią negalią turintys žmonės. Vystydami verslą siekiame ne tik užsidirbti duonai, tačiau ir prisidėti prie visuomenės, kurioje gyvename, puoselėjimo. Tikime, kad žmogui bene svarbiausia – jaustis reikalingu, todėl džiaugiamės suteikdami galimybę dirbti, užsidirbti, kurti, bendrauti ir realizuoti save.

Gamybinė Printėjos įranga specialiai sukomplektuota taip, kad ja gali dirbti darbuotojai su negalia. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo kolektyvu, nes jis pagrindinis mūsų turtas. Mūsų darbuotojai dirba labai gerai ir gali labai daug, svarbiausia, dirbame atsakingai ir įdėdami širdies. Gal todėl Printėjos klientai noriai vėl grįžta pas mus prireikus naujo spaudinio.

Iki 2021 metų pradžios buvome socialinė įmonė, tačiau pasikeitus socialinei politikai ir pablogėjus sąlygoms šio statuso atsisakėme. Net ir be socialinės įmonės statuso neatleidome nė vieno darbuotojo, atvirkščiai – plečiame kolektyvą. Augdami ir toliau vystydami savo veiklą, su viltimi žvelgiame į ateitį, tuo pačiu tikėdamiesi ir valdžios dėmesio bei supratimo, kad socialiai silpnesniam reikėtų padėti.

Pasiekimai

2009 m. Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro organizuojamame renginyje „2009 m. Kaišiadorių verslo vakaras“ Printėja apdovanota kaip pažangiausia rajono įmonė pagal išradingumą versle ir neįgaliųjų užimtumo organizavimą.

2010 m. Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro organizuojamame renginyje „2010 m. Kaišiadorių verslo vakaras“ Printėjai skirtas apdovanojimas kategorijoje „Įmonė – Šeima“.

Printėja gavo „Stipriausi Lietuvoje 2013” sertifikatą. Sertifikatą suteikia CREDITINFO, analizuojanti ir teikianti išsamią informaciją apie visų įmonių ir gyventojų mokumą. Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2013” sertifikatą – aukštas mokumo reitingas. „Stipriausi Lietuvoje 2013” – tai sertifikatas, kuris patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad ateityje vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Šis įvertinimas PRINTĖJAI svarbus, nes atitinka mūsų vertybinius principus. Savo veikloje svarbiausiais principais laikome pagarbą, sąžiningumą bei patikimumu grįstą partnerystę su klientais, darbuotojais ir tiekėjais. Žadame pamatuotai – ir atsakingai vykdome savo pažadus. „Stipriausi Lietuvoje 2013” sertifikatas paremia mūsų patikimumą ir kartu įpareigoja jį išlaikyti.

„Gazelė“ – apdovanojimas, kurį kasmet smulkiam ir vidutiniam verslui teikia dienraštis „Verslo žinios“. „Gazele“ įvertinamos sparčiai (ne mažiau nei 20% per paskutinius 3-4 metus) augančios įmonės, kurios dirba pelningai, neturi mokestinių skolų ir kurių darbo užmokesčio rodikliai atitinka šakos vidurkius. Kitaip tariant yra skaidrios ir patikimos įmonės. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad 2018 m. tapome šio konkurso nominantais. Pilnas nominantų sąrašas nuorodoje.

https://www.vz.lt/smulkusis-verslas/gazele2018

Sako titulą išlaikyti gerokai sunkiau nei jį laimėti, todėl dvigubai džiaugiamės antrą kartą iš eilės Printėjai tapus „Verslo žinių“ organizuojamo konkurso „Gazelė 2019“ nominante. Kaip ir praeitais metais šis pripažinimas reiškė ne tik, kad esame stipri auganti įmonė, tačiau kad augdami išlaikome skaidrumą ir verslo kultūrą. Pilnas nominantų sąrašas nuorodoje.

https://www.vz.lt/smulkusis-verslas/gazele2019

Tai, kas įvyksta tris kartus, nėra atsitiktinumas. Didžiuojamės trečius metus paeiliui tapę „Verslo žinių“ organizuojamo konkurso „Gazelė 2020" nominantais. Tikime, kad šis apdovanojimas ne tik mūsų komandos įvertinimas, tačiau ir kokybinis rodiklis, pridedantis vertės mūsų bendradarbiavimui su klientais ir partneriais.