Mokykliniai diplomai vaikams ir mokiniams. Diplomų ruošiniai spausdinimui

  • Mokyklinių diplomų spausdinimas nuo 1 vieneto.
  • Diplomai tinkami pakartotiniam spausdinimui ar rašymui ranka.
  • Diplomų kainos ir šablonų pavyzdžiai.
  • Užsakymas internetu, pristatymas visoje Lietuvoje.

Gaminame mokyklinius diplomus vaikams, bei padėkas mokytojams. Siūlome diplomų šablonus (ruošinius), tinkamus pakartotiniam spausdinimui. Vaikiški diplomai mokiniams ar pradinukams gali būti tušti arba su Jūsų nurodytu tesktu, vardais ar kita informacija.

Kaip užsisakyti mokyklinius diplomus?

Žemiau rasite mūsų siūlomus mokyklinių diplomų šablonus. Norėdami užsakyti patinkantį pavyzdį, atsiųskite jo numerį ir užsakomų diplomų skaičių. Atkreipiame dėmesį, kad nebūtina rinktis tik vieno pavyzdžio, bendrą užsakymą galite išskaidyti Jums patogiomis dalimis.

  • Mokyklinių diplomų pavyzdžius rasite čia.

Jei nerandate Jums patinkančio varianto, atsiųskite savo pavyzdį arba jo aprašą. Pagal Jūsų pageidavimus sukursime specialiai Jums ar Jūsų mokymo įstaigai pritaikytą diplomo dizainą. Jums pageidaujant galime prie pasirinkto diplomo šablono priderinti ir Jūsų tekstą ir įrašyti mokinių vardus. Šiuo atveju tekstą būtina pateikti kompiuteriniu variantu (Word programoje). Teksto sutvarkymo ir vardų surašymo paslauga kainuoja papildomai (žiūrėti lentelę žemiau).

Diplonų spausdinimo kainos

Diplomų šablonų gamybai naudojamas vidutinio storumo (170 g/m2) ofsetinis (baltas ir neslidus) popierius. Šis popierius nėra kreiduotas, todėl tinkamas pakartotiniam teksto spausdinimui įvairių tipų spausdintuvais. Diplomo su priderintu tekstu spaudos kaina lieka ta pati, tik juos gaminame ant storesnio (250 g/m2) kreiduoto (slidaus) popieriaus. Kainos pateiktos su PVM.

Mūsų siūlomo diplomo šablono pasirinkimas spaudai nemokamai
Naujo maketo pagal Jūsų patiektą pavyzdį sukūrimas nuo 5 €
Teksto pritaikymas ir vardų įrašymas nuo 5 €
Mūsų diplomo kompiuterinis šablonas be spaudos 5 €

Žemiau surašytos skirtingų tiražų mokyklinių diplomų gamybos kainos, spausdinant iki 100 vienetų. Užsakant didesnius kiekius kainas skaičiuojame individualiai.

A4 (210x297 mm) 1 vnt. 5 vnt. 10 vnt. 20 vnt. 30 vnt. 50 vnt. 100 vnt.
A4 tiražo kaina 5 € 8 € 9 € 14 € 18 € 25 € 35 €
A4 vieneto kaina 5 € 1,60 € 0,90 € 0,70 € 0,60 € 0,50 € 0,35 €

Kiek laiko užtrunka diplomų spausdinimas?

Įprastai vaikiškus diplomus mokiniams ar pradinukams, bei padėkas mokytojams pagaminame per 1-3 darbo dienas. Esant poreikiui ir atskirai tariantis, darbus galime paskubinti ir atlikti per keletą valandų.

Mokyklinių diplomų pristatymas

Diplomus vaikams atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus. Atsiskaityti už mokyklinius diplomus galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją..