Graviruoti rašikliai (tušinukai) su logotipu ir užrašais

Gaminame firminius rašiklius su logotipu ar užrašais. Siūlome metalinius įvairių atspalvių tušinukus, kuriuose norimas vaizdas išpjaustomas lazeriu (išgraviruojamas). Rašikliai su firminiu ženklu ar šūkiu – reprezentacinis gaminys, kuris gali pasitarnauti ir kaip nebrangi verslo dovana. Rašiklius gaminame nuo 10 vienetų. Šiuo metu siūlome vieną tušinukų dizainą, tariantis atskirai galimi ir kiti pasirinkimai. Laukiame Jūsų idėjų – išgraviruosime!

Viskas, ko reikia rašiklių gamybai – tai atsiųsti logotipą, papildomą tekstą bei aprašyti galutinio vaizdo pageidavimus. Mes savo ruožtu parengsime vizualizaciją ir atsiųsime ją peržiūrai, kai patvirtinsite – išgraviruosime rašiklius. Žemiau rasite smulkesnį paslaugos aprašą. Jei turite klausimų ar norėtumėte pasikonsultuoti – visada galite susisiekti su mumis, pasistengsime padėti išsirinkti optimalų variantą.

Rašiklių (tušinukų) graviravimo kainos

Į kainą įskaičiuotas bet kurios spalvos rašiklis ir graviravimo darbai, o maketo parengimas ir pristatymas kainuoja papildomai. Užsakant didesnius kiekius vieneto kaina mažėja. Užsakant ne vienodo maketo, o vardinius rašiklius taikomas 0,30/vnt euro pabrangimas. Kainos be PVM.

Rašiklių kiekis 10 vnt. 20 vnt. 50 vnt. 100 vnt. 200 vnt. 300 vnt. 500 vnt. 1000 vnt.
Vieno rašiklio kaina 1,79 € 1,49 € 1,19 € 0,99 € 0,89 € 0,79 € 0,65 € 0,59 €

Graviruotų tušinukų maketavimas.

Į aukščiau pateiktų rašiklių gamybos kainą nėra įskaičiuoti maketavimo darbai. Logotipo pateikto kreiviniame pavidale ar keleto žodžių uždėjimui papildomo mokesčio netaikome. Tačiau jei reikia perpiešti logotipą, parengti kompoziciją iš kelių užrašų ar atlikti kitas vaizdo korekcijas, tuomet maketavimas kainuoja papildomai. Kiekvienu atveju maketavimo kainą vertiname individualiai. Smulkiems pataisymams dažniausiai užtenka nuo 1 iki 5 eurų, sudėtingesnio ar naujo maketo kaina prasideda nuo 5 eurų.

Maketą galite pasirengti ir patys. Svarbiausia, kad jį pateiktumėte kreiviniame pavidale. Jei nesate profesionalus maketuotojas, nesirūpinkite, atsiųskite turimą vaizdą bet kurioje programoje, kartu peržiūrėsime, ką reikėtų patobulinti ar pakeisti, kad galutinis vaizdas atitiktų Jūsų sumanymą ir visus techninius parametrus.

Atkreipiame dėmesį, kad graviravimas yra nespalvotas. Graviruojant lazeriu išpjaustomas viršutinis tušinuko sluoksnis - dažai. Užrašai ar logotipas gaunasi metalo spalvos, todėl renkantis ryškias rašiklių spalvas (juoda, raudona, mėlyna) geriau išryškėja graviruojami objektai, o su šviesiomis spalvomis užrašai ne tokie ryškūs.

Kitų tipų tušinukai ir rašikliai.

Aukščiau aprašytas mūsų standartinis pasiūlymas. Jei šio tipo metaliniai tušinukai su graviravimu jums netinka, mes esame pasiruošę jums pasiūlyti ir kitų variantų.

Rašikliai gali būti ne tik metaliniai, tačiau ir plastikiniai, turėti gumuotų dalių, būti skirtingų spalvų, dydžių ir formų, turėti skirtingo atspalvio rašalus. Mes turime keletą partnerių, su kuriais bendradarbiaudami galime pasiūlyti įvairias spalvas, dydžius, medžiagas ir dizaino sprendimus, kad jūsų tušinukai atspindėtų jūsų individualumą ir stilių.

Pasiūlymo pateikimui aprašykite savo norus ir pageidavimus, apibrėžkite, koks tiražas jus domina, taip pat nepamirškite prisegti ir logotipo, kad matytume, kiek spalvų jį sudaro. Gavę jūsų užklausą įvertinsime, kokius rašiklius galime jums pasiūlyti ir atsiųsime keletą tušinukų variantų su gamybos kainomis pasirinkimui. Susisiekite su mumis.

Firminių rašiklių gamybos trukmė ir pristatymas

Dažniausiai gamybai užtenka 5 darbo dienų, įskaitant kompiuterinio maketo parengimą ir derinimą. Konkretus terminas priklauso nuo darbų apimties ir spaustuvės apkrovimo konkrečiu metu. Esant poreikiui ir tariantis atskirai, darbus stengiamės paskubinti. Pasirinkę patinkančią spalvą susiekite su mumis, patikslinsime sandėlio likučius. Jei turimo kiekio neužtektų informuosime koks būtų papildymo terminas.

Graviruotus rašiklius atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja nuo 5 eurų. Konkreti kaina priklauso nuo siuntos svorio.

Atsiskaityti už firminius rašiklius galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną arba įmonės rekvizitus. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.