Dėlionės „puzliai“ su nuotraukomis, užrašais, paveikslėliais ar logotipu

Gaminame personalizuotas dėliones su nuotraukomis, paveikslėliais, logotipu ar užrašais. „Puzliai“ su nuotrauka (logotipu) – ne tik miela dovana artimiesiems, tačiau ir reprezentacinis gaminys, kurį galima panaudoti kaip verslo dovaną klientams. Na, o dėlionės su originaliais užrašais ir linksmais paveikslėliais kiekvienam pakels nuotaiką ir privers nusišypsoti. Laukiame Jūsų idėjų – atspausdinsime.

Dėliones gaminame nuo 1 vieneto. Siūlome A4 (210x297 mm) arba A5 (210x148 mm) formato, baltus arba perlo spalvos, nuo 35 iki 120 detalių, stačiakampio arba širdies formos „puzlius“.

Viskas, ko reikia dėlionių gamybai – tai atsiųsti nuotraukas, logotipus ar tekstą bei aprašyti galutinio vaizdo pageidavimus. Mes savo ruožtu parengsime maketą ir atsiųsime jį peržiūrai, kai patvirtinsite – atspaudinsime dėliones. Žemiau rasite smulkesnį paslaugos aprašą. Jei turite klausimų ar norėtumėte pasikonsultuoti – visada galite susisiekti su mumis, pasistengsime padėti išsirinkti optimalų variantą.

Dėlionių gamybos kainos


Siūlomos dėlionės:

  • A4 formato (195x270 mm) - 35 gabalėlių, kartoniniu pagrindu.
  • A4 formato (210x297 mm) - 120 gabalėlių, kartoniniu pagrindu.
  • A5 formato (160x215 mm) - 80 gabalėlių, kartoniniu pagrindu.
  • A4 formato (185x280 mm) - 126 gabalėlių, magnetiniu pagrindu.
  • A5 formato (132x182 mm) - 63 gabalėlių, magnetiniu pagrindu.
  • Širdelės formos (190x190 mm) - 75 gabalėlių, kartoniniu pagrindu.

Į kainą įskaičiuota bet kuri dėlionė ir spausdinimo darbai, o maketo parengimas ir pristatymas kainuoja papildomai. Dėliones atiduodame surinktas, plastikiniuose maišeliuose. Užsakant didesnius kiekius vieneto kaina mažėja. Kainos su PVM. Jei tarp mūsų standartinio pasiūlymo nerandate jums reikiamo dydžio ar detalių skaičiaus – kreipkitės patikslinsime ar įmanoma pagaminti jums tinkančią dėlionę.

Dėlionių kiekis 1 vnt. 5 vnt. 10 vnt. 20 vnt. 30 vnt. 50 vnt. 100 vnt.
Vienos dėlionės kaina 8,49 € 7,25 € 6,49 € 6,05 € 5,90 € 5,49 € 4,99 €

 

Dėlionių su nuotraukomis maketavimas

Į aukščiau pateiktų dėlionių gamybos kainą nėra įskaičiuoti maketavimo darbai. Nuotraukų be jokių užrašų įkėlimui papildomo mokesčio netaikome. Tačiau jei reikia parengti kompoziciją iš kelių nuotraukų, priderinti logotipą, sudėti užrašus ar atlikti kitas vaizdo korekcijas, tuomet maketavimas kainuoja papildomai. Kiekvienu atveju maketavimo kainą vertiname individualiai. Smulkiems pataisymams dažniausiai užtenka nuo 1 iki 5 eurų, sudėtingesnio ar naujo maketo kaina prasideda nuo 5 eurų.

Maketą galite pasirengti ir patys. Kurdami maketą nepamirškite padaryti bent 2 mm užlaidas ir turimą vaizdą konvertuoti į PDF formatą su CMYK spalvų nustatymu. Jei nesate profesionalus maketuotojas, nesirūpinkite, atsiųskite turimą vaizdą bet kurioje programoje, kartu peržiūrėsime, ką reikėtų patobulinti ar pakeisti, kad galutinis vaizdas atitiktų Jūsų sumanymą ir visus techninius parametrus.

Dėlionių pristatymas

Dėliones „puzlius“ su spauda atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba jas galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus ir užtrunka 1 darbo dieną. Išsiuntus dėliones antradienį, trečiadienį kurjeris jas pristatys. Prieš siunčiant siuntą visada paskambiname, Jūsų nurodytu numeriu, pasitikslinti ar sekančią dieną galėsite ją priimti.

Atsiskaityti už dėliones galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.