Segtuvų gamyba ir spausdinimas

Paskirtis. Segtuvai dažniausiai naudojami įvairiems katalogams, konferencijų ir seminarų medžiagai sudėti. Segtuvai gaminami pagal individualų užsakymą. Jūsų įmonei ar įstaigai pritaikyta spauda ir konkrečiam turiniui parinktas segtuvo dydis išskiria šiuos gaminius iš standartinių kanceliarinių prekių.

Įrišimas. Segtuvai gaminami storo knyginio kartono lapus aptraukiant popieriumi, oda, jos pakaitalu baladeku, drobe ar kitu techniniu audeklu. Prie gauto pagrindo pritvirtinamas susegimo mechanizmas ir visa kita papildoma furnitūra: įvairios kišenėlės, laikikliai, aplanko užsegimo mechanizmas ir t. t.

Formatas. Segtuvai gali būti stati arba gulsti, įvairių storių ir dydžių. Gaminame ir atviro, ir uždaro tipo segtuvus.

Popierius: Dažniausiai segtuvams gaminti naudojamas popierius, nes jis tinkamiausias spausdinimui. Popierius papildomai dengiamas laminatu (matiniu arba blizgiu). Laminatas viršeliui suteikia papildomo tvirtumo, padaro jį ilgaamžiškesnį ir atsparesnį pažeidimams, pagyvina spalvas. Ruošiant viršelį galima naudoti ir kitas medžiagas: odą, jos pakaitalą – baladeką, drobę. Darbas su šiomis medžiagomis kiek sudėtingesnis, užrašams ir kitiems grafiniams elementams uždėti reikalingi šilkografiniai procesai, kuriems taikomi papildomi gamybiniai apribojimai.

Turiniui spausdinti naudojamas įvairių rūšių ir storių popierius. Nuotraukos ir įvairūs spalvoti grafiniai elementai dailiau atrodo atspausdinti ant kreiduoto (slidaus), o tekstas maloniau skaitosi su ofsetiniu (neslidžiu, baltu) arba knyginiu (gelsvu) popieriumi. Galimi ir kiti pasirinkimai: spalvotas, perdirbtas, dekoratyvinis. Dažnai segtuvų turiniui derinama keletas popieriaus rūšių. Skyrių pavadinimams ir skirtukams naudojamas storesnis, o kitiems lapams plonesnis, skirtingoms dalims – skirtingų spalvų popierius.

Tiražas. Segtuvus spausdiname mažais ir dideliais tiražais, nuo 50 vienetų iki …

Papildomi sumanymai. Siūlome įvairius priklijuojamus priedus: kišenėles CD diskams, vizitinėms kortelėms, tušinukų laikiklius ir t.t. Galima rinktis įvairių formų, dviejų, trijų ar keturių žiedų susegimo mechanizmus.