Spaustuvės reklaminiai ir reprezentaciniai gaminiai

Ieškantiems būdų paviešinti vykdomą projektą, pristatyti teikiamas paslaugas ir siūlomas prekes, norintiems padidinti prekinio ženklo žinomumą ar tiesiog ieškantiems originalių verslo dovanų, siūlome žemiau išvardintus reklaminius gaminius.

Atkreipiame dėmesį, kad visus produktus rengiame pagal individualų užsakymą. Pagal Jūsų poreikius pasiūlome gaminio struktūrą: formatą, apimtį, spalvingumą, popierių ir kitas medžiagas. Pagal Jūsų pageidavimus pasiūlome dizainą ir parengiame kompiuterinį maketą, sudedame Jūsų turinį: logotipą, nuotraukas, tekstą ir kitą medžiagą.

Siūlome spaudą nuo 1 vieneto! Nesvarbu, ar Jums tereikia kelių didesnio formato plakatų, ar kelių tūkstančių skrajučių, pagaminsime tokį tiražą, kokio Jums iš tiesų reikia.

 

Skrajutės ir lankstinukai. Gaminame įvairių dydžių, stačias arba gulsčias, stačiakampio arba kvadrato formos skrajutes bei lankstinukus. Spausdiname iš vienos arba abiejų pusių, tiek didesniais, tiek ir mažais tiražais (nuo 10 vienetų). Siūlome platų popieriaus pasirinkimą. Be tradicinių lygiagrečių lenkimų asant poreikiui atliekame ir kitus papildomus pospaudiminius procesus. Galime profesionaliai parengti kompiuterinį maketą.

 

Plakatai - afišos. Gaminame reklaminius, renginių viešinimo, paslaugų pristatymo, mokomuosius, fotografinius, politinės agitacijos ir kitus plakatus. Spausdiname ne tik didelius, bet ir vidutinius bei mažus tiražus nuo A4 iki A1 formatu. Esant poreikiui, plakatus ar afišas padengiame laminatu. 

 

Vizitinės kortelės. Vizitines korteles spausdiname tiek didesniais, tiek ir labai mažais (nuo 10 vnt.) tiražais. Gaminame vienpuses, dvipuses, spalvotas ir vienspalves vizitines. Siūlome platų popieriaus pasirinkimą: standartinį kreiduotą, padidinto baltumo, padidinto standumo, perdirbtą, įvairių atspalvių dekoratyvinį. Jei neturite maketo – parengsime ir jį. 

 

Blankai ir sąskaitos. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite užsisakyti firminius blankus, sąskaitas faktūras, važtaraščius, pinigų priėmimo kvitus, kitus darbui su klientais ar įmonės viduje skirtus dokumentus. Siūlome individualiai Jūsų verslui pritaikytus ruošinius su Jūsų rekvizitais ir Jūsų prekių ženklu. Firminiai blankai tinkami pakartotiniam spausdinimui. Nuorodoje rasite standartizuotus kainynus.

 

Aplankai. Gaminame reprezentacijai ir darbui skirtus aplankus bei „papkes“. Firminiai aplankai su Jūsų įmonei pritaikytu dizainu dažniausiai naudojami kaip smulkūs katalogai ar reprezentaciniai gaminiai, o darbui skirti aplankai bei „papkės“– kaip segtuvai dokumentams laikyti. Vienetinių ir mažų tiražų (maždaug iki 200 vienetų) gamybai siūlome aplankus su priklijuojama popierine juostele arba su priklijuojama plastikine kišenėle. Didesni firminių aplankų bei „papkių“ tiražai (maždaug nuo 200 vienetų) gaminami naudojant ofsetinę spaudą ir kirtimą. 

 

Bloknotai ir užrašų knygutės. Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite užsisakyti firminius bloknotus, plėšomų lapelių blokus, bei užrašų knygutes minkštu arba kietu viršeliu. Bloknotai ir užrašų knygutės su logotipu ar kita įmonės atributika – praktiški ir reprezentatyvūs gaminiai. 

 

Popieriniai maišeliai. Prekiaujame įvairių dydžių ir spalvų popieriniais (KRAFT) maišeliais su spauda arba su pagal Jūsų pageidavimus parengtais lipdukais. Maišeliai dažniausiai naudojami kaip verslo dovana. Maišelius parduodame nuo 1 vieneto.

 

Vokai su spauda. Siūlome spaudą ant įvairių dydžių vokų nuo C6 iki C4 formato. Vokus spausdiname tiek dideliais, tiek ir mažais tiražais. Galime atspausdinti siuntėjo adresą, logotipą, sveikinimą, voką papuošti įvairiais ornamentais ar nuotraukomis. 

 

Lauko reklama. Gaminame reklaminius tentus, informacinius ir viešinimo stendus, pjaustytus (ploteriuotus) bei spausdintus lipdukus, tinkamus klijuoti ant automobilių, sienų, durų, langų ir kitų lauko objektų. Siūlome įvairių dydžių lauko reklamos gaminius, kuriuos spausdiname nuo 1 vieneto. 

 

Firminiai rašikliai (tušinukai). Gaminame firminius rašiklius su logotipu ar užrašais. Siūlome metalinius įvairių atspalvių tušinukus, kuriuose norimas vaizdas išpjaustomas lazeriu (išgraviruojamas). Rašikliai su firminiu ženklu ar šūkiu – reprezentacinis gaminys, kuris gali pasitarnauti ir kaip nebrangi verslo dovana. Rašiklius gaminame nuo 10 vienetų.