Fotoknygų bei fotoalbumų gamyba, spausdinimas ir maketavimas

Gaminame (maketuojame, spausdiname ir įrišame) fotoknygas, fotoalbumus, albumus, palinkėjimų ir išleistuvių knygas. Savo esme tai labai panašūs produktai. Fotoknygomis vadinami albumai kurių didžiąją turinio dalį sudaro nuotraukos. Dažniausiai tai būna knygos su vestuvių, krikštynų ar kitų švenčių taip pat kelionių ar asmeninių fotosesijų akimirkomis. Fotoalbumais vadinamos knygos, kuriose šalia nuotraukų yra daugiau teksto, įvairios papildomos medžiagos, knygos kurios pasakoja istoriją: asmens, šeimos, giminės, draugų ar klasės. Dažniausiai albumai rengiami garbingų jubiliejų, šeimos švenčių ar mokslo išleistuvių progomis. Palinkėjimų knygos įprastai būna tuščiais, užrašams pritaikytais lapais su personalizuotu viršeliu.

Fotoknygų ir fotožurnalų gamybos etapai ir kainos

Fotoknygų ir fotožurnalų gamyba skirstoma į du pagrindinius etapus: leidinio paruošimą spaudai ir spaudos bei apdailos darbus. Maketo parengimas ir jo derinimas – laikui imlus procesas, jam paskirti reikėtų bent 1 savaitę. Spausdinimo ir įrišimo etapas užtrunka trumpiau, 1–3 darbo dienas. Todėl bendrai fotoalumo ar fotoknygos gamybai reikėtų paskirti apie 2 savaites.

Paruošimas. Pirmajame, leidinio paruošimo spaudai, etape sutvarkomas visas turinys, suderinamas dizainas ir parengiamas kompiuterinis leidinio maketas. Šio etapo darbų kainą vertiname individualiai, atsižvelgiame į turinio apimtį, nuotraukų skaičių, maketo sudėtingumą, ar reikalinga teksto korektūra. Kompiuterinį maketą galite parengti ir patys, tuomet jis jieko nekainuos.

Gamyba. Antrojo, fotoknygų spausdinimo ir įrišimo darbų, etapo kaina tiesiogiai priklauso nuo leidinio dydžio, apimties ir naudojamų medžiagų pasirinkimo. Šio etapo kainai įvertinti mums reikės tokių duomenų:

  • Formatas. Leidinio išmatavimai milimetrais.
  • Apimtis. Leidinio puslapių skaičius.
  • Tiražas. Užsakomų vienetų skaičius.
  • Popierius. Kokios medžiagos naudojamos gamybai.
  • Papildomi sumanymai. Jei tokių yra.

Fotoknygų ir fotožurnalų pristatymas

Fotoknygas ar fotožurnalus atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus. Jei užsakote didesnį kiekį leidinių, tuomet siuntos kaina gali būti didesnė dėl didesnio krovinio svorio. Atsiskaityti už paslaugas galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.