Spausdinimas

Esame spaustuvė Kaišiadoryse, spaudos darbai – mūsų duona. Stengiamės, kad Printėja taptų Jūsų spaudos namais, kuriuose po vienu stogu rastumėte visas su spausdinimu susijusias paslaugas. Siūloma:

  • Ofsetinė spauda - didesniems tiražams.
  • Skaitmeninė spauda – mažesniems ir vienetiniams darbams.
  • Sublimacinė spauda – personalizuotiems puodeliams ir kitiems suvenyrams.
  • Plačiaformatė spauda – didelių matmenų plakatams - afišoms ir iškaboms.
  • Išskirtinės kokybės spauda - skirtą meninėms reprodukcijoms.
  • Visus darbus atliekame nuo 1 vieneto iki keliolikos tūkstančių tiražu

Išmanome savo darbą, rūpinamės, kad visada gautumėte kokybišką produktą. Esame lankstūs, mūsų patirtis leidžia įvairiai derinti skirtingas spaudos technologijas ir pasiūlyti ekonomiškus gamybos variantus. Stengiamės taupyti Jūsų laiką, todėl siūlome kompleksines paslaugas – vienas langelis visiems spaudos darbams.

Žemiau rasite smulkesnį spausdinimo paslaugų aprašymą. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime atsakyti į rūpimus klausimus.

Spausdinimo paslaugos

Mes mokame spausdinti. Galime naudoti įvairių rūšių ir storių popierių, dažus dengti iš vienos arba abejų pusių, spausdinti tiek vienspalvius, tiek pilno spalvingumo lapus. Spaudos būdą ir technologiją lemia produkto tipas, užsakomas tiražas ir kiti veiksniai. Leiskite mums pasirūpinti techniniais klausimais, Jums tereikės išsirinkti produktą:

Ieškote leidinio, kurio nėra šiame sąraše?
Susiekite, galbūt mes tiesiog pamiršome jį paminėti

Leidyklos spausdinimo technologijos

Žvelgiant iš spaudėjo perspektyvos, visi gaminiai tėra popieriaus lapų, padengtų dažais, rinkiniai. Spausdinimo būdą dažniausiai lemia tiražas. Maži ir vienetiniai darbai įprastai gaminami skaitmeniniais spausdintuvais, o didesni tiražai – ofsetinės spaudos mašinomis.

Esame spaustuvė nuo 1 vieneto, siūlome kompleksines paslaugas. Nesvarbu, kokio dydžio darbo reikia: ar vieno diplomo krikštynoms, ar tūkstančio knygų – mes jį atspausdinsime.

Mūsų turima įranga ir sukaupta patirtis leidžia įvairiai derinti skirtingus spaudos būdus ir pasiūlyti Jums lanksčias spaudos paslaugas. Jums nereikės rūpintis, kad leidinio puslapių skaičius atitiktų spaudos lankus (dalintųsi iš 16), kad spalvoti puslapiai būtų vienoje krūvoje, kad tilptumėte į nustatytus leidinio išmatavimus. Spaudos būdą pritaikysim Jums, ne atvirkščiai.

Dar daugiau – siūlome jungtinio tipo tiražus. Tai gamybos būdas, kai dalis leidinių gaminami reprezentacijai: spalvoti, naudojant brangesnes medžiagas, susiuvant lapus ir įstatant juos į kietus viršelius, o likusi dalis spausdinama ekonomiškesniu variantu ir parenkant paprastesnį įrišimo būdą.

Išskirtinės kokybės spaudos paslaugos

Ieškantiems išskirtinės kokybės, siūlome spaudą profesionaliu plačiaformačiu spausdintuvu, skirtu meninių reprodukcijų gamybai. Šis įrenginys naudoja aštuonių spalvų sistemą, kurioje be įprastinių keturių CMYK spalvų yra ir keturi papildomi spalviniai pustoniai. Kartu su didelio stabilumo vaizdo atkūrimo programa ir 1440 dpi skiriamąja geba galime išgauti maksimaliai natūralius atspalvius ir aukšto lygio detalumą. Trijų rūšių juodos spalvos tonai leidžia gaminti išskirtinės kokybės nespalvotas reprodukcijas.

Spausdiname ant specialiai šiam spausdintuvui pritaikytų medžiagų. Galime rinktis iš gamintojo pateikto katalogo, kuriame be standartinių: matinio ir foto popieriaus bei matinės ir blizgios drobės, taip pat yra įvairių atspalvių ir reljefų dekoratyvinio popieriaus, skirto meninių reprodukcijų gamybai. Spaudos ir popieriaus suderinamumas lemia vaizdo stabilumą ir ilgaamžiškumą. Gamintojo teigimu, vaizdas ir po 20 metų atrodys kaip ką tik išspausdintas.

Spausdiname pigmentiniais vandens pagrindo dažais. Šie dažai yra draugiški aplinkai, todėl reprodukcijos gali būti saugiai kabinamos tiek vaikų, tiek ir alergiškų žmonių kambariuose.

Spaudos darbai ant puodelių ir kiti suvenyrai

Gaminame ir puodelius su Jūsų nuotraukomis, užrašais ar vaizdais. Puodelius gaminame nuo 1 vieneto, juos galite užsisakyti tiek asmeniniam naudojimui, tiek įmonės reprezentavimui. Galimi įvairūs puodelių formos ir spalvų pasirinkimai. Smulkesnę informaciją rasite čia.

Be puodelių taip pat siūlome įvairius personalizuotus suvenyrus: kepurėles, marškinėlius, rašiklius, žaislus, pelės padėklus, „puzlius“. Smulkesnė informaciją apie suvenyrus: šventiniai ir proginiai gaminiai.

Spaustuvės darbų trukmė ir kaina

Spaudos darbų kaina ir trukmė priklauso nuo produkto tipo, jo spalvingumo, užsakomo tiražo, naudojamo popieriaus ir kitų veiksnių, todėl kainas ir darbų trukmę kiekvienam darbui skaičiuojame individualiai.

Kviečiame drąsiai kreiptis į mus, nupasakoti, ko Jums reikėtų, o mes savo ruožtu pateiksime Jums pasiūlymą.