Spaudos darbai ieškantiems originalios dovanos

Ieškantiems išskirtinės dovanos siūlome personalizuotus gaminius su Jūsų nuotraukomis, Jūsų tekstu ir pagal Jūsų pageidavimus parengtu dizainu. Visus produktus gaminame nuo vieno vieneto!

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas spausdinimo paslaugas po vienu stogu: padėsime išsirinkti medžiagas, pakonsultuosime dėl gamybos eigos, pagal Jūsų pateiktą medžiagą ir pageidavimus sukursime kompiuterinį maketą, atspausdinsime ir atliksime visus knygų įrišimo darbus.

Foto drobės. Foto drobės vaizdas gali būti bet kuris Jums brangus gyvenimo kadras. Tai gali būti Jūsų ar Jūsų šeimos nuotrauka, gamtos ar tiesiog abstraktus vaizdas, derantis prie Jūsų interjero. Tai gali būti maketas su Jums prasmingais žodžiais. Galų gale tai gali būti kompozicija iš keleto nuotraukų, talpinanti savyje daugybę gerų prisiminimų.

Jūsų pateiktą vaizdą atspausdinsime ant drobės, pagaminsime porėmį, drobę aptrauksime ir supakuosime, Jums teliks foto drobę pasikabinti ar įteikti brangiam žmogui. 

Puodeliai su nuotrauka. Gaminame puodelius su nuotraukomis, logotipu ir Jūsų užrašais. Siūlome baltus, spalvotus, magiškus (nuo temperatūros keičiančius spalvą), standartinių ir kūgio formos (latte) puodelius. Puodelius spausdiname nuo 1 vieneto. Viskas, ko reikia gamybai – tai atsiųsti nuotraukas, tekstą bei aprašyti galutinio vaizdo pageidavimus. Puodeliai su nuotrauka – miela dovana artimiesiems, o originalūs užrašai ant puodelių kiekvienam pakels nuotaiką ir privers nusišypsoti. Laukiame Jūsų idėjų - atspausdinsime. 

Proginiai laikraštukai. Gaminame proginius, specialiai Jūsų šventei pritaikytus  krikštynų laikraštukus, vestuvinius laikraštukus, bei  gimtadienio laikraštukus. Siūlome laikraštukų spaudą su arba be maketavimo paslaugų. Mūsų galerijose rasite įvairius proginių laikraštukų ruošinius.

 

Marškinėliai su spauda. Jei turite idėją – kreipkitės, pagal Jūsų pateiktą medžiagą sukursime kompiuterinį maketą, kurį atspausdinsime ant pasirinktos spalvos marškinėlių. Marškinėlius galite įsigyti ir pas mus. Siūlome 100% medvilninius arba 100% poliesterinius vyriškus ir moteriškus S, M, L, XL, XXL ir XXXL dydžių, baltos, juodos, raudonos, žalios, mėlynos, geltonos ir kitų spalvų marškinėlius su spauda. 

 

Fotoalbumai. Tai fotoknyga, kurioje sudėtos nuotraukos, įvairūs prierašai bei komentarai, pasakojantys šeimos ar žmogaus istoriją. Įprastai šios knygos rengiamos kaip dovanos seneliams ar tėvams jubiliejaus proga. Istorija pradedama senelių vaikystės bei jaunystės nuotraukomis, tęsiama vestuvėmis, vaikų ir jų šeimų akimirkomis, papildant draugų prisiminimais ir baigiant anūkų bei proanūkių fotografijomis bei palinkėjimais.

Taip pat gaminame kieto įrišimo užrašų knygeles, vestuvių ir kitų fotosesijų albumus, palinkėjimų knygas ir reprezentacines fotoknygas. 

Kalendoriai. Gaminame personalizuotus kalendorius su Jūsų nuotraukomis ir Jūsų užrašais, išskiriame Jums svarbias datas. Kalendorius spausdiname nuo 1 vieneto. Siūlome:

Sveikinimo aplankai. Ieškantiems išskirtinių atviručių vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, jubiliejams ar kitoms asmeninėms šventėms, siūlome sveikinimo aplankus. Sveikinimo aplankas – tai didesnio formato (200x270 mm) vinjetės tipo atvirutė su Jūsų nuotraukomis, tekstu ir Jūsų progai pritaikytu dizainu.