Sieniniai vieno lapo foto kalendoriai - plakatai su nuotraukomis

  • Sieninių vieno lapo kalendorių spausdinimas nuo 1 vieneto.
  • Parengiame maketą, įkeliame Jūsų nuotraukas, pažymime datas.
  • Sieninių kalendorių plakatų kainos ir šablonų pavyzdžiai.
  • Užsakymas internetu, pristatymas visoje Lietuvoje.

Tai vienas paprastesnių sieninių kalendorių tipų savo struktūra primenantis plakatus (afišas). Dažniausiai šiuose foto kalendoriuose įkomponuojama viena didelė arba keletas mažesnių nuotraukų ir gaminami jie kaip dovana artimiems žmonėms arba kaip pasveikinimas įvairių projektų, būrelių, klubų ar organizacijų dalyviams.

Įprastai sieniniai vieno lapo kalendoriai - plakatai spausdinami A4 arba A3 formatu. Jei kalendorius tik apipjautas, tuomet jo pakabinimui reikės lipnios juostelės arba stendo. Pakabinimo klausimą galima spręsti kalendoriaus viršuje išmušant skylutę, papildomam tvirtumui į ją įdėti kniedę arba kalendoriaus viršuje bei apačioje užspaudžiant metalinės juostelės su kilpute. Dar daugiau kalendorių galime atspausdinti ir ant magnetinio popieriaus. Tokie gaminiai limpa prie bet kurio metalinio paviršiaus, pavyzdžiui, šaldytuvo.

Vieno lapo kalendorių užsakymas ir maketavimas

Kalendorių plakatų gamyba pradedame nuo kompiuterinio maketo parengimo. Maketą galite pasirengti patys arba šį darbą patikėti mums. Žemiau rasite mūsų siūlomus kalendorių šablonus. Sieninių vieno lapo kalendorių maketus rengiame pagal kliento poreikius: įdedame nuotraukas, pažymime gimtadienius, įrašome palinkėjimus ar sentencijas. Įprastai šio tipo kalendoriuose įkomponuojama viena didelė arba keletas mažesnių nuotraukų.

  • Sieninių vieno lapo kalendorių palaktų pavyzdžius rasite čia.

Norėdami užsakyti patinkantį šabloną, atsiųskite jo numerį, pridėkite nuotraukas ir aprašykite papildomus pageidavimus. Gavę Jūsų laišką pakoreguosime maketą ir atsiųsime bendrą vaizdą patvirtinimui. Kai suderinsime užsakymą – atspausdinsime užsakytą kalendorių kiekį.

Jei fotokalendoriaus maketą pasiruošiate patys 0 €
Jei pasirenkate vieną iš mūsų siūlomų šablonų apie 15 €
Naujo maketo pagal Jūsų reikalavimus sukūrimas nuo 25 €

Jei nerandate patinkančio varianto, galite atsiųsti savo norimo vaizdo pavyzdį arba jo aprašą. Pagal Jūsų pageidavimus parengsime specialiai Jums pritaikytą dizainą.

Sieninių kalendorių plakatų spausdinimo kainos

Žemiau surašytos A4 (210x297mm) ir A3 (297x420mm) formato vieno lapo kalendorių spausdinimo kainos, gaminant iki 100 vienetų. Skaičiuota vienpuse spalvota spauda (4+0) ant storo 250 g/m2 kreiduoto (slidaus) popieriaus. Didesniems kiekiams ar kitiems techniniams duomenims kainas skaičiuojame individualiai. Kainos pateiktos be maketavimo paslaugų ir be PVM.

Kiekis 1 vnt. 3 vnt. 5 vnt. 10 vnt. 20 vnt. 50 vnt. 100 vnt.
A4 (210x297mm) kalendorius 5 € 6 € 7 € 8 € 10 € 18 € 27 €
A3 (297x420mm) kalendorius 6 € 8 € 9 € 10 € 15 € 30 € 42 €

Kalendroius plakataus galime padengti laminatu. Taip jie bus ilgaamžiškesni, mažiau susidėvės, o sutepus lengvai nusivalys. Laminatas gali būti blizgus arba matinis. Blizgus laminatas pagyvina spalvas, matinis – neturi blizgesio ir veikia daugiau kaip apsauginis sluoksnis.

Įprastai sieniniai kalendoriai - plakatai spausdinami ant storo kreiduoto (slidaus) popieriaus, tačiau galimi ir kiti popieriaus pasirinkimai: ofsetinis (patogus rašymui), perdirbtas (ekologiškas), spalvotas, dekoratyvinis. Taip pat siūlome kalendorius, atspausdintus ant magnetinio popieriaus. Tokie gaminiai limpa prie bet kurio metalinio paviršiaus, pavyzdžiui, šaldytuvo...

Kalendorių pakabinimui galime išgręžti skylutę, į ją įstatyti metalinę kniedę ar kalendoriaus viršuje bei apačioje užspausti metalines juosteles. Metalinės juostelės užspaudžiamos kalendoriaus galuose, o viršutinėje iš jų įstatoma trikampio formos kilputė kalendoriaus pakabinimui. Metalinės juostelės yra 30 cm ilgio, todėl tinkamos arba stačiam A3 arba gulsčiam A4 formatams.

Papildomi sumanymai Metalinė kniedė Metalinės juostelės Dvipusis laminavimas Magnetinis popierius
A4 kalendoriai plakatai +0,25 € +0,45 € +0,20 € +0,90 €
A3 kalendoriai plakatai +0,25 € +0,45 € +0,30 € +1,80 €

Per kiek laiko pagaminame kalendorius - plakatus?

Įprastai kompiuterinio maketo parengimui ir derinimui reikėtų skirti 1-3 darbo dienas, o gamybai dar 1-2 darbo dienas. Konkretus terminas priklauso nuo darbų apimties ir spaustuvės apkrovimo konkrečiu metu. Esant poreikiui ir atskirai tariantis, darbų pabaigą galime suplanuoti konkrečiai dienai.

Sieninių fotokalendorių - plakatų pristatymas

Vieno lapo sieninius kalendoriukus atsiimti galite patys atvykę į mūsų spaustuvę Kaišiadoryse arba juos galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (visoje Lietuvoje). Siuntimas kurjeriu (su įteikimu į rankas) kainuoja 5 eurus ir užtrunka 1 darbo dieną. Išsiuntus kalendorius antradienį, trečiadienį kurjeris jas pristatys. Prieš siunčiant siuntą visada paskambiname, Jūsų nurodytu numeriu, pasitikslinti ar sekančią dieną galėsite priimti kalendoriukus.

Atsiskaityti už kalendorius-plakatus galite grynais (jei atvykstate pas mus), kitu atveju atsiunčiame sąskaitą, kurią apmokėti galite bankiniu pavedimu. Sąskaitai ir siuntai suruošti atsiųskite duomenis kieno vardu ruošti dokumentą, adresą (kur siųsti gaminius) ir kontaktinį telefoną. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime suteikti visą papildomą informaciją.