Fotoknygų bei fotoalbumų gamyba, spausdinimas ir maketavimas

Gaminame (maketuojame, spausdiname ir įrišame) fotoknygas, fotoalbumus, albumus, palinkėjimų ir išleistuvių knygas. Savo esme tai labai panašūs produktai, tai knygos, kurių pagrindą sudaro nuotraukos. Tiek fotoknyga, tiek fotoalbumas yra puikus būdas saugoti ir rodyti nuotraukas bei prisiminimus.

Dažniausiai gaminame fotoknygas su vestuvių, krikštynų, jubiliejų ar kitų švenčių akimirkomis, taip pat kelionių ar asmeninių fotosesijų vaizdais. Šalia nuotraukų padarius įrašus, surinkus daugiau teksto ar maketą paįvairinus papildomais elementais, galima sukurti fotoalbumus, kurie pasakoja istoriją: asmens, šeimos, giminės, draugų ar klasės. Dažniausiai fotoalbumai rengiami garbingų jubiliejų, šeimos švenčių ar mokslo išleistuvių progomis. Palinkėjimų knygos įprastai būna tuščiais, užrašams pritaikytais lapais su personalizuotu viršeliu. Galime pagaminti ir albumus su perskyrimais tarp lapų ir specialiais pastorinimais, kad įklijavus nuotraukas albumas neišsipūstų.

Fotoknygas ir albumus spausdiname nuo 1 vieneto. Kiekvieną užsakymą gaminame individualiai, todėl galite daryti tokią puslapių apimtį kokios jums reikia, nebūtina tilpti į mūsų rėmus. Taip pat ir su fotoknygų formatu, popieriumi ar dizainu - viskas pagal jūsų poreikius. Fotoknygas ir albumus ne tik klijuojame, tačiau prieš klijavimą ir susiuvame, todėl galite drąsiai vartyti lapus be baimės, kad jie išbyrės. Knygų gamyba mūsų specializacija, kreipkitės, mes galime pagaminti tvirtai įrištą fotoknygą ar albumą ir jums.

Fotoknygų ir fotožurnalų pristatymas

Fotoknygas ar fotožurnalus atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus ir užtrunka 1 darbo dieną. Išsiuntus leidinius trečiadienį, ketvirtadienį kurjeris juos pristatys. Prieš siunčiant siuntą visada paskambiname, Jūsų nurodytu numeriu, pasitikslinti ar sekančią dieną galėsite siuntą priimti.

Atsiskaityti už fotoknygas ir foto albumus galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.