Leidyklos paslaugos

Didelių ir mažų tiražų knygų leidyba ir spausdinimo paslaugos

Stengiamės, kad „Printėja“ taptų ir Jūsų spaudos namais, kad po mūsų spaustuvės stogu rastumėte visus su spausdinimu susijusius procesus. Siūlome leidybos, korektūros, redagavimo, skenavimo, dizaino, maketavimo, tiek didesnių, tiek ir vienetinių tiražų spaudos bei knygrišybos paslaugas. Tikime, kad pasirūpindami visais spaudos darbais nuo leidinio pradžios iki galo padedame Jums išvengti daugybės rūpesčių bei sutaupyti laiko ir pinigų.

Knygų leidyba ir knygų maketavimas

Mes galime padėti Jums išleisti knygą. Perrenkame rankraščius, atliekame teksto korektūrą ir redagavimą, skenuojame nuotraukas, pasiūlome dizainą, pakonsultuojame dėl gamybos eigos ir tinkamiausių medžiagų pasirinkimo, profesionaliai parengiame kompiuterinį leidinio variantą, pasirūpiname tinkamu leidinio įregistravimu. Platesnė informacija apie paslaugą: knygų leidyba ir knygų maketavimas.

Knygų spausdinimas

Esame spaustuvė nuo 1 vieneto. Nesvarbu, kokio dydžio darbo reikia: ar vieno reprezentacinio albumo, ar kelių tūkstančių knygų – mes jį atspausdinsime. Siūlome skaitmeninę — mažų tiražų ir ofsetinę — vidutinių bei didesnių tiražų spaudą.

Spausdiname poezijos, prozos, pasakų ir kitas grožinės literatūros knygas, taip pat vadovėlius, spalvinimo, dėlionių, trafaretines ir kitas vaikų lavinimui skirtas knygeles, meno albumus, reprezentacinius leidinius, maldynėlius, pasiekimų knygeles, instrukcijas, žurnalus, katalogus, informacines ir reklamines brošiūras, įmonių ir įstaigų veiklos ataskaitas...

Dar daugiau – siūlome jungtinio tipo tiražus. Tai gamybos būdas, kai dalis leidinių gaminami reprezentacijai: spalvoti, naudojant brangesnes medžiagas, susiuvant lapus ir įstatant juos į kietus viršelius, o likusi dalis spausdinama ekonomiškesniu variantu ir parenkant paprastenį įrišimo būdą. Platesnė informacija apie paslaugą: knygų spausdinimas.

Skenavimas ir retušavimas

Profesionaliai skenuojame nuotraukas, skaidres, fotojuostas, negatyvus ar kitą medžiagą. Skenuodami atstatome išblukusias ir paraudonavusias spalvas, pašaliname dulkes, pagal poreikį atliekame kitus vaizdo koregavimus. Platesnė informacija apie paslaugą: skenavimas ir retušavimas.

Maketavimas ir Dizainas

Dizaino ir maketavimo darbus siūlome visiems su spauda susijusiems produktams, pradedant įvairiais gaminiais asmeninėms (krikštynų, vestuvių, gimtadienių ir jubiliejų) šventėms, tęsiant firminiais verslo produktais ir baigiant knygomis, brošiūromis, katalogais, didelės apimties reprezentaciniais leidiniais, pristatančiais Jūsų veiklą ir organizaciją. Maketavimo darbus patikėdami mums būsite tikri, kad maketas bus parengtas atsakingai, profesionaliai ir sutartu laiku. Platesnė informacija apie paslaugą: maketavimas ir dizainas.

Spausdinimas

Spaudos darbai — mūsų duona. Siūlome spaudą nuo 1 vieneto. Stengiamės, kad Printėja taptų Jūsų spaudos namais, kuriuose po vienu stogu rastumėte visas su spausdinimu susijusias paslaugas. Siūlome skaitmeninę, ofsetinę, plačiaformatinę ir itin aukštos kokybės spaudą meninėms reprodukcijoms.

Išmanome savo darbą, rūpinamės, kad visada gautumėte kokybišką produktą. Mūsų turima įranga ir sukaupta patirtis leidžia įvairiai derinti skirtingus spaudos būdus ir pasiūlyti Jums lanksčias spaudos paslaugas ir ekonomiškus gamybos variantus. Jums nereikės rūpintis, kad leidinio puslapių skaičius atitiktų spaudos lankus (dalintųsi iš 16), kad spalvoti puslapiai būtų vienoje krūvoje, kad tilptumėte į nustatytus leidinio išmatavimus. Spaudos būdą pritaikysim Jums, ne atvirkščiai. Stengiamės taupyti Jūsų laiką, todėl siūlome kompleksines paslaugas — vienas langelis visiems spaudos darbams. Platesnė informacija apie paslaugą: spausdinimas.

Knygrišyba

Stengiamės, kad mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse rastumėte visas knygų įrišimo paslaugas po vienu stogu. Gaminant skirtingus produktus derinami keletas pospaudiminių procesų vienu metu, tačiau Jūs galite užsisakyti ir bet kurią konkrečią paslaugą. Esame spaustuvė „nuo 1 vieneto“, taigi drąsiai krepkitės, net jei Jums tereikia perpjauti popierių pusiau ar įrišti vieną diplominį darbą. Gaminame: