Kišeniniai kalendoriukai su nuotraukomis

  • Kišeninių kalendoriukų spausdinimas nuo 9 vienetų.
  • Parengiame maketą su Jūsų nuotraukomis, pažymime datas.
  • Kišeninių kalendorių kainos ir šablonų pavyzdžiai.
  • Užsakymas internetu, pristatymas visoje Lietuvoje.

Dažniausiai kišeniniai kalendoriukai gaminami kaip reklaminiai ar informaciniai produktai ir įteikiami kaip smulkios dovanėlės. Tai nebrangus gaminys, kurį žmonės įprastai pasilieka. Todėl tai paprastas ir efektyvus būdas pristatyti arba pareklamuoti savo įmonę, pritaikyti šį gaminį politinei agitacijai, paversti jį atmintine naudingai informacijai arba paruošti kišeninį kalendoriuką kaip mielą dovaną artimiesiems.

Kišeninių kalendoriukų užsakymas ir maketavimas

Kišeninių kalendoriukų gamyba prasideda nuo kompiuterinio maketo parengimo. Maketą galite pasirengti patys arba šį darbą patikėti mums. Žemiau rasite mūsų siūlomus kišeninių kalendoriukų maketus. Jei nerandate Jums patinkančio pavyzdžio, atsiųskite savo pageidavimų aprašą – parengsime konkrečiai Jums skirtą dizainą.

  • Kišeninių kalendoriukų pavyzdžius rasite čia.

Norėdami užsakyti patinkantį šabloną, atsiųskite jo numerį, pridėkite nuotraukas ir aprašykite papildomus pageidavimus. Galime pažymėti konkrečias datas, pakeisti spalvą, šriftą, kitas detales. Gavę Jūsų laišką pakoreguosime maketą ir atsiųsime bendrą vaizdą patvirtinimui. Kai suderinsime užsakymą – atspausdinsime Jūsų kišeninius kalendoriukus.

Jei maketą pasiruošiate patys 0 €
Jei pasirenkate vieną iš mūsų siūlomų šablonų apie 15 €
Naujo maketo pagal Jūsų reikalavimus sukūrimas nuo 25 €

Standartinis kišeninio kalendoriuko dydis yra 60x90 mm. Įprastai vienoje pusėje dedamas visų metų kalendorius (nebūtinai nuo sausio 1 dienos), o kitoje nuotraukos, logotipas, užrašai ir visa kita papildoma informacija. Jei turinio daug – kalendorius galima paversti smulkiais lankstinukais ar brošiūromis, kurie susilankstytų į standartinį formatą.

Kišeninių kalendoriukų spausdinimo kainos

Kišeniniai kalendoriukai spausdinami spalvota spauda iš abejų pusių (4+4) ant storo 350g/m2 kreiduoto (slidaus) popieriaus. Kalendoriukus galime padengti laminatu iš vienos arba iš abiejų pusių. Laminatas prideda tvirtumo, apsaugo kraštus, kalendoriukai tampa ilgaamžiškesni, mažiau susidėvi, o sutepus lengvai nusivalo. Žemiau surašytos kišeninių kalendoriukų spausdinimo kainos, gaminant iki 2000 vienetų. Didesniems kiekiams kainas skaičiuojame individualiai. Kainos pateiktos be maketavimo paslaugų ir be PVM.

Kiekis 9 vnt. 50 vnt. 100 vnt. 200 vnt. 500 vnt. 1000 vnt. 2000 vnt.
Spalvoti kalendoriukai (4+4) 5 € 7 € 10 € 17 € 33 € 45 € 69 €
Vienpusis laminavimas (1+0) +2 € +2 € +3 € +4 € +7 € +10 € +17 €
Dvipusis laminavimas (1+1) +2 € +3 € +4 € +6 € +10 € +17 € +30 €

Laminatas gali būti blizgus, matinis arba švelnus paliesti. Blizgus laminatas pagyvina spalvas, matinis – neturi blizgesio ir veikia daugiau kaip apsauginis sluoksnis. Gamybai naudojame atsparų braižymuisi "resistant" matinį laminatą. "Soft touch" laminatas yra matinis su itin lygiu paviršiumi švelnus liečiant.

Papildomi sumanymai kišeniniams kalendoriukams

Kišeninius kalendoriukus galime atspausdinti ir ant kitų popieriaus rūšių: ofsetinio (patogus rašymui), perdirbto (ekologiško), įvairių atspalvių spalvoto ar dekoratyvinio.

Norint sutalpinti didelį kiekį informacijos, kalendorių galima paversti lankstinuku ar nedidele brošiūrėle, kuri išlaikytų standartinį 60 x 90 mm formatą.

Kiekis 9 vnt. 50 vnt. 100 vnt. 200 vnt. 300 vnt. 500 vnt. 1000 vnt.
Kampų apvalinimas +1 € +2 € +3 € +4 € +5 € +6 € +9 €

Jei pageidaujate – užapvalinsime kalendorių kampus. Galima pasirinkti iš trijų peilio spindulių (3.5 mm, 6 mm, 10 mm), kuo didesnis spindulys, tuo didesnis kampo apvalumas.

Per kiek laiko pagaminame kišeninius kalendoriukus?

Įprastai kompiuterinio maketo parengimui ir derinimui reikėtų skirti 1-3 darbo dienas, o gamybai dar 1-2 darbo dienas. Konkretus terminas priklauso nuo darbų apimties ir spaustuvės apkrovimo konkrečiu metu. Esant poreikiui ir atskirai tariantis, darbus galime paskubinti.

Kišeninių kalendoriukų pristatymas

Kišeninius kalendoriukus atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus ir užtrunka 1 darbo dieną. Išsiuntus kalendorius antradienį, trečiadienį kurjeris jas pristatys. Prieš siunčiant siuntą visada paskambiname, Jūsų nurodytu numeriu, pasitikslinti ar sekančią dieną galėsite priimti kalendoriukus.

Atsiskaityti už Kišeninius kalendorius galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.