Brėžiniai. Brėžinių ir dokumentų spausdinimas

  • Brėžinių ir dokumentų spausdinimas nuo 1 vnt.
  • A4, A3 ir didesnių formatų spauda.
  • Brėžinių ir dokumentų spausdinimo kainos.
  • Skubi spauda! Užsakymas internetu, pristatymas visoje Lietuvoje.

Spausdiname įvairių formatų brėžinius ir dokumentus nuo 1 vieneto. Galime pagaminti tiek standartinių, tiek ir nestandartinių išmatavimų brėžinius tol, kol trumpoji kraštinė neviršija 600 mm. Brėžinius atspausdiname per keletą valandų. Skubią spaudą – per keletą minučių!

Spaudai naudojamas plonas, lengvai lankstomas 80-90 g ofsetinis popierius. Esant poreikiui, brėžinius galime atspausti ant storesnio 120 g ar 180 g popieriaus arba juos paklijuoti ant storo kartono, taip papildomai sutvirtinant pagrindą.

Atkreipiame dėmesį, kad neturime galimybės atspausdinti tiesiai iš AutoCad programos, todėl prašome brėžinius pateikti PDF formatu. Jei Jums reikalinga brėžinio kopija, bet neturite kompiuterinės versijos, galite atvykti pas mus su originalu, jį nuskenuosime, jei reikės – dalimis, jas sujungsime į bendrą vaizdą ir atspausdinsime.

Formatas Spalvota spauda (4+0) Juodai Balta spauda (1+0)
A4 (210 x 297 mm) 0,20 € + PVM 0,08 € + PVM
A3 (297 x 420 mm) 0,40 € + PVM 0,16 € + PVM
A2 (420 x 594 mm) 2,15 € + PVM 1,89 € + PVM
A1 (594 x 840 mm) 4,30 € + PVM 3,75 € + PVM

Kainos pateiktos vienetiniams ir mažiems tiražams, užsakant didesnius kiekius – taikome nuolaidas. Į kainą neįtraukti skanavimo ir maketavimo darbai.

Įrišimas spirale. Brėžinius ir dokumentus galime įrišti naudodami plastikinę arba metalinę spirales. Įprastai viršuje dedamas permatomas plastiko viršelis, o apačioje storesnio kartono pagrindas. Įrišimui naudojame baltos spalvos spirales. Spiralės skersmuo parenkamas atsižvelgiant į surišam lapų skaičių. Spiralinio įrišimo kaina 2,95 euro su PVM. Didesniems kiekiams taikome nuolaidas.

Termo įrišimas. Dokumentus, ataskaitas ar baigiamuosius darbus galime įrišti ir į UNIBIND sistemos termo viršelius. Viršelio nugarėlės storis parenkamas pagal rišamų lapų kiekį. Pati nugarėlė yra metalinė, kurios viduje yra į karštį reaguojantys klijai. Specialaus įrenginio pagalba nugarėlė pakaitinama, klijai suskystėja ir suriša lapus atvėjus gaunamas tvirtas, kokybiškai atrodantis įrišimas. Viršutinis ir apatinis viršeliai skaidrūs. Termo įrišimo kaina 2,95 euro su PVM. Didesniems kiekiams taikome nuolaidas.

Įrišimas KIETU viršeliu. Naudojant kanalinį kietviršį, tarpusavyje paklijuoti dokumentų lapai įstatomi į metalinį griovelį, kuris presu suspaudžiamas ir taip lapų blokas surišamas su viršeliu. Tokiu būdu gaunamas tvirtas, prabangiai atrodantis kieto viršelio įrišimas. Galimi penki viršelio spalvų variantai: pilkas, juodas, raudonas, žalias ir mėlynas. Iš anksto susitarus, Jūsų darbus įrišime per keliolika minučių. Įrišimo kietu viršeliu kaina 7,90 su PVM. Didesniems kiekiams taikome nuolaidas.

Brėžinių skenavimas. Skenuojame įvairių formatų dokumentus, brėžinius ir nuotraukas. Skenuotus failus galime padauginti arba įrašyti į jūsų laikmeną, persiųsti elektroniniu paštu. Standartinių A4, A3 dydžių dokumentų skenavimo kaina 19 euro centų su PVM. Šalia skenavimo atliekame ir maketavimo bei retušavimo darbus, galime pataisyti failus, sujungti keletą dokumentų. Maketavimo paslauga kainuoja papildomai.