Vestuviniai, gimtadienio ir krikštynų laikraštukai. Maketavimas bei spausdinimas

Gaminame proginius laikraštukus vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, jubiliejams ir kitoms asmeninėms šventėms. Siūlome tiek laikraštukų spausdinimo, tiek ir jų maketavimo paslaugas.

Krikštynų laikraštukas („Krikštukas") – spalvingas ir nuotaikingas leidinukas su vaikučio, tėvelių, sesių ir brolių, krikštatėvių, senelių, prosenelių ir kitų artimųjų nuotraukomis, pasakojantis apie vaikučio gimimą, pasiekimus, vardo reikšmę, krikšto tradicijas, vaikų auklėjimą, linksmus nutikimus... Krikštynų laikraštukas ne tik artimuosius džiuginantis šventės atributas, tačiau ir nuostabus prisiminimas vaikučiui, jo tėveliams ir kitiems svečiams.

Vestuvių lakraštukas („Vestuvininkas“) – dažniausiai šmaikštaus turinio laikraštukas, kurio pagrindinė tema – jaunavedžiai ir jų vestuvės. Kaip ir tikruose laikraščiuose skelbiamos naujienos, rašomi straipsniai ir įvykiai, supažindinama su TV programa, orų prognozėmis, pasakojamos jaunavedžių jaunystės ir susipažinimo istorijos, galima surasti skelbimų, anekdotų, naudingų patarimų... Vestuviniai laikraštukai su Jūsų nuotraukomis – ne tik puošnus šventinis atributas, tačiau ir miela dovana bei prisiminimas svečiams.

Vestuvinių, gimtadienio ir krikštynų laikraštukų užsakymas

Žemiau rasite mūsų siūlomus ruošinius. Norėdami užsakyti patinkantį šabloną, atsiųskite jo numerį, pridėkite nuotraukas, tekstus ir visą kitą medžiagą, kurią norite sudėti. Gavę Jūsų medžiagą maketą pritaikysime Jums, atsiųsime bendrą vaizdą patvirtinimui ir kai suderinsime užsakymą – atspausdinsime reikiamą laikraštukų kiekį.

  • Krikštynų laikraštukų pavyzdžius rasite čia.
  • Vestuvinių laikraštukų pavyzdžius rasite čia.
  • Gimtadienio laikraštukų pavyzdžius rasite čia.

Galite rinktis bet kurį pilną maketą arba tik labiausiai patinkančius puslapius. Svarbu, kad vestuvinio, gimtadienio ar krikštynų laikraštuko puslapių skaičius dalintųsi iš 4, t.y. būtų lygus 4, 8, 12 ar 16. Jei nerandate Jums patinkančio varianto, galite atsiųsti savo pavyzdį ar jo aprašą. Pagal Jūsų pageidavimus sukursime specialiai Jums pritaikytą dizainą. Platesnė informacija apie paslaugą: maketavimas ir dizainas.

Laikraštukų maketavimo kainos

Gimtadienio, vestuvių ar krikštynų laikraštukų maketą galite pasirengti patys arba šį darbą patikėti mums. Žemiau nurodytos kainos renkantis iš mūsų siūlomų šablonų. Užsakant maketavimo paslaugą be spaudos, maketo kaina gali būti didesnė.

Patys pasirengiate kompiuterinį maketą  
4 psl proginio laikraštuko pritaikymas 25 €
8 psl proginio laikraštuko pritaikymas 35 €
12 psl proginio laikraštuko pritaikymas 45 €
16 psl proginio laikraštuko pritaikymas 55 €

Galime atspausdinti ir Jūsų parengtus laikraštukus. Kurdami maketą patys, nepamirškite palikti 2 mm užlaidas ir turimą vaizdą konvertuoti į PDF formatą. Jei nesate profesionalus maketuotojas – nesirūpinkite, atsiųskite turimą vaizdą bet kurioje programoje – kartu pasižiūrėsime, ką reikėtų patobulinti ar pakeisti, kad galutinis vaizdas atitiktų Jūsų sumanymą ir visus techninius parametrus.

Atkreipiame dėmesį, kad "Krikštynų laikraštukas 07" ir "Krikštynų laikraštukas 08" maketuose esančių trečiųjų puslapių maketavimas kainuoja papildomai. Šiuose puslapiuose talpinama daug informacijos, visi įrašai keičiami rankiniu būdu, dalies duomenų nepateikus, reikia perstumdyti likusius, siekiant išlaikyti vaizdą. Pasirinkus maketus su šiais puslapiais, bendra maketo kaina padidėja 12,10 eurų.

Laikraštukų spausdinimo kainos

Tiek vestuvinius, tiek gimtadienio, tiek ir krikštynų laikraštukus spausdiname ant vidutinio storumo (200 g/m2) kreidinio blizgaus (slidaus) popieriaus. Atspausdintiems lapams padaromas lenkimo įspaudas (bigas), lapai sulankstomi ir susegami (kaip sąsiuviniai), po segimo laikraštukai apipjaunami į A4 formatą. Žemiau pateiktos vieno laikraštuko gamybos kainos, užsakant skirtingus kiekius.

Kiekis  1 vnt. 2-4 vnt. 5-9 vnt. 10-14 vnt. 15-24 vnt. 25-35 vnt.
4 puslapių laikraštukas 4,50 € 2,45 € 1,90 € 1,50 € 1,35 € 1,15 €
8 puslapių laikraštukas 5,50 € 2,90 € 2,50 € 2,10 € 1,90 € 1,70 €
12 puslapių laikraštukas 6,90 € 3,90 € 2,95 € 2,60 € 2,40 € 2,20 €
16 puslapių laikraštukas 7,90 € 4,90 € 3,90 € 3,10 € 2,90 € 2,70 €

Jums pageidaujant, gimtadienio, vestuvinius ar krikštynų laikraštukus galime spausdinti ant kreidinio matinio, ofsetinio (neslidaus), knyginio (gelsvo), spalvoto, perdirbto ar dekoratyvinio popieriaus, naudoti skirtingus storius. Taip pat esant poreikiui laikraštukus galime padengti laminatu, susegti naudojant sąsagėles su kilputėmis, išmušti skylutes ar atlikti kitus sumanymus.

Laikraštukų gamybos trukmė

Įprastai kompiuterinio maketo parengimui ir derinimui reikėtų skirti 1-5 darbo dienas, o gamybai 1-2 darbo dienas. Konkretus terminas priklauso nuo darbų apimties ir spaustuvės apkrovimo konkrečiu metu. Esant poreikiui ir tariantis atskirai, darbus galime paskubinti.

Proginių laikraštukų pristatymas

Gimtadienio, vestuvinius ar krikštynų laikraštukus atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus. Atsiskaityti už proginius laikraštukus galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.