Katalogų, bukletų bei restoranų / kavinių meniu gamyba ir įrišimas

Knygos ir brošiūros – mūsų specializacija. Katalogai, bukletai bei restoranų / kavinių meniu – tai knygos su komercinės paskirties turiniu ir į produkto reklamą akcentuotu dizainu. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite visas su katalogų gamyba susijusias paslaugas po vienu stogu:

 • Teksto rinkimą, korektūrą ir redagavimą.
 • Nuotraukų, iliustracijų bei kitos medžiagos skanavimą bei retušavimą.
 • Profesionalų leidinio maketo ir dizaino parengimą.
 • Platų popieriaus bei kitų apdailos medžiagų pasirinkimą.
 • Spalvotą ir vienspalvę, didelių (ofsetinę) ir mažų (skaitmeninę) tiražų spaudą.
 • Bukletų segimą kabėmis, kniedėmis, klijavimą, įrišimą spirale, segtuvų gamybą.
 • Kietus ir minkštus viršelius, taip pat viršelius su atvartais.
 • Platų papildomų apdailos procesų pasirinkimą.
 • Kruopštų rankinį darbą nestandartinių sumanymų įgyvendinimui.

Mes galime parengti Jūsų leidinį nuo pradžios iki galo arba pagelbėti bet kurioje konkrečioje gamybos (maketavimo, spaudos, knygų įrišimo) stadijoje. Žemiau rasite smulkesnį katalogų, bukletų bei restoranų / kavinių aprašymą. Jei turite klausimų ar norėtumėte pasikonsultuoti – kreipkitės, pasistengime suteikti visą papildomą informaciją.

Gamybos etapai ir kainos

Visų spaudos darbų gamyba skirstoma į du pagrindinius etapus: leidinių paruošimą spaudai ir spaudos bei apdailos darbus.

Pirmajame, leidinio paruošimo spaudai, etape aptariami techniniai duomenys, sutvarkomas turinys, suderinamas dizainas ir pagal technologinius reikalavimus parengiamas kompiuterinis maketas. Šio etapo darbų kainą vertiname individualiai, atsižvelgiame į turinio apimtį, nuotraukų skaičių, maketo sudėtingumą, ar reikalinga teksto korektūra. Leidinio paruošimo kaina nepriklauso nuo užsakomo tiražo dydžio, t. y. užsakant 5 arba 5000 katalogų paruošimo kaina bus ta pati.

Antrojo, spausdinimo ir knygų įrišimo, etapo kaina tiesiogiai priklauso nuo leidinių apimties, užsakomo tiražo dydžio, puslapių spalvingumo ir naudojamų medžiagų pasirinkimo. Šio etapo kainai įvertinti mums reikės tokių duomenų:

 • Įrišimo tipas. Žiūrėkite sąrašą žemiau.
 • Formatas. Leidinio plotis ir aukštis milimetrais.
 • Apimtis ir spalvingumas. Spalvotų ir vienspalvių puslapių skaičius.
 • Tiražas. Bukletų skaičius vienetais.
 • Popieriaus rūšis ir storumas.
 • Papildomi duomenys. Priklijuojami CD ir vizitinių dėklai, atlenkiami puslapiai, laminavimas, visi papildomi sumanymai ir pageidavimai.

Turėdami aukščiau išvardintus duomenis galėsime tiksliai įvertinti darbų kainą ir trukmę. Jei nesate tikri dėl kažkurių duomenų, galime pakonsultuoti ir padėti išsirinkti optimalų variantą.

Katalogų, bukletų bei restoranų / kavinių meniu įrišimo tipai

Vieno lapo katalogai. Tokie produktai vadinami skrajutėmis ar lankstukais. Šie gaminiai tinkami, kai pateikiamos informacijos apimtis maža. Lapai gali būti spausdinami iš vienos arba abiejų pusių, naudojant spalvotą arba vienspalvę spaudą. Kairėje matomi dažniausiai naudojami lankstymo variantai. Platesnė informacija: skrajutės ir lankstinukai.

Segimas kabėmis. Segimas yra vienas paprastesnių įrišimo variantų. Jame sulankstyti ir parinkti lapai kartu su viršeliu susegami metalinėmis kabėmis. Tai tvirtas ir nebrangus įrišimo būdas, kurį rekomenduojame nedidelės apimties (iki 96 p.) leidiniams gaminti. Platesnė informacija: segimas kniedėmis.

Rišimas spirale. Tai tvirtas įrišimo variantas, kuriame lapai patogiai vartomi. Dažniausiai spirale segami įvairūs informaciniai leidiniai: prekių ir paslaugų katalogai, instrukcijos, dalinamoji konferencijų medžiaga, įstaigų veiklos pristatymo brošiūros. Esant poreikiui, šį segimą galima išardyti ir dalį lapų pakeisti naujais. Segame plastikine arba metaline spiralėmis. Platesnė informacija: spirale rištos knygos ir brošiūros.

Klijavimas. Tai nebrangus, tačiau pakankamai tvirtas ir profesionaliai atrodantis įrišimo variantas. Gaminant klijuotus leidinius, parinktų lapų kraštas ištepamas karštais klijais ir gautas blokas priklijuojamas prie puskiečio viršelio. Klijavimą rekomenduojame vidutinės apimties (iki 200 puslapių) katalogų gamyboje. Platesnė informacija: klijuotos knygos ir brošiūros.

Segtuvus gaminame pagal individualius užsakymus. Segtuvo dydį pritaikome konkrečiam turiniui, o Jūsų įmonei ar įstaigai pritaikytas segtuvo dizainas išskiria šiuos gaminius iš standartinių kanceliarinių prekių. Didžiausias šio įrišimo privalumas – lapus patogu pakeisti naujais, todėl tai praktiškas variantas, jei informacija kinta ir tenka atnaujinti katalogus. Segtuvai dažniausiai naudojami įvairiems katalogams, konferencijų ir seminarų medžiagai sudėti. Platesnė informacija: segtuvai.

Kniedėmis segami įvairūs nedidelės apimties katalogai, atmintinės, meniu ir reklaminės brošiūrėlės. Platesnė informacija: segimas kniedėmis.

Ne visi sumanymai telpa į įprastus rėmus. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rasite didžiąją dalį knygų įrišimo procesų po vienu stogu. Beveik visus darbus galime atlikti tiek automatizuotai, tiek rankiniu darbu. Visa tai kartu su turima patirtimi, kruopštumu ir atsakingu požiūriu į darbą leidžia mums gaminti ne tik mažus ir vienetinius tiražus, tačiau ir padėti įgyvendinti neįprastus įrišimo variantus.

Maketavimas ir Dizainas

Dizainas ir maketavimas glaudžiai tarpusavyje susijusios paslaugos. Vienoje pusėje kūryba, o kitoje techninis išpildymas.

Siūlydami dizainą Jūsų leidiniui, išklausome Jūsų norų ir aptarę Jūsų viziją pateikiame bandomuosius variantus, Jums telieka išsirinkti tinkamiausius elementus. Ruošdami kompiuterinį maketą paisome ne tik spaudai keliamų reikalavimų, tačiau atsižvelgiame ir į knygų įrišimo procesus. Maketavimo darbus patikėdami mums būsite tikri, kad maketas bus parengtas profesionaliai ir sutartu laiku.

Jums pageidaujant, galime nuskanuoti ir retušuoti nuotraukas, atlikti kosmetinius turinio koregavimus. Dažnai tenka pabaigti kitų pradėtus darbus, todėl galite drąsiai kreiptis į mus, jei turite pusiau paruoštą katalogą, bet nerandate būdų jo užbaigti iki galo.

Spausdinimas

Spaudos darbai – mūsų duona. Išmanome savo darbą, rūpinamės, kad visada gautumėte kokybišką produktą. Galime naudoti įvairių rūšių ir storių popierių, dažus dengti iš vienos arba abiejų pusių, spausdinti tiek vienspalvius, tiek pilno spalvingumo lapus.

Mūsų turima įranga ir sukaupta patirtis leidžia įvairiai derinti skirtingus spaudos būdus ir pasiūlyti Jums lanksčias spausdinimo paslaugas. Jums nereikės rūpintis, kad leidinio puslapių skaičius atitiktų spaudos lankus (dalintųsi iš 16), kad spalvoti puslapiai būtų vienoje krūvoje, kad tilptumėte į nustatytus leidinio išmatavimus. Spaudos būdą pritaikysim Jums, ne atvirkščiai. Siūlome:

 • Spaudą nuo 1 vieneto iki keliolikos tūkstančių tiražu.
 • Spalvotą ir vienspalvę spaudą.
 • Skaitmeninę ir ofsetinę spaudos technologijas.

Dar daugiau – siūlome jungtinio tipo tiražus. Tai gamybos būdas, kai dalis leidinių gaminami reprezentacijai: spalvoti, naudojant brangesnes medžiagas, o likusi dalis spausdinama ekonomiškesniu variantu ir parenkant paprastesnį įrišimo būdą.