Pasiekimų (pažymių) knygelių spausdinimo paslaugos

Mūsų spaustuvėje Kaišiadoryse galite užsisakyti personalizuotas, Jūsų mokyklai ar Jūsų klasei pritaikytas pasiekimų knygeles. Pagal Jūsų poreikius parinksime puslapių skaičių, sudėsime turinį ir paruošime viršelio dizainą. Pagaminame konkrečiai Jums skirtas pasiekimų knygeles.

Norėdami užsisakyti pasiekimų knygeles, atsiųskite savo mokyklos herbą ir pageidavimus turiniui. Pridėkite ir nuotraukas bei piešinius (jeigu norite juos panaudoti makete). Mes savo ruožtu parengsime maketą ir atsiųsime Jums suderinimui. Kai suderinsime detales, atspausdinsime reikiamą kiekį leidinukų.

Žemiau rasite technines pasiekimų knygelių charakteristikas. Jei turite klausimų – kreipkitės, pasistengsime atsakyti į visus klausimus ir padėti išsirinkti optimalų variantą.

Įrišimas. Pasiekimų knygelės segamos kabėmis. Tai tvirtas ir nebrangus įrišimo būdas, kurį rekomenduojame nedidelės apimties (iki 60 p.) leidiniams gaminti. Jums pageidaujant galime naudoti kabes su kilputėmis, tokias brošiūras patogu susegti į segtuvus.

Formatas. Dažniausiai užsakomos stačios A5 formato (148x210 mm) pasiekimų knygelės, tačiau galime paruošti ir kitų išmatavimų leidinukus.

Tiražas. Pasiekimų knygeles spausdiname mažais ir dideliais tiražais, nuo 1 vieneto iki …

Popierius. Įprastai pasiekimų knygelių puslapiams naudojame 90 g/m2 ofsetinį popierių. Tai baltas, tvirtas ir mažai persišviečiantis popierius, kuris patogus rašymui ir įvairių priedų įklijavimui. Esant poreikiui, puslapiams galime naudoti perdirbtą, įvairių atspalvių spalvotą ar kitas popieriaus rūšis.

Viršelis. Viršeliai spausdinami ant storesnio (250 g/m2) kreidinio (slidaus) popieriaus ir iš abiejų pusių dengiami laminatu (matiniu arba blizgiu). Laminatas šiek tiek pagyvina spalvas, viršeliui suteikia papildomo tvirtumo, padaro jį ilgaamžiškesnį ir atsparesnį pažeidimams.