Kišeniniai kalendoriukai. Maketavimas, gamyba ir spausdinimas

Dažniausiai kišeniniai kalendoriukai gaminami kaip reklaminiai ar informaciniai produktai ir įteikiami kaip smulkios dovanėlės. Tai nebrangus gaminys, kurį žmonės įprastai pasilieka. Todėl tai paprastas ir efektyvus būdas pristatyti arba pareklamuoti savo įmonę, pritaikyti šį gaminį politinei agitacijai, paversti jį atmintine naudingai informacijai arba paruošti kišeninį kalendoriuką kaip mielą dovaną šventės dalyviams.

Kišeninių kalendoriukų maketavimas

Kišeninių kalendoriukų gamyba prasideda nuo kompiuterinio maketo parengimo. Maketą galite pasirengti patys arba šį darbą patikėti mums.

Jei maketą pasiruošiate patys 0 €
Jei pasirenkate vieną iš mūsų siūlomų šablonų nuo 5 €
Naujo maketo pagal Jūsų reikalavimus sukūrimas nuo 5-20 €

Standartinis kišeninio kalendoriuko dydis yra 60x90 mm. Įprastai vienoje pusėje dedamas visų metų kalendorius (nebūtinai nuo sausio 1 dienos), o kitoje nuotraukos, logotipas, užrašai ir visa kita papildoma informacija. Jei turinio daug – kalendorius galima paversti smulkiais lankstukais ar brošiūromis, kurie susilankstytų į standartinį formatą.

Kišeninių kalendoriukų spausdinimo kainos

Žemiau surašytos kišeninių kalendoriukų spausdinimo kainos, gaminant iki 1000 vienetų. Kainos pateiktos be PVM. Didesniems kiekiams kainas skaičiuojame individualiai.

Kiekis 9 vnt. 50 vnt. 100 vnt. 200 vnt. 300 vnt. 500 vnt. 1000 vnt.
Nelaminuoti kalendoriukai 1,90 € 5,90 € 9,90 € 14,90 € 20,90 € 29,90 € 42,90 €
Laminuoti kalendoriukai 2,95 € 6,95 € 11,90 € 17,90 € 24,90 € 34,90 € 55,90 €

Kišeniniai kalendoriukai spausdinami spalvota spauda iš abejų pusių ant storo 300–350g/m2 kreiduoto (slidaus) matinio arba blizgaus popieriaus. Jums pageidaujant papildomai dengiami laminatu. Laminatas prideda tvirtumo, apsaugo kalendoriaus kraštus. Galimi ir kiti popieriaus pasirinkimai: ofsetinis (patogus rašymui), perdirbtas (ekologiškas), spalvotas, dekoratyvinis.

Papildomi sumanymai kišeniniams kalendoriukams

Kišeninius kalendorius galime padengti laminatu. Taip jie bus ilgaamžiškesni, mažiau susidėvės, o sutepus lengvai nusivalys. Laminatas gali būti blizgus arba matinis. Blizgus laminatas pagyvina spalvas, matinis – neturi blizgesio ir veikia daugiau kaip apsauginis sluoksnis.

Norint sutalpinti didelį kiekį informacijos, kalendorių galima paversti lankstuku ar nedidele brošiūrėle, kuri išlaikytų standartinį 60 x 90 mm formatą.

Kiekis 9 vnt. 50 vnt. 100 vnt. 200 vnt. 300 vnt. 500 vnt. 1000 vnt.
Kampų apvalinimas +1 € +1,5 € +2 € +2,5 € +3 € +5 € +7 €

Jei pageidaujate – užapvalinsime kalendorių kampus. Galima pasirinkti iš trijų peilio spindulių (3.5 mm, 6 mm, 10 mm), kuo didesnis spindulys, tuo didesnis kampo apvalumas.

Per kiek laiko pagaminame kišeninius kalendoriukus?

Įprastai kompiuterinio maketo parengimui ir derinimui reikėtų skirti 1-3 darbo dienas, o gamybai dar 1-2 darbo dienas. Konkretus terminas priklauso nuo darbų apimties ir spaustuvės apkrovimo konkrečiu metu. Esant poreikiui ir atskirai tariantis, darbus galime paskubinti.

Kišeninių kalendoriukų pristatymas

Kišeninius kalendoriukus atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas registruotu laišku (vieną kartą bandoma pristatyti į namus, nepavykus paliekamas gavimo pranešimas ir reikia atsiimti pašto skyriuje) kainuoja 3 eurus, siuntimas kurjeriu (su garantuotu įteikimu į rankas) kainuoja 4 eurus.

Atsiskaityti už paslaugas galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją ir atsakyti į Jums rūpimus klausimus.