Kiti mažų tiražų spaustuvės popieriaus gaminiai ir spausdinimo paslaugos

Šioje kategorijoje sudėjome daugiausiai darbui skirtus gaminius. Atkreipiame dėmesį, kad visus produktus rengiame pagal individualų užsakymą. Pagal Jūsų poreikius pasiūlome gaminio struktūrą: formatą, apimtį, spalvingumą, popierių ir kitas medžiagas. Pagal Jūsų pageidavimus pasiūlome dizainą ir parengiame kompiuterinį maketą, sudedame Jūsų turinį: logotipą, nuotraukas, tekstą ir kitą medžiagą. Esame spaustuvė nuo 1 vieneto, todėl atspausdinsime tiek gaminių, kiek Jums iš tiesų reikia.

Registravimo žurnalai. Gaminame darbų saugos, verslo apskaitos, medicininius, įkalinimo, sienos apsaugos ir kitų valstybinių įstaigų bei verslo registracijos žurnalus kietais ir minkštais viršeliais. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas su registravimo knygų ir registracijos žurnalų gamyba susijusias paslaugas po vienu stogu. 

Etiketės ir Lipdukai. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite užsisakyti spalvotas arba juodai baltas, popierines arba lipnias etiketes. Gaminame tiek užbaigtus gaminius, tiek ir lipdukų bei etikečių ruošinius, tinkamus pakartotiniam spausdinimui arba rašymui ranka. 

Brėžiniai. Spausdiname įvairių formatų brėžinius nuo 1 vieneto. Galime pagaminti tiek standartinių, tiek ir nestandartinių išmatavimų brėžinius tol, kol trumpoji kraštinė neviršija 600 mm. Brėžinius atspausdiname per keletą valandų. Skubią spaudą – per keletą minučių! 

Bilietai. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite pasigaminti bilietus. Spausdiname bilietus automobilių stovėjimo aikštelėms, koncertams, parodoms, spektakliams ir kitiems renginiams. Spausdiname ne tik didelius, tačiau ir 500, 100 ar 50 vienetų tiražus, taigi galite drąsiai kreiptis nepriklausomai nuo to, kokio kiekio bilietų Jums reikia. 

Dežutės - pakuotės. Gaminame dėžutes, įmautes ir kitas popierines pakuotes. Tai produktai, kurie nuo pradžios iki galo ruošiami pagal individualų užsakymą. Pradedant dėžutės dizainu ir baigiant jos techniniais parametrais gaunate konkrečiai Jums pritaikytą gaminį. 

Popierius ir popieriaus gaminiai. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite įsigyti įvairių rūšių skirtingo storumo popieriaus. Prekiaujame knyginiu, ofsetiniu, kreiduotu matiniu, kreiduotu blizgiu, aukštos kokybės gludintu (4CC), spalvotu, dekoratyviniu, lipniu, savikuopijuojančiu, puskartoniu, kartonu, perdirbtu (ekologišku), biuro popieriumi, taip pat įvairių rūšių vokais, kraft popieriaus maišeliais.

CD viršeliai ir lipdukai. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite užsisakyti ir CD bei DVD dėžučių viršelius bei CD formą atitinkančius lipdukus kompaktinėms plokštelėms. 

Skirtukai. Dažniausiai skirtukus spausdiname kartu su knygomis, makete panaudodami leidinio citatą, nuotraukas, viršelio motyvą ar pristatydami kitas autorius knygas. Skirtukai gali būti vienpusiai arba dvipusiai, spalvoti arba vienspalviai, atspausdinti tiek dideliais, tiek ir mažais tiražais.