Sieniniai vartomi foto kalendoriai su nuotraukomis

  • Sieninių vartomų foto kalendorių spausdinimas nuo 1 vieneto.
  • Parengiame maketą su Jūsų nuotraukomis, pažymime datas.
  • Sieninių foto kalendorių su lapeliais kainos ir šablonų pavyzdžiai.
  • Užsakymas internetu, pristatymas visoje Lietuvoje.

Dažniausiai sieniniai foto kalendoriai su vartomais lapais gaminami kaip asmeninė arba reprezentacinė dovana artimiesiems, įvairių klubų ir būrelių, verslo ir visuomeninių organizacijų nariams. Kiekvienais metais ruošiame kalendorius, kuriuose sudedami vaikų piešiniai įvairiomis temomis, muziejai pristato naujas ekspozicijas, verslo ir visuomeninių įstaigų kolektyvai prisimena praeitų metų akimirkas.

Tai didesnės apimties gaminys (kiekvienam metų mėnesiui skiriamas visas lapas), todėl šio tipo kalendoriuose daug vietos nuotraukoms ir įvairiems papildomiems prierašams. Galime pažymėti gimtadienius, įterpti palinkėjimus, įsimintinas frazes ar sentencijas, pridėti nuotraukų aprašus, kalendorių papildyti įvairiais kitais grafiniais elementais. Maketą rengiame pagal kliento pageidavimus. Kalendorių galime pradėti nuo kurio tik norite mėnesio, nebūtinai nuo sausio.

Sieninių (13 lapų) foto kalendorių su nuotraukomis gamybos kainos

Sieninius foto kalendorius su vartomais lapais spausdiname įvairiais tiražais nuo 1 vieneto. Žemiau surašytos vienpusių, 13 lapų apimties kalendorių gamybos kainos, užsakant iki 200 vienetų, į kainą įtrauktas ir įpakavimas į plastikinius maišelius. Didesniems kiekiams kainas skaičiuojame individualiai. Kainos pateiktos be maketavimo paslaugų ir be PVM.

Kiekis 1 vnt. 5 vnt. 10 vnt. 20 vnt. 35 vnt. 50 vnt. 100 vnt. 200 vnt.
A4 (210 x 297 mm) 7,90 € 5,90 € 4,50 € 3,90 € 3,30 € 2,90 € 2,50 € 2,20 €
A3 (297 x 420 mm) 9,90 € 7,50 € 5,90 € 4,90 € 4,30 € 3,90 € 3,50 € 3,25 €

Įprastai sieninių fotokalendorių su nuotraukomis gamybai naudojamas storesnis 250 g/m2 kreiduotas (slidus) popierius. Siūlome matinį arba blizgų variantus, abi rūšys baltos, tvirtos ir pritaikytos nuotraukų bei įvairių kitų grafikos elementų spaudai. Jums pageidaujant, galimi ir kiti popieriaus pasirinkimai: ofsetinis (patogus rašymui), perdirbtas (ekologiškas), spalvotas, dekoratyvinis.

Sieninių kalendorių su nuotraukomis struktūra

Dažniausiai gaminami A4 arba A3 formato sieniniai foto kalendoriai ir segami spirale per trumpąją kraštinę. Vienpusiams kalendoriams padaromas pusmėnulio formos iškirtimas, dedamos dvi spiralės ir jų tarpe įdedama metalinė kilputė – vienu metu matomas vienas lapas. Dvipusiams dedama viena ištisinė spiralė ir lapų apačioje išgręžiamos skylutės, pakabinus už skylučių matoma kalendoriaus išklotinė, du gretimi lapai. Jums pageidaujant galime gaminti ir kitų išmatavimų fotokalendorius ar taikyti kitos krypties rišimą.

Įprastai gaminame 13 lapų kalendorius, pirmą lapą skiriant viršeliui, o likusius dvylika kiekvienam metų mėnesiui. Jums pageidaujant galime įterpti papildomų lapų arba jų kiekį pamažinti, kalendorių pradėti nuo kito mėnesio, nebūtinai nuo sausio. Kalendoriai gali būti vienpusiai arba dvipusiai, spalvoti arba juodai balti.

Sieninių vartomų foto kalendorių (su lapeliais) maketavimas

Sieninio foto kalendoriaus gamyba prasideda nuo kompiuterinio maketo parengimo. Maketą galite pasiruošti patys arba šį darbą patikėti mums.

Jei maketą pasiruošiate patys 0 €
Jei pasirenkate vieną iš mūsų siūlomų šablonų apie 15-25 €
Naujo maketo pagal Jūsų reikalavimus sukūrimas nuo 25 €

Kurdami kalendorių patys, nepamirškite palikti 2 mm užlaidas ir turimą vaizdą konvertuoti į PDF formatą su CMYK spalvų nustatymu. Jei nesate profesionalus maketuotojas – nesirūpinkite, atsiųskite turimą vaizdą bet kurioje programoje – kartu pasižiūrėsime, ką reikėtų patobulinti ar pakeisti, kad galutinis vaizdas atitiktų Jūsų sumanymą ir visus techninius parametrus.

Jei maketo kūrybą norite patikėti mums, atsiųskite visą informaciją, kurią norite patalpinti: tekstą, logotipą, nuotraukas, paveikslėlius, datas, kurias norite išskirti, palinkėjimus ar sentencijas. Nepamirškite aprašyti ir galutinio vaizdo pageidavimų, jei turite, prisekite ir Jums patinkančius pavyzdžius. Kuo tiksliau apibrėšite norus, tuo lengviau bus pasiūlyti tinkamą maketą. Parengę maketą, atsiųsime jį peržiūrai, pagal pageidavimus pakoreguosime, o suderinę atspausdinsime. Žemiau rasite keletą mūsų siūlomų šablonų variantų.

Sieninių foto kalendorių gamybos trukmė ir pristatymas

Įprastai kompiuterinio maketo parengimui ir derinimui reikėtų skirti 1-3 darbo dienas, o gamybai dar 2-3 darbo dienas. Konkretus terminas priklauso nuo užsakymo dydžio ir spaustuvės apkrovimo konkrečiu metu. Esant poreikiui ir atskirai tariantis, darbus galime paskubinti.

Sieniniu vartomus foto kalendorius su nuotraukomis atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su garantuotu įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus.

Atsiskaityti už paslaugas galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite savo vardą, pavardę, (arba įmonės rekvizitus), adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją ir atsakyti į Jums rūpimus klausimus.