CD ir DVD viršeliai bei lipdukai

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite užsisakyti CD ir DVD viršelius bei kompaktinių diskų lipdukus. Pagal Jūsų pageidavimus ir Jūsų pateiktą medžiagą paruošime kompiuterinius maketus, atspausdinsime reikiamą gaminių kiekį ir atliksime visus knygų įrišimo darbus. CD ir DVD lipdukus bei viršelius gaminame nuo 1 vieneto. Siūlome:

  • Lipdukus kompaktiniams diskams (CD/DVD).
  • Viengubus ir dvigubus lapelius CD dėklams.
  • Lapelius DVD dėklams.
  • Rankų darbo popierinius vokus kompaktinėms plokštelėms.

Kompaktinių diskų lipdukų spausdinimas

Lipdukai kompaktinėms plokštelėms gaminami juos išpjaustant iš lipnaus popieriaus arba iš lipnios PVC plėvelės. Lipdukus atiduodame užbaigtus – reikiamo dydžio ir išpjaustytus reikiama forma.

CD ir DVD dėklų lapelius galime spausdinti tiek iš vienos, tiek ir iš abiejų pusių. Įprastai gamybai naudojame vidutinio storumo (150 g/m2) kreiduotą (slidų) popierių. Viršelius supjauname į reikiamą dydį, Jums beliks juos įsidėti į dėklus.

Ieškantiems išskiritinių gaminių siūlome rankų darbo popierinius vokus. Voko dydį, formą ir struktūrą parenkame pagal Jūsų poreikius. Vokas gali būti viengubas, dvigubas, turėti atlenkiamų dalių. Dažniausiai rankų darbo vokus gaminame naudodami dekoratyvinį, įvairių atspalvių ir tekstūrų popierių.