Pastatomi, trikampiai, „namuko“ tipo
stalo kalendoriai be lapelių

  • Pastatomų kalendorių spausdinimas nuo 5 vienetų.
  • Parengiame maketą su logotipu, nuotraukomis, pažymime datas.
  • Stalo kalendorių gamybos kainos ir šablonų pavyzdžiai.
  • Užsakymas internetu, pristatymas visoje Lietuvoje.

Pastatomi, trikampiai, stalo kalendoriai be lapelių yra suvenyriniai, daugiausiai reprezentacijai skirti gaminiai. Šie kalendoriai užima nedaug vietos, tinkamai parinkus maketą yra puošnūs, palyginti su kitais kalendorių tipais – nebrangūs, todėl tai optimalus pasirinkimas norint su nedideliu biudžetu paviešinti prekių ženklą, pristatyti vykdomą veiklą ar pasigaminti didesnį kiekį verslo dovanų.

Gaminame įvairių dydžių stlo kalendorius, tiek stačius, tiek ir gulsčius, stačiakampio arba kvadrato formos. Dažniausiai pastatomus kalendorius spausdiname didesniais tiražais, tačiau Jums pageidaujant pagaminsime ir 5 vienetus.

Pastatomų stalo kalendorių (be lapelių) maketavimas

Pastatomų stalo kalendorių gamyba prasideda nuo kompiuterinio maketo parengimo. Maketą galite pasirengti patys arba šį darbą patikėti mums.

  • Stalo kalendorių pavyzdžius rasite čia.

Kurdami kalendorių patys, nepamirškite palikti 2 mm užlaidas ir turimą vaizdą konvertuoti į PDF formatą su CMYK spalvų nustatymu. Jei nesate profesionalus maketuotojas – nesirūpinkite, atsiųskite turimą vaizdą bet kurioje programoje – kartu pasižiūrėsime, ką reikėtų patobulinti ar pakeisti, kad galutinis vaizdas atitiktų Jūsų sumanymą ir visus techninius parametrus.

Jei maketą pasiruošiate patys 0 €
Jei pasirenkate vieną iš mūsų siūlomų šablonų apie 15 €
Naujo maketo pagal Jūsų reikalavimus sukūrimas nuo 25 €

Jei maketo kūrybą norite patikėti mums, atsiųskite visą informaciją, kurią norite patalpinti šiame stalo kalendoriuje: tekstą, logotipą, nuotraukas, paveikslėlius, datas, kurias norite išskirti. Nepamirškite aprašyti ir galutinio vaizdo pageidavimų, jei turite, prisekite ir Jums patinkančius pavyzdžius. Kuo tiksliau apibrėšite norus, tuo lengviau bus pasiūlyti tinkamą maketą. Parengę maketą, atsiųsime jį peržiūrai, pagal pageidavimus pakoreguosime, o suderinę atspausdinsime reikiamą tiražą.

Pastatomų stalo kalendorių (be lapelių) gamybos kainos

Pastatomus trikampius stalo kalendorius be lapelių spausdinime įvairiais kiekiais nuo 5 vienetų. Žemiau surašytos gamybos (be maketavimo) kainos užsakant iki 300 gaminių. Didesnius tiražus ar kitus formatus skaičiuojame individualiai. Kainos pateiktos be maketavimo paslaugų ir be PVM.

Kiekis 5 vnt. 10 vnt. 20 vnt. 50 vnt. 100 vnt. 200 vnt. 300 vnt.
100 x 210 mm 7 € 10 € 15 € 25 € 35 € 59 € 75 €
148 x 210 mm 9 € 12 € 18 € 29 € 49 € 75 € 99 €

Gamybai naudojamas kokybiškas 255 g/m2 grafinis kartonas. Tai stora ir tvirta popieriaus rūšis. Jums pageidaujant galimi ir kiti popieriaus pasirinkimai: ofsetinis (patogus rašymui), perdirbtas (ekologiškas), spalvotas, dekoratyvinis. Stalo kalendorius atiduodame su specialiais įspaudais lenkimo vietose ir su įpjovomis sunėrimui - belieka sunerti ir pastatyti ant stalo.

Papildomi sumanymai

Dažniausiai pastatomi „namuko“ tipo stalo kalendoriai spausdinami tik iš išorinės pusės, vidinę paliekant tuščią. Galime atspausdinti ir vidinę pusę, joje sudėti įvairias instrukcijas, smulkesnį nuotraukų aprašą ar kitą papildomą informaciją. Dalį kalendoriaus atspausdinus vidinėje pusėje – parengiamas išverčiamas stalo kalendorius. Atkreipiame dėmesį, kad vidinė spauda kainuoja papildomai.

Prie pastatomo stalo kalendoriaus stovelio galime priklijuoti nedidelius bloknotus užrašams ar nuplėšiamus kalendoriaus lapelius. Esant poreikiu stalo kalendorius galima padengti laminatu. Naudojant kirtimą galima pagaminti netradicinių formų kalendorius, tiesa, šis procesas taikomas užsakant didesnius tiražus.