Vestuvių ir krikštynų diplomai, padėkos, įsakymai ir pasižadėjimų kortelės

Gaminame šventinius vestuvėms arba krikštynoms skirtus diplomus, padėkas, įsakymus ir pasižadėjimo korteles. Priklausomai nuo poreikio galime parengti kompiuterinį maketą arba atspausdinti Jūsų turimą ruošinį. Diplomus spausdiname nuo vieno vieneto.

Kaip užsisakyti vestuvinį ar krikštynų diplomą?

Žemiau rasite mūsų siūlomus ruošinius. Norėdami užsakyti patinkantį šabloną, atsiųskite jo numerį, pridėkite nuotrauką ir teksto pakeitimus, aprašykite papildomus pataisymus, jei tokių turite. Gavę Jūsų laišką maketą pritaikysime Jums ir atsiųsime bendrą vaizdą patvirtinimui. Kai suderinsime užsakymą – atspausdinsime Jūsų pasirinktą diplomų, padėkų, įsakymų ar pasižadėjimo kortelių kiekį.

  • Vestuvėms skirtų diplomų pavyzdžius rasite čia.
  • Krikštynoms skirtų diplomų pavyzdžius rasite čia.
  • Pasižadėjimo kortelių pavyzdžius rasite čia.

Jei nerandate Jums patinkančio varianto, atsiųskite savo pavyzdį arba jo aprašą. Pagal Jūsų pageidavimus sukursime specialiai Jums pritaikytą dizainą. Platesnė informacija apie paslaugą: maketavimas ir dizainas.

Diplomų ir padėkų maketavimo kainos

Vestuvėms ir krikštynoms skirtų diplomų, padėkų, įsakymų ar pasižadėjimo kortelių maketą galite pasirengti patys arba šį darbą patikėti mums. Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų šventei galime pritaikyti ne vieną, o kelis skirtingus diplomų maketus. Užsakant maketavimo paslaugą be spaudos, maketo kaina gali būti didesnė.

Jei renkatės 1 vestuvių ar krikštynų diplomo maketą 4,90 €
Jei renkatės 2 vestuvių ar krikštynų diplomų maketus 5,90 €
Jei renkatės 3 vestuvių ar krikštynų diplomų maketus 6,90 €
Jei renkatės 4 vestuvių ar krikštynų diplomų maketus 7,90 
Jei maketus pasiruošiate patys nemokamai
Naujo maketo pagal Jūsų patiektą pavyzdį sukūrimas nuo 5 

Vestuvinių ir krikštynų diplomų spausdinimo kainos

Įprastai vestuvių ir krikštynų diplomai, padėkos ir įsakymai spausdinami A4 formatu (210x297 mm), tačiau galime gaminti ir kitų dydžių produktus. Diplomų gamybai naudojame storą 300 g/m2 kreiduotą (slidų), arba įvairių atspalvių ir tekstūrų dekoratyvinį popierių. Esant poreikiui diplomus padengiame laminatu (matiniu arba blizgiu). Kainos pateiktos vienetiniams darbams, spausdinant daugiau nei 3 vienetus taikome nulaidas.

Diplomo spausdinimas ant storo popieriaus 1,00 €
Diplomo spausdinimas ant dekoratyvinio popieriaus + 0,60 €
Diplomo dengimas dvipusiu laminatu + 0,20 €

Atkreipiame dėmesį, kad pasižadėjimo kortelės yra mažesnės ir telpa po 8 vienetus ant vieno lapo, todėl yra pigesnės. Palinkėjimo korteles įprastai spausdiname ant storo 300 g/m2 ofsetinio (patogaus rašymui) popieriaus, tačiau galime naudoti ir dekoratyvinį popierių.

Kiek laiko užtrunka diplomų, padėkų ar palinkėjimo kortelių gamyba?

Įprastai kompiuterinio maketo parengimui ir derinimui reikėtų skirti 1-2 darbo dienas, o gamybai dar 1 darbo dieną. Konkretus terminas priklauso nuo darbų apimties ir spaustuvės apkrovimo konkrečiu metu. Esant poreikiui darbus galime paskubinti ir atlikti per keletą valandų.

Vestuvinių ir krikštynų diplomų pristatymas

Vestuvių bei krikštynų diplomus, padėkas, įsakymus ar pasižadėjimo korteles atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus. Atsiskaityti už proginius diplomus galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.