Greita spauda ir kiti pasiūlymai mokytojams

Bendraudami su mokytojais įsitikinome, kad šios profesijos žmonės turi daugybę kūrybiškų sumanymų, o mes turime galimybę susijusias su popieriumi idėjas paversti realybe. Gaminame nuotraukas, diplomus, mokomuosius plakatus, lipdukus, mokyklinius laikraščius, vaikų kurtus kvietimus, atvirutes ir knygas.

Suprantame, kad ne visi darbai dideli, todėl galite drąsiai kreiptis į mus: padėsime įgyvendinti net ir vienetinius sumanymus. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas spausdinimo paslaugas po vienu stogu: pakonsultuosime dėl gamybos eigos ir medžiagų pasirinkimo, sukursime kompiuterinį maketą, atspausdinsime ir atliksime visus knygų įrišimo darbus.

Mokykliniai diplomai. Siūlome įsigyti mokymo įstaigoms pritaikytus diplomų ruošinius, tinkamus pakartotiniam spausdinimui. Diplomus gaminame pagal užsakymą, taigi galite įsigyti tiek diplomų, kiek Jums reikia konkrečiai progai. Norėdami užsakyti patinkantį pavyzdį, atsiųskite jo numerį ir užsakomų diplomų skaičių. Mūsų siūlomų šablonų katalogą ir platesnį šio produkto aprašą rasite: mokykliniai diplomai.

Nuotraukų spausdinimas. Mokytojams, norintiems nebrangiai pasigaminti didesnį kiekį nuotraukų kasdieniam naudojimui (stendų atnaujinimui naujausia veikla, įvairių būrelių veiklos reprezentavimui, nuotraukų dalinimui didesniam kiekiui žmonių.) siūlome nuotraukų gamybą standartine kokybe. Nuotraukas pagaminame per 1-2 darbo dienas. Spausdiname mažo ir didelio formato nuotraukas nuo 1 vieneto. 

Kvietimai ir atvirutės. Gaminame įvairioms progoms pritaikytus kvietimus ir atvirutes. Nepriklausomai nuo to, ar Jums reikia kelių atviručių klasės tėvelių pasveikinimui su šventėmis, ar kelių šimtų pakvietimų mokyklos organizuojamo renginio viešinimui, mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas kvietimų ir atviručių gamybos paslaugas. Siūlome įvairių dydžių ir tipų kvietimus bei atvirutes. 

Lipdukai. Galime atspausdinti pasirinktos spalvos, dydžio ir formos lipdukus su moksleivių vardais ar paveikslėliais. Lipdukai klijuojami ant stalų, kėdžių, spintelių, kito inventoriaus arba naudojami kaip skatinamoji priemonė. Norėdami užsisakyti lipdukų – susisiekite su mumis. Aprašykite, kokio gaminio norite, mes parengime Jums pasiūlymą ir suderinę maketą pagaminsime reikiamus lipdukus.

Mokomieji plakatai. Gaminame įvairioms temoms (pamokoms) skirtus mokomuosius plakatus. Jums pageidaujant, galime pakoreguoti bet kurį maketą arba pagal Jūsų pateiktą medžiagą sukurti naują plakatą. Siūlome A2, A1 ir kitų dydžių gaminius, atspausdintus ant storo popieriaus arba sulankstomos medžiagos.