Knygų ir brošiūrų segimas kabėmis

Paskirtis. Segimas kabėmis dažniausiai taikomas įvairaus tipo informaciniams leidiniams: įstaigų veiklos pristatymui, smulkiems prekių katalogams, instrukcijoms ruošti. Taip pat maldynėliams, spalvinimo ir kitokioms vaikiškoms knygelėms, nedidelės apimties poezijos ir prozos knygelėms gaminti.

Įrišimas. Segimas yra vienas paprastesnių įrišimo variantų. Jame sulankstyti ir parinkti lapai kartu su viršeliu susegami metalinėmis kabėmis. Tai tvirtas ir nebrangus įrišimo būdas, kurį rekomenduojame nedidelės apimties (iki 60 p.) leidiniams gaminti. Kartais segimui naudojamos kabės su kilputėmis, tokias brošiūras patogu kabinti reprezentaciniuose stenduose arba įsegti į segtuvus.

Formatas. Knygos gali būti tiek stačios, tiek gulsčios, segtos per ilgąją arba per trumpąją kraštines. Leidinio išmatavimams dideli apribojimai netaikomi, gaminame ir labai mažas A8 (74x52 mm), ir didesnio formato A3 (297x420 mm) knygas.

Tiražas. Knygas spausdiname mažais ir dideliais tiražais, nuo 1 vieneto iki …

Popierius: Segtoms brošiūroms, kurių pagrindinę turinio dalį sudaro tekstas, dažniausiai naudojamas vidutinio storumo (80–100 g) ofsetinis arba knyginis popierius. Brošiūroms, turinčioms daugiau iliustracijų, naudojamas kreiduotas (slidus) popierius. Spalvota spauda su šiuo popieriumi atrodo dailiau. Galimi ir kiti popieriaus pasirinkimai: perdirbtas, spalvotas, dekoratyvinis.

Įprastai viršeliai spausdinami ant puskartonio arba storesnio kreiduoto popieriaus ir iš abiejų pusių dengiami laminatu (matiniu arba blizgiu). Laminatas šiek tiek pagyvina spalvas, viršeliui suteikia papildomo tvirtumo, padaro jį ilgaamžiškesnį ir atsparesnį pažeidimams. Norint leidiniui suteikti daugiau vientisumo, tiek viršelis, tiek ir vidiniai lapai gali būti spausdinami ant vienos rūšies popieriaus.

Papildomi sumanymai. Leidinius galima segti kabėmis su kilputėmis, tokius gaminius patogu kabinti reprezentaciniuose stenduose arba susegti į aplankus. Taip pat siūlome priklijuojamas vizitinių kortelių ar CD dėklų kišenėlės. Jums pageidaujant, galime parengi viršelį su atvartais arba įdėti atlenkiamus lapus.