Puodeliai su nuotraukomis, užrašais, paveikslėliais ar logotipu

Gaminame personalizuotus, Jums pritaikytus, puodelius su nuotraukomis, logotipu ir užrašais. Puodeliai su nuotrauka (logotipu) – ne tik miela dovana artimiesiems, tačiau ir reprezentacinis gaminys, kurį galima panaudoti kaip verslo dovaną klientams ar tiesiog juo pabrėžti įmonės stilių. Na o originalūs užrašai ant puodelių kiekvienam pakels nuotaiką ir privers nusišypsoti. Laukiame Jūsų idėjų - atspausdinsime.

Puodelius gaminame nuo 1 vieneto. Siūlome baltus ir įvairių atspalvių spalvotus, taip pat magiškus (nuo temperatūros pokyčių keičiančius spalvą) puodelius. Puodeliai gali būti standartiniai arba kūgio formos (latte).

Viskas, ko reikia puodelių gamybai – tai atsiųsti nuotraukas, logotipus ir tekstą, bei aprašyti galutinio vaizdo pageidavimus. Mes savo ruožtu parengsime maketą ir atsiųsime jį peržiūrai, kai patvirtinsite – atspaudinsime puodelius. Žemiau rasite smulkesnį paslaugos aprašą. Jei turite klausimų ar norėtumėte pasikonsultuoti – visada galite susisiekti su mumis, pasistengsime padėti išsirinkti optimalų variantą.

Puodelių su nuotraukomis ir užrašais spausdinimas bei maketavimas.

Puodelių su nuotraukomis, logotipais ar užrašais spausdinimui reikalingi specialūs sublimaciniu laku padengti puodeliai. Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų pateiktus puodelius gamybai priimsime tik tuo atveju, jei užtikrinsite, kad jie tinkami sublimaciniam spausdinimui. Mūsų siūlomų puodelių sąrašas aukščiau.

Į aukščiau pateiktų puodelių gamybos kainą nėra įskaičiuoti maketavimo darbai. Nuotraukų ar logotipo įkėlimas, užrašų ir kitų grafinių elementų sudėjimas kainuoja papildomai. Kiekvienu atveju maketavimo kainą vertiname individualiai. Smulkiems pataisymams dažniausiai užtenka nuo 1 iki 5 eurų, sudėtingesnio ar naujo maketo kaina prasideda nuo 5 eurų.

Maketą galite susikurti ir patys, spaudos plotas yra 200x90 mm. Dešinėje maketo pusėje esantis vaizdas matomas puodelį laikant dešine ranka, kairėje - kaire ranka. Siekiant, kad vaizdas būtų statmenai rankenėlei jo centras turėtų būti atitrauktas 35 mm nuo spaudos ploto krašto. Kurdami maketą patys, nepamirškite turimą vaizdą konvertuoti į PDF formatą su CMYK spalvų nustatymu.

Latte puodeliai yra kūgio formos, todėl jų maketą spaudai reikėtų ruošti kitaip. Latte puodelis yra platesnis viršuje ir siauresnis apačioje, perkeliant standartinį stačiakampį vaizdą ant tokios formos jis išlinksta, tiesios linijos tampa lenktomis, tekstas išsikreipia, nuotraukos praranda savo formą. Siekiant gauti originalų puodelio su spauda vaizdą, reikėtų iš anksto turimą stačiakampį išlenkti į priešingą pusę. Toks darbas imlesnis laikui, todėl dažnu atveju latte puodelio maketo paruošimas kainuoja brangiau. Šalia pateikiame išlenkimo formos brėžinį, jei norėtumėte puodelius spaudai pasiruošti patys.

Jei nesate profesionalus maketuotojas – nesirūpinkite, atsiųskite turimą vaizdą bet kurioje programoje – kartu peržiūrėsime, ką reikėtų patobulinti ar pakeisti, kad galutinis vaizdas atitiktų Jūsų sumanymą ir visus techninius parametrus.

Kitų rūšių puodeliai

Aukščiau aprašytas mūsų standartiniai puodelių su spauda pasiūlymai. Jei šių tipų puodeliai su sublimacine spauda jums netinka, mes esame pasiruošę jums pasiūlyti ir kitų variantų.

Puodeliai gali būti ne tik keramikiniai, tačiau ir metaliniai ar plastikiniai, turėti gumuotų dalių, būti skirtingų spalvų, dydžių ir formų. Mes turime keletą partnerių, su kuriais bendradarbiaudami galime pasiūlyti įvairias spalvas, dydžius, medžiagas ir dizaino sprendimus, kad jūsų puodeliai atspindėtų jūsų individualumą ir firminį stilių.

Pasiūlymo pateikimui aprašykite savo norus ir pageidavimus, apibrėžkite, koks tiražas jus domina, taip pat nepamirškite prisegti ir logotipo, kad matytume, kiek spalvų jį sudaro. Gavę jūsų užklausą įvertinsime, kokius puodelius galime jums pasiūlyti ir atsiųsime keletą puodelių variantų su gamybos kainomis pasirinkimui. Susisiekite su mumis.

Puodelių pristatymas

Puodelius su spauda atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimo kurjeriu (su įteikimu į rankas) kaina priklauso nuo bendro siuntos svorio, mažų tiražų (1-5 vnt) siuntimas 5 eurai, pristatyti didesnius tiražus kainuoja daugiau.

Atsiskaityti už paslaugas galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.