Stalo kortelės svečių susodinimui

  • Stalo kortelių spausdinimas nuo 6 vienetų.
  • Iškart įrašome svečių vardus.
  • Užsakymas internetu, pristatymas visoje Lietuvoje.
  • Stalo kortelių kainos ir šablonų pavyzdžiai.

Gaminame stalo korteles vestuvių, krikštynų, gimtadienių ir kitų asmeninių švenčių progoms. Stalo kortelės – ne tik šventinio stalo dekoracijos, tačiau ir puikus būdas tinkamai susodinti svečius, kad visi turėtų su kuo smagiai pasišnekučiuoti. Stalo kortelės įprastai dedamos arba prie arba į svečių lėkštes. Korteles atiduodame pilnai užbaigtas, atspausdiname ne tik pasirinktą dizainą, tačiau iškart įrašome ir Jūsų svečių vardus.

Stalo kortelių užsakymas

Žemiau rasite mūsų siūlomos stalo kortelių maketus. Jei nerandate Jums patinkančio pavyzdžio, atsiųskite savo pageidavimų aprašą – parengsime konkrečiai Jums skirtą dizainą.

  • Stalo kortelių pavyzdžius rasite čia.

Norėdami užsakyti patinkantį šabloną, atsiųskite jo numerį, pridėkite svečių sąrašą (geriausia Word programoje) ir aprašykite papildomus pageidavimus dėl spalvos, šrifto ar kitų detalių. Gavę Jūsų laišką pakoreguosime maketą ir atsiųsime bendrą vaizdą patvirtinimui. Kai suderinsime užsakymą – atspausdinsime Jūsų stalo korteles.

Stalo kortelių spausdinimo kainos

Stalo korteles spausdiname ant dekoratyvinio popieriaus. Šis popierius gali būti įvairių atspalvių, skirtingų raštų ir įvairių tekstūrų. Priklausomai nuo Jūsų šventės tematikos ir pasirinktos spalvos patarsime, kuris variantas Jūsų atveju būtų optimalus. Svečių vardus į korteles įrašome nemokamai. 

Mūsų siūlomo stalo kortelės šablono pritaikymas nemokamai
Svečių vardų įrašymas į stalo korteles nemokamai
Naujo maketo pagal Jūsų pateiktą pavyzdį parengimas nuo 5 €

Atkreipiame dėmesį, kad stalo kortelės gaminamos po 6 vienetus, jei svečių kiekis nesidalina iš šešių, tada parengiame keletą kortelių be vardų. Kainos lentelėje pateiktos su PVM.

Stalo kortelių kiekis 6 vnt. 12 vnt. 18 vnt. 24 vnt. 30 vnt. 36 vnt. 42 vnt. 48 vnt. 54 vnt. 60 vnt.
Stalo kortelių kaina 8,90 € 11,90 € 12,80 € 13,50 € 13,95 € 14,95 € 15,90 € 16,30 € 17,20 € 17,90 €

Tradicinės stalo kortelės yra 5x9 cm dydžio ir turi vieną įspaudą (bigą) lenkimo vietai. Jums pageidaujant, galime pagaminti ir kitų dydžių stalo korteles. Mūsų spaustuvėje rasite daugelį apdailos procesų, kuriuos galima pritaikyti ruošiant netradicinius gaminius: lankstymą, perforavimą, figūrinį kirtimą, skylučių išmušimą, klijavimą.

Per kiek laiko pagaminame stalo korteles?

Įprastai stalo kortelių maketo parengimui ir atspausdinimui reikia skirti 1-2 darbo dienas. Esant poreikiui ir atskirai tariantis, darbus galime paskubinti ir atlikti per keletą valandų.

Stalo kortelių pristatymas

Stalo korteles atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas registruotu laišku (vieną kartą bandoma pristatyti į namus, nepavykus paliekamas gavimo pranešimas ir reikia atsiimti pašto skyriuje) kainuoja 3 eurus, siuntimas kurjeriu (su garantuotu įteikimu į rankas) kainuoja 4 eurus.

Atsiskaityti už stalo korteles galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.